2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

Benimde öyle. 2 tane nur topu gibi yumurta ile tutmadı. Ama Allah’ım nasip etmedi demek ki o ay diyerek hiç ümidimi kesmedim. Rabbim ne zaman dilerse o zaman olacak buna inanıyor ve kendimi teslim ediyorum
Aynen canım benimde ilk kullandığımda 3 yumurta ikincide 4 gelişti ama ümidimizi kaybedersek tükeniriz zaten canım tam teslimiyetle yola devam

Ben devlete gidiyorum ya olmazsa gel falan demedi ama ben yine de giderim bir sonraki adımım benim de rahim filmi olcak galiba
Byük ihtimal rahim filmi olur canım ama bazı doktorlar aşılamaya geçeceğinde istiyor rahim filmini bilgin olsun bence sen direk iste inşallah gerek kalmaz tabi

Ben devlete gidiyorum ya olmazsa gel falan demedi ama ben yine de giderim bir sonraki adımım benim de rahim filmi olcak galiba
Hakkında daha doğrusu hepimizin hakkında en hayırlı olan olsun canım. Olmazsa tabi git yine.
Aynen canım benimde ilk kullandığımda 3 yumurta ikincide 4 gelişti ama ümidimizi kaybedersek tükeniriz zaten canım tam teslimiyetle yola devam
Rabbim en doğru zamanı biliyor. Allah kucağımızı boş bırakmasın en kısa sürede hayırlarla anne olalım inşallah

Ya benim klomende hiç ağrım falan olmadı dün ignemi de oldum 24 saat geçti yine herhangi bir ağrım yok etki etmiyor mu bana yoksa iğne mutlaka çatlatiyor mu ki (iki yumurtan oluşmuş demişti 18 küsur ve 20 küsur mm)

Klomende bende de ağrı olmadı sadece kasıklarımda yumurtaların geliştiği tarafta baskı dolgunluk oldu. Çarlatma iğnesinde de 36. saatten sonra ağrım olmuştu kasıklarımda

Klomende bende de ağrı olmadı sadece kasıklarımda yumurtaların geliştiği tarafta baskı dolgunluk oldu. Çarlatma iğnesinde de 36. saatten sonra ağrım olmuştu kasıklarımda
Anladım ya ben de ilk kez deniyorum malum acaba etki etmiyor mu diye düşünüyorum boşa mi ugrasiyorum diye

Yeni arkadaslarima hosgeldin diyorum insallah bebislerimiz 2023 de gelecek inaniyorum bizim cocuklarimiz yaratilmis zaten sadece dunya vaktinin gelmesini bekliyorlar her berat gecesinde o sene kim olecek kim dogacak yazilirmis bakalim bizimkiler ne zaman yazilmis olacak Allah hayirli zamanda versin

Kesınlıkle bosverdgnde oluyo bence.. Cunku bu Allahın dediği bişey.. 'sen istedgnde degıl, ben istedgm zmn sana bahşederim'

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…