2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Canımm ben sana marka olarak Kraft tercih et derim ben oğlumda cabin modelini almistim 5 sene önce oğlum 2 yaşına kadar bindi gorumceme verdim kızını büyüttü sonra oğlu oldu onuda büyüttü şimdi benim ikinciyi büyütecek inşallah ve hala sıfır gibi 😊
Kraft kullanan herkes çok memnun yeni yeni servis sıkıntısı vermeye başlamış sanırım ama çok takılmadık Kraft aldık cheer travel model ağırlığı da bazı kabin boylarla aynıydı aldık gitti inşallah memnun kalırız.

Selam kızlar. Bugün ebebekten bebek arabası ve puset siparişi verdim ama istediğim renk kalmamış diye mavi almak durumunda kaldım. İçime de çok sinmedi. Siz de fikrinizi söylerseniz sevinirim. Bir de en iyisi bu dedikleri için mağazada bunu tercih ettim ama yeni fark ettim ki yanları çok açık. Sadece güneş koruyucusu var tepede bu sorun oluştuur mu? Kolları filan hep dışarda kalacak yaslayacağı bir yer yok. Puseti de ekliyorum.
Canım bende joie puset aldım ama ikinci el olarak aldım şansıma sıfırdı i gemm 2 modeli 650 TL odedim iç pedi çok hoşuma gitti hışır kumaşlardan değil birde tente tam kapanabiliyor bu modelin nasıl kumaşı

Eklentiler

• IMG_20230216_174940.jpg
    IMG_20230216_174940.jpg
    137,2 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_20230216_174950.jpg
    IMG_20230216_174950.jpg
    139,7 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_20230216_175010.jpg
    IMG_20230216_175010.jpg
    125,1 KB · Görüntüleme: 59
Bebek arabası 7999 dan 5760 a düştü. Pusetle birlikte 7100 gibi bir fiyata geldi. Biz çok araştırmadık tecrübesiziz zaten. Mağazadakiler bunu çok övdü diye bunu aldım.
Biz ilk civil e gittik satış sorunlusuna travel sistemleri ağır bulduğumu ama kabin boyu da yeni doğan da güvenli bulmadığımı söyledim. Direkt kraft marka bir travel sistem önerdi. İlk baktığımızı almayalım dedik e bebeğe gittik. Chicconun aynı sistemle biraz daha hafif bi arabasına baktık açıkçası krafttan sonra biraz dandik geldi sonra kraft baktığımızı söyleyince bizdeki markalarda krafta eş değer diyebileceğimiz bagi var dedi ona baktık gerçekten sağlam ve güzeldi daha önce beğendiğimizden bir tık pahalı olduğu için eledik. E bebekte 3 farklı personelle konuştuk bi tanesi buradaki indirimimi bile göz ardı ettim kendi yeğenime civilden Kraft aldım dedi. Açıkçası eğer iade şansın varsa bu ödediğin fiyata daha kaliteli bir marka tercih edebilirsin gibi geldi. Hafif de değilmiş tercih ettiğin model direkt travel sistem bile bakabilirsin doğru ürüne baktıysam yaklaşık 12 kg travel sistemlerde bile daha hafifleri var. İçime sinmedi dediğin için iki günde edindiğim bilgileri kısaca aktarmak istediğim öyle söylemesen alınmış bir ürüne hayırlı olsundan başka bir şey demezdim. Kendi aldığımı da ekliyorum fikir olsun. Civilde baktığımızın bir önceki serisini aldık biz çünkü 2000 tl fark vardı.mağazalar da olmadığı için Hepsiburada üzerinden babymall dan aldık.
https://www.hepsiburada.com/kraft-c...7M?magaza=Babymall&url_src=ios-product-detail

Kizlar ben 22 haftalik hamileyim, ilk hamileligim, bebegimin hareketlerini hissetmeye basladim artik ama cok duzensiz, oyle internette yazdigi gibi 2 saate 10 kere falan hareket etmiyor. Sizce endiselenmeli miyim? Benimle ayni haftada olanlariniz nasil hissediyorsunuz?
Hayır canım doktorlar zaten bu dönemlerde düzenli hareket hissi beklemiyor ki daha hala çok küçük bendede bi gün yoğun hissediyorsam ikinci gün 2 3 defe hissettiğim oluyo korkucak bişey yoktur endişe etme. İlerleyen zamanlarda çok daha iyi hissedersin büyüdükçe

Canım bende joie puset aldım ama ikinci el olarak aldım şansıma sıfırdı i gemm 2 modeli 650 TL odedim iç pedi çok hoşuma gitti hışır kumaşlardan değil birde tente tam kapanabiliyor bu modelin nasıl kumaşı
Güle güle kullan canım bu modelden yok şuan satışta sanırım. Bnmkinin tentesi tam kapanmıyor çünkü. Gemm yazıyor sadece. Bnce gayet iyi

