Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Kizlar ya oglumun yeni dogan zibinlarini cikardm 7 yil gecmis haliyle sararmis. Napabilirm yikama icin onerisi olan var mi. O kadr kucukler ki en azindan bunlarla ilk ayi gecirelm dedim alacaklarm haricinde
normal deterjanla 40 derece yikayip sonra bebek deterjanıyla yikadim çıktı. çıkmayan beyaz kıyafetlerdeki lekeler için makine su alırken deterjan gözüne bir kapak çamaşır suyu koyup yıkadım ama sonrasında sanırım 4 5 kere durulama yaptırdım iyice arinsin diye sonra da dalinle çevirdim son kez. hepsi lekesiz suan

normal deterjanla 40 derece yikayip sonra bebek deterjanıyla yikadim çıktı. çıkmayan beyaz kıyafetlerdeki lekeler için makine su alırken deterjan gözüne bir kapak çamaşır suyu koyup yıkadım ama sonrasında sanırım 4 5 kere durulama yaptırdım iyice arinsin diye sonra da dalinle çevirdim son kez. hepsi lekesiz suan
Bayagi ugrastirici olmus😊 deneyeyim.

Kızlarrr herkese merhaba ekim annelerindenim tecrubelerinize ihtiyacim var. 22+6haftalığız bugün. Cuma günü karnımda asiri bir dönme hareketi hissettim içim çekiliyormuş gibi sanki ve ondan sonra bir daha bebek hareketi hissedemedim. Ara ara karnimin ici acıyor acaba bebek döndü de karnimin icine dogru mu tekme atiyor o yuzden mi hareket hissedemiyorum da karnimin ici aciyor? Benim gibi boyle bir sey yasayan oldu mu?

Kizlar ya oglumun yeni dogan zibinlarini cikardm 7 yil gecmis haliyle sararmis. Napabilirm yikama icin onerisi olan var mi. O kadr kucukler ki en azindan bunlarla ilk ayi gecirelm dedim alacaklarm haricinde
canim lekesi yok tek sikinti sararmaysa beyaz sabun rendeleri var ya baaayaaa is goruyo

Kızlar basta bebek hareketi sandım bebek başını yada poposunu dayıyor gibi tek tarafta toplanma yaşayan var mı bu kasılmamı oluyor ? Tedirginim 🥹

Eklentiler

• 458BF5BB-431A-4604-8462-D830DE8B0FC6.jpeg
    458BF5BB-431A-4604-8462-D830DE8B0FC6.jpeg
    64 KB · Görüntüleme: 94
Ben bugün sınav görevi aldım lgs çocukları motive etmeyi çok seviyorum ve bebeği ilk kez hıçkırık tuttu ama nasıl :-) bariz hissettim çok hoştu. Sınav görevini de depreme yakalandığım binanın karşısında yaptım ara ara baktım şimdi bebek bekliyorum, zamanında canımızı zor kurtardık filan karışık duygularla neyse çok şükür çocuklarla sağ Salim kurtulduk

X