2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

Kizlar gelecegin guzel anneleri nasilsiniz bugun kadinlar icin macunum gelecek insallah guzel sonuclar alirim
Şifa olsun bebiş olsun inşallah hangi macun acaba? ben de bu ay MFK ya başladım eşimle bakalım işe yarayacak mı MFK+ovulasyon takibiyle ilerliyorum bu ay da

Merhaba kızlar bende aranıza katılamak istiyorumyaş 34 2 yıldır deniyoruz tüm gereken test rahim filmi her şey yapıldı temiz klomen mfk aşılama hepsini yaptık gelgelelim olmadı son aşamaya geldik tüp bebek tedavimizin 7. günündeyiz Allah hepimizin yardımcısı olsun emeklerimizin karşılığını alalım burdan tek tek mısır patlağı gibi güzel haberleri verelim

Merhaba, bende katılmak isterim.. Yaş 31.. Bi oğlum var bir de kardeşi olsun diyoruz.. Daha denemelere baslamadık ama 2023de planlıyoruz.. Bakalım hayırlısı olsun.. Umarım kimsenin kucagı boş kalmaz listedeki

Kızlar daha öncede gebe kalmak için uğraştım baya neler araştırmadım ki ne zaman ki kafamdan nasıl attım o ay gebe kaldım şimdi yine atamıyorum kafadan o çok zor bişey inşallah sizde içinizi ferah tutun çok kafaya takmayın hep.beraber. Bebiş haberlerimizi kutlayalim

Hanımlar aranızda klomen+ovitrelle kullanan kullanacak olan var mı

Valla bu ay öyle şeyler yaşadım ki bebek fikri aklıma buraya girince geliyor sadece ve olmazsa da olur kafasındayım şu an bunca şeyin arasında hatta bu ay olmazsa hiç üzülmem o kadar diyeyim bakalım cidden böyle düşündüğüm ay olacak mı herkes böyle diyor çünkü

İlk kez mi deniyorsunuz ben de dün vuruldum ignemi
2. denemem. İlkinde her şey yolunda olmasına rağmen tutmadı. Demek ki zamanı değilmiş dedik Sonraki ay rahim filmi çekildi, doktorum korunma verdi. Bu ay tedavi sürecindeyim tekrar

2. denemem. İlkinde her şey yolunda olmasına rağmen tutmadı. Demek ki zamanı değilmiş dedik Sonraki ay rahim filmi çekildi, doktorum korunma verdi. Bu ay tedavi sürecindeyim tekrar
Özele mi gidiyorsunuz devlete mi benimde tutmazsa nasıl bir yol izlicez acaba

Özele mi gidiyorsunuz devlete mi benimde tutmazsa nasıl bir yol izlicez acaba
Özele gidiyorum ben canım. Tutmazsa adetin 2. Günü tekrar kontrole gidiyorsun. Kist oluşmuş mu diye kontrol ediyor. Kist yoksa ve önceden de rahim filmi çekildiysen tekrar aynı tedaviyi uyguluyor. Benimki rahim filmimi çekmediği ve ilk ay tutmadığı için direkt rahim filmi çekti 1 ay sonra tekrar tedaviye devam etti.

Yumurta gelişimi çok iyi olmasına rağmen tutmadı benim ama tutan çok arkadaş var benim yazmamdan etkilenme lütfen Nasip değilmiş benim sana nasip olsun inşallah
Benimde öyle. 2 tane nur topu gibi yumurta ile tutmadı. Ama Allah’ım nasip etmedi demek ki o ay diyerek hiç ümidimi kesmedim. Rabbim ne zaman dilerse o zaman olacak buna inanıyor ve kendimi teslim ediyorum

Yumurta gelişimi çok iyi olmasına rağmen tutmadı benim ama tutan çok arkadaş var benim yazmamdan etkilenme lütfen Nasip değilmiş benim sana nasip olsun inşallah
İnşallah iğne kullandınız mı klomenden sonra

Ben devlete gidiyorum ya olmazsa gel falan demedi ama ben yine de giderim bir sonraki adımım benim de rahim filmi olcak galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…