Biz ilk civil e gittik satış sorunlusuna travel sistemleri ağır bulduğumu ama kabin boyu da yeni doğan da güvenli bulmadığımı söyledim. Direkt kraft marka bir travel sistem önerdi. İlk baktığımızı almayalım dedik e bebeğe gittik. Chicconun aynı sistemle biraz daha hafif bi arabasına baktık açıkçası krafttan sonra biraz dandik geldi sonra kraft baktığımızı söyleyince bizdeki markalarda krafta eş değer diyebileceğimiz bagi var dedi ona baktık gerçekten sağlam ve güzeldi daha önce beğendiğimizden bir tık pahalı olduğu için eledik. E bebekte 3 farklı personelle konuştuk bi tanesi buradaki indirimimi bile göz ardı ettim kendi yeğenime civilden Kraft aldım dedi. Açıkçası eğer iade şansın varsa bu ödediğin fiyata daha kaliteli bir marka tercih edebilirsin gibi geldi. Hafif de değilmiş tercih ettiğin model direkt travel sistem bile bakabilirsin doğru ürüne baktıysam yaklaşık 12 kg travel sistemlerde bile daha hafifleri var. İçime sinmedi dediğin için iki günde edindiğim bilgileri kısaca aktarmak istediğim öyle söylemesen alınmış bir ürüne hayırlı olsundan başka bir şey demezdim. Kendi aldığımı da ekliyorum fikir olsun. Civilde baktığımızın bir önceki serisini aldık biz çünkü 2000 tl fark vardı.mağazalar da olmadığı için Hepsiburada üzerinden babymall dan aldık.
https://www.hepsiburada.com/kraft-c...7M?magaza=Babymall&url_src=ios-product-detail
Güle güle kullanın canım sağlıkla inşallah. Gelsin bakalım karar vereceğiz 🙏 çok teşekkür ederim bilgilerini paylaştığın için 🌸

Ayy masallah kucağınızda sevmekde nasip olsun ❤️❤️ kaç haftalık girdiniz benim de iki hafta sonra inşallah çok heyecanlıyım 20+4 oluyorum o gün inşallah sizinki gibi net bir tontis sürat görürüz 😍😍
22+4 gorunuyo suan ama benim hesabima gore tam 21 haftalik. Gorursun mutlaka hatta yuh kocaman olmus diceksin 😍💜

Güle güle kullan canım bu modelden yok şuan satışta sanırım. Bnmkinin tentesi tam kapanmıyor çünkü. Gemm yazıyor sadece. Bnce gayet iyi
Siz soyleyince baktım evet kaldırmışlar nedense, ben almadan once sıfırı ne kadar diye bakmıştım çünkü e bebekte. Teşekkür ederim ❤️ sizde güle güle kullanın 😊

Hayır canım doktorlar zaten bu dönemlerde düzenli hareket hissi beklemiyor ki daha hala çok küçük bendede bi gün yoğun hissediyorsam ikinci gün 2 3 defe hissettiğim oluyo korkucak bişey yoktur endişe etme. İlerleyen zamanlarda çok daha iyi hissedersin büyüdükçe
Benim de oyle. Bazen daha yogun hissediyorum ertesi gun gunde 2-3 kez hissettigim oluyor. Umarim duzene girer yakinda 😊

Merhabalar hiç canınızı sıkmayın. Çok bebekte oluyor o. Zamanla geçiyor. Eğer aldırmayacaksanız bebeğinizi riske atmayın doktorunuz çok doğru söylemiş
Tesekkür ederim evt aldirmayacagım ama insan rahat edemiyor. Bi ayrıntiliya daha mi gitsem bilemiyorum bi arastiracagım. 2 düzey ultrason nedir diye

Bende 60 kg ile hamile kaldim suan 72 kg oldum. Doktorum yavasla sonlara dogru zaten iyice articak ama hamile kadin genelde siser kilo almaz dogumda da cogunlugu gider boy kilo orani hala iyi demisti bende senin gibiyim porsiyonlarim normal abarti yemiyorum 3 ana ogun yapiyorum ve genelde proteinli dusuk kalorili oluyo ama kilo artisi mevcut yapicak bisey yok dogum ve sonrasi verilir kilo dedigin bisey degil sıkma kendini yeter ki saglik sorunu olmasin 🙏🏻
Kizlar ben 22 haftalik hamileyim, ilk hamileligim, bebegimin hareketlerini hissetmeye basladim artik ama cok duzensiz, oyle internette yazdigi gibi 2 saate 10 kere falan hareket etmiyor. Sizce endiselenmeli miyim? Benimle ayni haftada olanlariniz nasil hissediyorsunuz?
Malesef ben de 67.8 ile hamile kaldım şimdi 77.2 idim bu sabah 🥲🥲🥲

Merhaba benim kız genelde 3 den somra hareketli ve geceleri mesela şuan hep uyuyor :) Allah ın izniyle bir sıkıntı olmaz hissediyorsan 🫶

Canım benim haftam senden geride biraz ama ben de bazı gün günde 10 kere falan hissederken bazı gün hiç hissetmediğim oluyo bence normal benim de ilk hamileliğim ilk hamilelikte daha geç daha az hissediliyomuş sanırım alışık olmadığımız için

Bir çok kişi söylemiş ama bende Kraft aldım ve çok araştırdım yakın bir arkadaşımda aynı şekilde Kraft aldı. Sağlamlık konusunda herkes aynı şeyleri söylüyor, benim ilk çocuğum olduğu için ve nasip olursa 2. Çocuğu da isteyeceğimiz için dayanıklı olmasına önem vermiştim. Cheer up modelini aldım

X