2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

Çok yoruldum umudum gittikçe tükendi, 2 yıl oldu.
Benide ekleyin ama umudum dediğim gibi.

İlk gebeliğim maalesef dış gebelik ve kürtajla sonlandı dün. Klomen ve ovitrelle kullanmıştım.
8hafta sonra rahim filmi çekilecek ondan sonra gebe kala bilirsin dedi doktor. Martta nasipse eşim gelecek, nasip olursa inşallah 2023 uğurlu gelir ve şans getirir

Yas 25 1,5 yildir bekliyoruz ama olmadi iki tarafta da sorun yok 14 aralikta hsg çekildim sat 5 aralik bat 6 ocak

Çok yoruldum umudum gittikçe tükendi, 2 yıl oldu.
Benide ekleyin ama umudum dediğim gibi.
Çok iyi anlıyorum ben beş ayda bile yoruldum her ay aynı şey her ay elin boş zor gerçekten oldu mu olmadı mı derken bu ay da ovulasyon gününü kaçırdım galiba bu ay da böyle gitti önceki aylar eşim iş gezisindeydi derken hep bir şey çıkıyor sanki ama belki de böyle olması gerektiği için her şey zamanını bekliyor olmak için umutsuz olma sadece vakti bu zamana kadar gelmemiş demek ki bir bakmışsın bu ay o aydır önemli olan geleceklerse de hayırla sağlıkla gelmeleri değil mi

Allah razı olsun ne güzel yazmışsın, inş hayırlısıyla gelir yavrularımız

Selam kızlar. Nasılsınız? Nasıl gidiyor durumlar… İğne olanlarda durum nedir? Konuşalım biraz

Beklemedeyim ilk denemem iğne olalı 3 gün geçti
Bende aynı durumdayım canım. Geçen hafta bugün iğne vurulmuştum. Bekliyorum bakalım. Fazla belirtim yok. Kasıklarım ağrıyor genelde iğne olduğum günden beri. Bir de 2. günü sulu bi akıntım oldu. Ne yalan söyliyeyim bu ay için fazla ümidim yok ama en iyisini yine Rabbim bilir

Selam kızlar. Nasılsınız? Nasıl gidiyor durumlar… İğne olanlarda durum nedir? Konuşalım biraz
Pek iyi gitmiyor benim yumurtlamam bu ay çok saçma bir şekilde olup bitti o yüzden yine umudum yok ama sonraki aylara bakacağız artık
Perşembe akşam test yaptım silikti çift çizgi görünce değerlendirelim yarın ancak ikisi de çift olur diyordum ama aniden gecenin üçünde eşim horul horul uyurken pik oldu sabah da ben uyuyakaldım eşim işe gitmeden değerlendirme yapamadık maalesef. Cuma sabah uyandığımda test tamamen silinmiş gitmiş yumurta çatlamıştı çoktan. Biz cuma akşamı ve bu sabahı değerlendirdik sadece baya geç kaldık yani

Bu iğne bana hiç etki etmedi yaa sıfır ağrı sancı

Olsun canım Allah büyük tutmuştur belki :)

Olsun canım Allah büyük tutmuştur belki :)
Hayırlısı canım inşallah öbür aya umut artık olmazsa alıştık zaten sonraki ayı beklemeye
Yumurtlama dönemim çok ağrılı geçiyor ağrısından bile anlıyorum çatladığını hatta ama genelde çok kısa sürüyor sanki yumurta çok yaşamıyor gibi geliyor bende o yüzden bu ay doktora gideceğim zaten

Bende 2 gundur macunu kullaniyorum kasiklarim agriyor seffaf akintim basladi adetimin 8.gunu macunu danistigim kisi devam et yasadiklarim iyiye isaretmis bakalim hayirlisi

Kızlar 3 ay dk kullandım bu ay bıraktım.
Adetin 16. Günündeyim karnımda adet olacakmışım gibi ağrım var fakat yumurtlama akıntısı yok .
Normalde yumurtlama günlerinde akıntım olurdu.
Hapı yeni bıraktığım için olmadı acaba yoksa geç yumurtlama mı olacak sizce

İnşallah olumsuz bir durum yoktur kuzum Allah büyük inşAllah bu ay yavruna kavuşursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…