2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Eki Görüntüle 3435288 Bugün kontrolümüz vardı kızlar , 30+0 , 1500 kg , 41 cm olmuşuz . 33 . Haftayla nst e başlayacakmışız, temmuzda da sık sık görüşeceğiz dedi doktorum.
Ultrason cihazından rahatsız olan sinirli bir bey bırakıyorum🫠🧿
Yaa masallh tam vesikalik poz vermis😊😊😊

Eki Görüntüle 3435288 Bugün kontrolümüz vardı kızlar , 30+0 , 1500 kg , 41 cm olmuşuz . 33 . Haftayla nst e başlayacakmışız, temmuzda da sık sık görüşeceğiz dedi doktorum.
ayh bunun sinirini yerleeer sjsjsjsj maşallaaaaah 🧿

Bugün ben de tam 30+0 ım 1 saat sonra benim de kontrolüm var zaman geçmek bilmiyor :) maşallah kuzuya nasıl büyümüş bal dudaklı ❤️🧿

ya 50 lik olcaginda ac bile gitmiyomussun bana kahvalti ettirdiler 😂 hafif kahvalti et dediler nutella recel falan yemeden saglikli dedi bide tok gittim dusun 😂
Ben 75lik içmiştim kendimde uyuşma bekledim bişi olmadı dedim inşallah temiz çıkar çok şükür ki öyle de oldu hamd olsun
Kız o kadar yazdım, alıntılamada görünmüyor. Söylediler şu şekilde gece 12 den sonra yemek yeme su içme dedi. Sabah ilaç aldığım için mecburen su aldım. Giderken de sordular aç mısın su içtim mi diye özellikle aç olunması gerekiyormuş. İşte Akşam yemek yedim sonra çayıma şeker atıyorum ben üç bardak çay içtim bence kesin o etkiledi. Bir de bu gebelikte bana bir haller olmuş sürekli canım tatlı istiyor ve yemesem ölecekmişim gibi hissediyorum. Pisboğazlık yapıyorum resmen yanlış olduğunu bile bile ki acayip kilo aldım 😞 nefsime hakim olsam sorun olmicak. Bugün üç saat aç kaldım diye titreme geldi eve kendimi zor attım vallahi bayılacaktım hastanede fenalaştım zaten o içecek beni mafetti
Anladım canım ben sıfır açlıkla gittim 1 kere aşılama zamanı içtim baygınlık geçirdim nerdeyse bunda da öyle olacağım diye çok korkmuştum o yüzden şeker sürekli aklımda benimde
Kızlar şeker yüklemesi sonucum nasıl normal mi dr attım ama daha görmedi
92-129-102 çıkmış
İyi çıkmış gayet 🤗🤗🤗🤗

benim doktor 34te nst basliycaz dedi demek ki zamani geliyo
Ayy evet şaka maka zaman geliyor 🤗
Ben haftaya 32 oluyorum ve o zaman ilk nst alacağız dedi rapor verebilmem için dedi
Evet bende haftaya 32 oluyorum bakalım ilk nstye girelim bana da sordu rapor verecek miyiz diye de işimden ayrılmıştım ben raporluk bir durumum yok ama nstye giricez yinede 32. Haftadan itibaren kontrol ediyorum sancı var mı yok mu bir görelim kontrollü ilerleyelim dedi doktorum ☺️

nasildi canim zormuydu igne takilirken falan ve sonrasi
Canim hic hissetmedim bile, o anin stresi heyecani vs derken ben buralari hic hissetmedim cok guzelde gecti cok sukur. Ne agrim sizim sonrasinda egilememe yok sonrasinda ameliyat yerinde yada igne yerinde agri vs hic biri olmadi. Sadece bebek ameliyataneden goturulunce panik oldum tansiyonum dustu, kustum falan oralari degisikti sanirim psikolojik

Bal surat 🍯🍯 kız bu neee yesinler ponçikkk..🧿🧿 Ne güzel de poz vermiş. Ay bu renkli ultrasondan ben de çok istedim ama Benim oğlan hiç poz vermedi 🥲

X