2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ya zaten hepsi farklı marka test bakalım yarın çıkar sonucum anlarız

Kızlar kasıklarıma anı batma şeklinde ağrı giriyor normal mi acaba birde beta HCG değerim 14000 çıktı 6 haftalık şuan
6 haftalikta ben keseyi bebegi gördüm kalp atışı duydum. Bhcgye artik gerek yok bence gidip doktora keseye bebege bakin siz doktora anlatin bu durumunuzu enfeksiyon felan olmasın

Bende aşırı halsizlik var sürekli uyumak istiyorum aksam 9u görüyorum 10u göremiyorum bi türlü gece 2-3 gibi de hortlayip kalkıyorum sabah 5e kadar dolaniyorum evin icinde berbat bi durum bu ya
Bende gündüzleri esnemekten ağzım ayrılıyor. Gece zoooorrr uyuyorum.

Bende aşırı halsizlik var sürekli uyumak istiyorum aksam 9u görüyorum 10u göremiyorum bi türlü gece 2-3 gibi de hortlayip kalkıyorum sabah 5e kadar dolaniyorum evin icinde berbat bi durum bu ya
Ayy keşke sıkıntım olmasa da uyumak istesem sürekliAllah'ım yardımcı olsun bu süreçte bizlere inşallah

Kızlar merhaba bugün hastaneye gittim. Vajinal ultrasonla anca keseyi görebildi adet tarihime göre (1Kasım) geriden geliyor. Haftasını sordum söylemedi çok saçma

Kızlar merhaba bugün hastaneye gittim. Vajinal ultrasonla anca keseyi görebildi adet tarihime göre (1Kasım) geriden geliyor. Haftasını sordum söylemedi çok saçma
Benimde 1 kasım. Salı günü vajinal ultsonla kese göründü. 11 gün sonraya kalp atışı için randevu verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…