Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Keseye ultrasonla bakınca anlaşılmıyor mu bu ? Benim de hep ıslaklık oluyor ama normal akıntı dedi, keseye baktı suyun iyi demişti. Korktum şimdi 😕
Özellikle baktıysa anlaşılıyor. Çünkü ben söyledikten sonra suyuna daha detaylı baktı az da olsa azalma var dedi. Sen söylemesen anlamazdık dedi. Ama sonrasında çokca azalmaya başladı

Günaydın kızlar. Rüyamda sezaryen doğum yapıyordum ama mükemmel geçmişti. Hatta hemen çıkıp yemek yiyordum falan 😂😂😂 O an aşırı mutluydum sonra bebemin hareketleriyle uyandım meğerse rüyaymış 🥲
Ne güzel görmüşsün 😄Az kaldı rüyalara giriyorlar. Doğumdan sonra bir süre sıvı şeylere izin verecekler, çorba, komposto, sütlaç gibi :) demekki sen daha hızlı ayağa kalkacaksın 😄

Kızlar selam 👋💐iyisinizdir inşallah bebişlerle birlikte :) ben uçağa binicem de birkaç gün sonra 29+5 olacağız o zaman bu raporu illa kadın Doğumdan mı almak gerekir? Alan olmuş muydu içinizde

Kızlar selam 👋💐iyisinizdir inşallah bebişlerle birlikte :) ben uçağa binicem de birkaç gün sonra 29+5 olacağız o zaman bu raporu illa kadın Doğumdan mı almak gerekir? Alan olmuş muydu içinizde
ben aldim evet doktorunun vermesi gerek gidis icin ayri donus icin ayri vermesi gerek bende 28+6 da gidip 30 da donuyorum zaten hazir kagit veriyo onu doldurup imza atiyo eger problem yoksa veriyo hemen

Benimde öyleydi taa ki 28. Haftaya kadar bel ağrısının yerini çatı ağrısı aldı ikisi de birbirinden kötü Rabbim bu günleri de sağlıkla atlatmayı nasip etsin 32. Haftaya kadar ne olur ne olmaz hazır edin bence herşeyinizi
Evet bende hem bel hem de çatı ağrısı yaşıyorum ya bayram gecsin hemen baslicam hayırlısıyla

ben aldim evet doktorunun vermesi gerek gidis icin ayri donus icin ayri vermesi gerek bende 28+6 da gidip 30 da donuyorum zaten hazir kagit veriyo onu doldurup imza atiyo eger problem yoksa veriyo hemen
Yani sadece kadın doğum veriyor değil mi doğru anladım? Teşekkür ederim ☺️

Kizlar ya oglumun yeni dogan zibinlarini cikardm 7 yil gecmis haliyle sararmis. Napabilirm yikama icin onerisi olan var mi. O kadr kucukler ki en azindan bunlarla ilk ayi gecirelm dedim alacaklarm haricinde

Son düzenleme:
Sehpa görevini devir alan göbüşlere selam olsun 🙈

Eklentiler

• 20240602131748991.jpeg
    20240602131748991.jpeg
    260,4 KB · Görüntüleme: 90
Benim bayram 31 haftaya denk geliyor yaklaşık 32de yıllık izne çıkıyorum 20 25 gün iznim vardı izinlerimi kullanacağım 34-35 gibide çalışamaz raporu verip temelli ayrılış :KK70: çok bile dayandım
İstifa mı edeceksin canım tazminat alma söz konusu mu acaba bende doğum izni bitişi temelli ayrılacagım yıllardır tek başıma ofiste grafiker olarak çalıştım çıkışımı isticem belki insiyatif gösterirde verirler hakkımı diyorum yoksa böyle daha çok üstğme gelecekler

Kızlar ben özel takipliyim ama yeni gittiğim için 10 günü de geçince bir daha para vermek istemiyorum çalışamaz raporu için
Devlet hastanesindeki bir doktora gitsem verir mi 32+0 da

Eki Görüntüle 3436080
Bu da benden🙈 deli gibi buzlu su içiyorum sonra da buzlarını yiyorum🤣
Ay çok tatliş 😍🧿
Yaa Tavsiye etmiyorum buz yemeni şayet boğaz ağrısından kıvranıyorum 1 haftadır da geçmedi gebelikle beraber hasta olmak çok zor 😞 soğuk bişiler içtiğim ve buz yediğim için oldu.

X