2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım çok üzüldüm inşallah güzel haberlerle çıkarsın hastaneden içini ferah tut belki geç döllenme olmuştur

Dualarımız seninle canım rabbim sesimizi duysun hayırlı haberler versin bizlere inşallah sen üzme kendini herşey düzelecek Rabbimin izniyle

Allah yardımcınız olsun kuzum, dualarımız seninle

Allah yardımcınız olsun inşallah geç döllenmedir ve gelişir

Çok geçmiş olsun. Rabbim yardımcın olsun

İnşallah geç döllenmedir canım sıkıntı yoktur. Hayırlı haberlerini bekliyoruz Allah yardımcın olsun

Karnını severek ismi Azam duasını oku canım her gün 11 kere umarım geç döllenmedir

Canım cpk geçmiş olsun hastaneye niye yatış yaptıki?1 hafta daha beklemesi lazım ama niye hastanede yatırıyor onu anlamadım.. boş gebelikmiymiş şimdi yolk saçı görünüyor mu?ultrasonda? belki geç döllenmedir.. dualarım seninle tatlım

Bir haftadir surekli kahverengi akintim var benimde. Ustelik progestan ve igneye ragmen. Kese etrafinda kanama falan yok. Tabiki bu iyi birsey degil. Dinlen kendini yorma dedi doktor. Tabiki doktoruna gorun ama hersey olacagina varir. Ne kanamalarla doguma kadar giden var. İnşallah biz de saglikla aliriz bebeklerimizi kucagimiza

Canım çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm.. Dualarım seninle hayırlısıyla bebeğinle sağlıkla çık hastaneden.

Merhabalar herkese hayirli olsun allah saglikla kucaklarimiza almamizi da nasip etsin insallah
Yasim 31. Ilk cocuk. Sat 30.10.2023. Keseyi 5+2 ve bugun 6+2 de bebegi gördüm. Haftaya insallah kalp atisi icin gidecegiz tahmini dogum tarihi 03.08.2024 diyarbakirdayiz

canım çok geçmiş olsun inşallah geç döllenmedir. hayırlı haberlerini bekliyoruz dualarım seninle

Yolk kesesi net görünüyor. Düşük durumu çok yüksek. Evimle doktor arası 2 saat evde düşük başlarsa buraya gelene kadar ölürsün dedi. O yüzden yatışımı yaptı

Yolk kesesi net görünüyor. Düşük durumu çok yüksek. Evimle doktor arası 2 saat evde düşük başlarsa buraya gelene kadar ölürsün dedi. O yüzden yatışımı yaptı
Anladım canım.. sağlıkla çık inşallah oradan.. duamız seninle.. bizi habersiz bırakma

Evde düşük yapmak ölüme mi sebeb veriyormuş ya hu. Bir insana da bu böyle şekilde mi denir anlatılır ben şaştım kaldım. Benim de dusugum oldu ,6 haftalık doktorum kanamaların fazlalasirsa gel telaş etme dedi. Zaten düşük öyle şarıl şarıl kanla olmuyor ki. Ben bu doktorlar bu annelere neden böyle der anlamadım. Sen iyisini düşün canım boşver. Herşey iyi olacak inşallah

Akıntınız çok mu sürekli mi geliyor? Progesteron değeriniz kaç çıktı benimde akıntım olmuştu biraz ara ara kahvemsi gibi geliyor hala kese etrafında vs kanama yok progesteronumun da iyi olduğunu söyledi doktorum ilaca gerek yok dedi

Geçmiş olsun. Sağlıkla ayrılın inşallah hastaneden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…