2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar bugün oğluşun kıyafetlerini ayırayım dedim yıkmaka için etiketlerini felan kestim dolabını yerleştirdim çok fazla ayakta kaldım sanırım 28. Haftada çatı ağrısı yaşayan var mı resmen genital bölgem ağrıyo ya uzandım biraz azaldı
Çok ayakta olunca ağrıyor canım uzan dinlen biraz. Yorma kendini 🌸

Selam güzel hamileler. 28+1 deki doktor kontrolümde doktorum suyumun istediği miktarda olmadığını az olduğunu ama henüz sıvı azlığı teşhisi konacak seviyede olmadığını söyledi ve dinlenme, bol su içme önerilerinde bulunup sıkı takibe aldı. Perşembe günü 29+0 da tekrar kontrolüm var ve ben çok endişeliyim. Aynı şeyi benzer haftada yaşayan var mı ?
Benimde aynı şekilde suyum sınırda gidiyor canım perinatolojide takipteyim

Bir takım işler 😍😍😍

Eklentiler

• IMG_20240528_193215.jpg
    IMG_20240528_193215.jpg
    128,4 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_20240528_192408.jpg
    IMG_20240528_192408.jpg
    146,8 KB · Görüntüleme: 74
Ben de 27+1🤩anne yanı beşiğini bayramdan sonra kurayım diyorum hatta temmuz başı🙈çok mu rahatık bilmiyorum😂
Benim de bugün geldi beşiğim kuralım hem eksik parça var mı diye görürüz dsdim ama kayınvalidem kurmayın dedi içime kurt düştü kötü bir şey mi yanlış mı ki hurafe falan mı var o an sormadım da neden diye

Tecrübeli anneler sorum size, ilerleyen haftalarda hareket azalır diyorlar ya, bebişleri nasıl hissetcez?
Azalıyor ama yine hissediyorsun, gün içinde mutlaka hissediliyor. Vurma değil de itme gibi oluyor. Daha önceki anne grubumda gün boyu hissetmeyip akşam yatarken hisseden oluyordu. Dr u yeri daraldığı için normal demişti. Eğer bir risk yoksa korkma Bi şekilde ben burdayım diyor :)

Azalıyor ama yine hissediyorsun, gün içinde mutlaka hissediliyor. Vurma değil de itme gibi oluyor. Daha önceki anne grubumda gün boyu hissetmeyip akşam yatarken hisseden oluyordu. Dr u yeri daraldığı için normal demişti. Eğer bir risk yoksa korkma Bi şekilde ben burdayım diyor :)
Ay akşama kadar hissetmezsem ben de kesin doktora gidebilirim, varlıklarını hissedelim de tekme olmasına gerek yok, kaçtan sonra oluyor bu genelde canım?

Ay akşama kadar hissetmezsem ben de kesin doktora gidebilirim, varlıklarını hissedelim de tekme olmasına gerek yok, kaçtan sonra oluyor bu genelde canım?
Uygulamada da yazıyordu 32.haftadan sonra bebek büyüdüğü ve yeri daraldığı için hareketleri azalacaktır normal bir durumdur diye yazıyordu

Kızlar selam moraller bozuk biraz :/ dün kardiyolojiye gitmiştim ekstra atım çıkmış 20 bin kadar doktor ilaç kullanman lazım dedi. Muhtemelen beloc verecek kadin doğum dr u da kullanman lazım dedi. Hiç içmek istemiyorum perşembe tekrar kontrolüm var hemen kardiyolojiye hem de tekrar kadin doğuma gideceğim. Parol bile içmedim gebelik boyunca çok korkuyorum ilaç kullanmaktan.

X