2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben de kimsayal gebelik sonrası düşük yaşadım kese oluşmamış bile hiç. 1 regl dönemi bekledim doktorum öyle demişti. Sonra hamile kaldım düşük sonrası hamilelik daha kolay diyorlar.
Ay inşallah dediğiniz gibidir. Folik asit ve kan sulandırıcı kullanmaya devam ediyorum zaten folik asit de 3 ay bitiyor kullanmaya başlayalı. Çok arası açılmadan düzgünce olur umarım. Daha hiç bebek göremedim hiç kalp atışı duyamadım ama 3 kayıp acısı yaşadım. Çok zor ve sabır isteyen bir süreç

evet canım 2 güne vermen lazım 2 günde 2 kat artış oluyor.. 5.hafya kese görünüyor sonra kalp atışı.. benim ilk çocuğumda da adete 3 gün kala değerim 17 idi.. senin değerin normal yani

Teşekkür ederim cvp için, hafta hesabınınson adet tarihine göre hesaplıyoruz değil mi? Mesela 14 Kasım son adet tarihim Şuan 3 haftalık görünüyor doğruysa. Ay bide saçma bir soru olacak belki ama inanın çok tecrübesizim ondan bu 5+2 vs diye tabir edilen süreçleri anlamadım düz 7 hafta desek ne değişir aklım karıştı herkeste artılı süreleri görünce farklı bir anlamı mı var acaba

Beenn.. Bu sefer bitti regl olcam diyorum iki gundur. Belim regl olacak gibi agriyor, benim transfer sonrasi 14.gun senin kaç haftalık canm?
5+4 teyim canım aklına kötü şeyler getirme ilk üç ay kasık ve bel ağrısı normal diyor Dr lar. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi

5 hafta 2 gunluk oluyor. hafta + gun yani

kizlar saglik ocaginda bakilan testler o gun belli oluyor mu ? direkt e nabizdan gorebilir miyim biliyor musunuz

kizlar saglik ocaginda bakilan testler o gun belli oluyor mu ? direkt e nabizdan gorebilir miyim biliyor musunuz
Kimi sağlık ocaklarında durum degisiyor ama genel itibariyle verdiğin gün çıkar canım ama sabahtan verdiğin kan o gün düşer e nabiza. 10 dan sonra verdiğin kan ise ertesi gün çıkar

Kızlar sağlık ocağına hamile olduğunuzu bildirdiniz mi ? Dosya falan açılıyormuş aşıya çağrılıyorsunuz demişti aile hekimim. Henüz gidemedim geç mi kaldım ki

Kızlar sağlık ocağına hamile olduğunuzu bildirdiniz mi ? Dosya falan açılıyormuş aşıya çağrılıyorsunuz demişti aile hekimim. Henüz gidemedim geç mi kaldım ki
Beni hemşire aradı iki kere kadın doğuma gittikten sonra ultrason görüntüsü ile gel kayit edelim dedi. Dün tekrar aradı gitmedim çünkü kalp atışı sonrası gelicem dedim tamam dedi

Hanımlar bilgisi olan var mıdır? Anti toxoplazma IgG ve Anti toxoplazma IgM pozitif çıktı nedir bilen var mı? Kedi de beslemiyorum hatta çok elleyemem bile.

Beni hemşire aradı iki kere kadın doğuma gittikten sonra ultrason görüntüsü ile gel kayit edelim dedi. Dün tekrar aradı gitmedim çünkü kalp atışı sonrası gelicem dedim tamam dedi
Ay tamam Sagol canım beni arayan soran yok bende kalp atışını bekleyeyim o zaman 18 inde kontrolüm var inş hepimiz duyarız miniklerimizin kalplerini senin kontrol ne zaman canım ?

ben bugun saglik ocagina ugrayip dr a soyleyip kan verdim . ama hemsireme soylemedim . ugra demisti dr hemsirenin de yanina diye ama ugramadim . sonuclar ciktiktan sonra ugrarim ya da msj atarim , evet tetanoz asisi vuruluyor .kilo takibi falan yapiyor

Ben bir sene içinde dördüncü hamileliğimi yaşıyorum şu anda henüz hiç çocuğum yok. İlk kayıplarda bekledim birkaç ay çünkü pıhtılaşma testlerim vs. yapıldığı için. En son kürtajdan sonra bir defa regl olmayı bekledim öyle hamile kaldım. İnşallah sağlıkla kucaklarız bebeklerimizi.

Hanımlar bilgisi olan var mıdır? Anti toxoplazma IgG ve Anti toxoplazma IgM pozitif çıktı nedir bilen var mı? Kedi de beslemiyorum hatta çok elleyemem bile.
Canım ıgg geçirilmiş enfeksiyona karşı vücutta kalan antikor demek ıgm de aktif enfeksiyon sanırım suan geçiriyorsun yada yakın zamanda geçirdin. Dr unla görüştün mü ihmal etme cnm sanırım ilaç veriyolar

Toxoplazmamım en çok bulaşı iyi yıkanmamış yeşillik veya çiğ et ile oluyor et kesilmiş bıçak ile temastan bile olabiliyormuş ,kedilerin tuvaleti ile birde doktorun öyle söyledi. Ancak negatifse hamilelikte bunlara çok dikkat etmek gerek eğer önceden pozitifse bir şey yapmaya gerek olmuyor sanırım.

Mrhfr 2 gen faktör 2. 3 gende pıhtılaşma var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…