2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Biz de cheer up modelini alıyorduk sonra tesadüfen internette cheer modelini gördüm özellikleri çok aynıydı tasarım da görsel farklılıkları vardı sadece 2000 tl daha ucuzdu biz de onu aldık cheer up modelini çok beğenmiştim inşallah bu da öyledir. Rabbim hepimize sağlıkla kullanmak nasip etsin inşallah 🥰
Amin inşallah 🙏🥰

Kızlar tetanoz aşısını oldunuz mu ? Sağlık ocağının elinde kalmamış eczaneler satıyor dedi ama emin olamadım eczaneden alıp vurulan var mı aranız da .
Ben oldum. Benim sağlık ocağı gebelerim var demiş hepsini göndermemiş sağolsun ama 2.doz için gelmemiş olursa eczanede olacağım mecbur

Daha zaten çok küçükler canım çok normal az az hissetmek bence kas yapısı gücü ne ki yazık çocukların 😊 sırt üstü uzandığında daha net hissediyorsun bu arada ben ayakta hareket halinde olduğumda çok çok nadiren hissediyorum
Ya ben de oturdugumda ve ya sirt ustu uzandigimda daha cok hissediyorum, internette sola yatinca en iyi hissedilir diyor ama ben oyle hissetmiyorum. Belki ilerde en iyi oyle hissedebilir

Ya ben de oturdugumda ve ya sirt ustu uzandigimda daha cok hissediyorum, internette sola yatinca en iyi hissedilir diyor ama ben oyle hissetmiyorum. Belki ilerde en iyi oyle hissedebilir
Ben de hep sırt üstü uzaninca hissediyorum sola yatınca asla hissetmiyorum bana bebek daha çok sağda gibi geliyo

Ben de hep sırt üstü uzaninca hissediyorum sola yatınca asla hissetmiyorum bana bebek daha çok sağda gibi geliyo
Bende sırt üstü yatınca hissediyorum rahatsız oluyor sanırım asla durmuyor yanlara dönünce sakinleşiyor ve benimde hep sağda başka bir yerde hissetmedim daha

Bende sırt üstü yatınca hissediyorum rahatsız oluyor sanırım asla durmuyor yanlara dönünce sakinleşiyor ve benimde hep sağda başka bir yerde hissetmedim daha
Bende sırt üstü yatınca hissediyorum.Sağa veya sırt üstü yatınca kendimde rahatsız oluyorum sanırım oda rahatsız oluyor.
Sola yatınca hissetmiyorum.Tabi hissettiğim gaz değilse.

Bende sırt üstü yatınca hissediyorum.Sağa veya sırt üstü yatınca kendimde rahatsız oluyorum sanırım oda rahatsız oluyor.
Sola yatınca hissetmiyorum.Tabi hissettiğim gaz değilse.
Zaten doktorlar sola yatmamızı öneriyor bende hep sola dönük buluyorum kendimi uyandığımda

Bu arada dün öğrendim bir kızım oluyor benim de. Çok şaşkınım. Çevremde yıllardır hiç kız çocuğu olmadı. Öyle ki arkadaşlar kuzenler akrabalar iş çevrem son 3-4 yıldır 1 tane kız bebek görmedik. Herkes kız olsun diye dua ediyordu. 😂😂
Çevremde bayram havası var. Herkes elbiseler tütüler bakmaya başladı bebeğe 😂😂

Normal de asistanlar giriyor ama detaylı da kendisi giriyor hoca bende asla memnun değildim şehir hastanesinin kadın doğum ve perinatoloji bölümünden çok çektim ama detaylı ultrason da özgür hoca girdi kendisi birebir çok güzel ilgilendi açıkcası ben çok memnun ayrıldım yanından. Ben hem özele gidiyorum hemde ne olur ne olmaz diye devlete gidiyorum canım.
Saol canım benim😘Ben de yarina aldım bakalım inşallah iyi geçer

X