2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

merhaba.
Akıntıya odaklanma ve olumsuz düşünme derim. Normalde akıntım olur benim femara ovitrelle kullandığım aylar şeffaf akıntım olmamıştı ama hepsinde yumurtlama gerçekleşmişti.

Yaş 26 bende aranıza katılmak istiyorum bat 27 Aralık ovülasyon takibi yaptım pik yakalandı umarım bu ay olur 1 tane kürtajım var boş gebelik

merhaba.
Akıntıya odaklanma ve olumsuz düşünme derim. Normalde akıntım olur benim femara ovitrelle kullandığım aylar şeffaf akıntım olmamıştı ama hepsinde yumurtlama gerçekleşmişti.
Evet ya en güzeli kafadan atmak ve belirti kovalamamak. Allah ne dilediyse o olur diyip önüme bakacağım. Takılmayacağım bunlara. Teşekkür ederim yanıt için
Yaş 25 bu arada

Ben çatlatma iğnesi fln hiç yapılmadım ama normal gebelik planlarken çok akıntımın olduğu ayda hamile kalamamıştım. Ama son hamileliğimde akıntı fln hissetmedim hiç. Ama o ay hamileydim

Kızlar ben de bişe sorucam. Düşük kanamam yeni bitti sayılır. Diğer adetimi beklicem. Bu sürede korunucaz zaten. Ama ben vitamin takviyesi fln almak istiyorum. Acaba ne kullanabilirim bir fikriniz var mı. Netten araştırdğımda önüme hep inofolic combi ,magnezyum desteği çıkıyor. Var mı fikri olan

Evet ya en güzeli kafadan atmak ve belirti kovalamamak. Allah ne dilediyse o olur diyip önüme bakacağım. Takılmayacağım bunlara. Teşekkür ederim yanıt için
Yaş 25 bu arada
Ahh ahha kafadan atmak gerçekten o kadar kolay olsa keşke. Bayılıyorum rahat insanlara ya. Ben 5 dk kendimi oyalıyorum rahatlatıyorum ondan snra kendimi bişeler ararken buluyorum. Azııckk rahat olsak burda olmazdık bile

@Cgh M minnakim2014 yorulmak yok kızlar, aceleci olduğumuz için sabırsızlanıyoruz. her şeyin vakti zamanı var ve inanın o doğru zaman eninde sonunda gelecek.
Evet herseyin bir zamani insanoglu acelecidir ben 2.dusunuyorum nisan ayindan bu yana benim ilk kizimda 6.ayinda hamile kalmistim bakalim bu cok nazli cikti 8 yasinda kizim var cok abla olmak istiyorr rabbim kizima hayirli sağlıklı kardes bize de hayirli saglikli evlat nasip eder

Canim ben kadinlar icin macunlar var simdi siparis verdim bakalim onu kullanacagim ama tavsiye konusunda birsey diyemem cunku yeni kullanacagim

bende amh düşüklüğü var omepaQ10, selenyum, magnezyum çinko kullanıyorum.

geçmiş olsun canım gençsin daha sağlıkla olsun güzel haber inşallah.
Teşekkür ederim bir seneden fazladır istiyoruz yorulduk artık umarım 2023 bize uğurlu gelir rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın hepimiz güzel haberlerle gelelim

Canim ben kadinlar icin macunlar var simdi siparis verdim bakalim onu kullanacagim ama tavsiye konusunda birsey diyemem cunku yeni kullanacagim
Anladım canım. Kullan bakalım inşallah faydasını görürsün. Artık kim önce hamile kalırsa önerileri dinleriz :) biz de 1 yıldır istiyoruz. Ve 1 yılda 2 kere hamile kaldım sonuç hüsran olsa da 1 tane de oğlum var 4 yaşında.

Ahh ahha kafadan atmak gerçekten o kadar kolay olsa keşke. Bayılıyorum rahat insanlara ya. Ben 5 dk kendimi oyalıyorum rahatlatıyorum ondan snra kendimi bişeler ararken buluyorum. Azııckk rahat olsak burda olmazdık bile
Ben bu ay diğer aya göre daha rahatım sanki. Vallahi çok araştırmak çok takmak sadece insanı yıpratıyor Biraz salmak için gayret edeceğim, uğraşlar bulacağım. Rabbim gönlümüzdekini nasip etsin inşallah

Ben de araniza katilmam isterim. Bu sene Agustos ayinda evlendim ve o zamandan beri deniyoruz. 2023te olsun diye umut ediyoruz. Yasim 35. Eylulden beri ovulasyon takibi yapip, olasiligi yuksek gunlerde her gun birlikte olup deniyoruz. Henuz olumlu bir sonuc alamadik.

Ben hamile kalmaya çalışırken çok rahatım. Ay bu ay olmadı fln moduna girmezdim. Ama hamile kaldığım an telaşe memuresi sürekli kendini dinleyen biri oluyorum. İlk dediğim gibi kimyasaldı o beni etkilemedi öğrendim 3 5 gün içinde kanamam oldu. Ama bu 10 haftalık yaptığım düşük beni çok yıprattı. Yaşlandırdı resmen. Hamileyken de her hafta doktora gittim bir bahaneyle. Şu 12 haftayı atlatsam diye dualar ettim ama olmadı. Hayırlısı buymuş demekten başka bişe gelmiyor elimden. Ama işte kafaya takmalarım daha çok arttı. Şimdi tekrar hamile kalamassam kalırsam yine düşük yaşarsam o 12 hafta nasıl geçecek fln gibi şeyler kafamda dönüp duruyor. Ev hanımıyım. Oğlum da kreşe gidiyor. Kendimi eve kapatıp bunları düşünüyorum araştırıyorum. İnşallah bu pskoloji geçer diye dua ediyorum. Keşle çalışsaydım oyalanacak bişeler buslsaydım bu kadar takıntılı olmazdm belki

Kendimizi dinlemeyelim tek belirtimiz adet gunumuzun gecmesi olsun arkadaşlar birde bakmisiz kesemiz olusmus kalp atisimiz oluşmuş olup doktorda buluruz kendimizi insallah olacak yakindir hayirli saglikli zamanda olmus olsun Allahin hazinesi genistir bu guzel mucizemizi mi esirgeyecek

Yaa, kıyamam zor şeyler yaşamışsın tabiki takman doğal Ama ben şuna eminimki Rabbim hepimiz için bir zaman biçmiş ve o zamandan önce ne yapsak ne etsek boş. Kayıpların için üzgünüm Allah bir daha yaşatmasın inşallah. Ne güzel bir oğluşun varmış. İnşallah kardeşini de en hayırlı vakitte gönderir Rabbim. Burada anne olmayı isteyen herkes için tabiki kendim için de en hayırlısının en kısa zamanda olmasını diliyorum. Rabbim bizleri anne olma şerefine nail etsin, kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…