2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar şimdi çıktım Dr dan kesede bebekte göründü şükür hatasıyla uyumlu dedi ama benim kanamadan dolayı erken doğum kaybım olduğu için progestan la coaspirine başlattı
gözün aydın darısı başımıza inşallah.hep güzel haberler alalım

bende bişe sormak istiyorum benım sat 19 ekimdi bat 16 kasım erken gebelik testiyle çizgiyi görünce cumartesi bhgc yaptırdım 214 çıktı dun tekrar verdım 472.4 çıktı sizce normal mı ilerliyor ? daha bata 1 gün var formdaki konuşmalara baktım bu tarıhlerde 100 kusurlu bhgclerden bahsediliyor

çok harika gitmiş maşallah sapsağlam geliyor bebiş :)

Canım herkeste hormon salgılanma düzeyi farklı olabiliyor. Benim 3 gün geçince 410 çıktı. Sana göre daha geç döllenmiş olabilir ya da sende daha fazla salgılanıyor olabilir. Endişe edecek birşey yok değerin çok iyi

Ben de iyiyim canım teşekkür ederim her şey yolunda gidiyor sizlerde durumlar nasıl bulantı kusma vs var mı
Kusma yok çok şaşkınım inşallah ilerde de olmaz ağzımda çirkin tat var iştahsızlık var sadece çok heyecanlıyım bugün ya ilk kez doktora gideceğim inşallah herşey güzel ilerliyodur

Kahveyi şimdilik kesebildim ama ne kadar sürer bilmemkaç tane tüketiyorsun mesela
Ben gebe kalana kadar sadece azalttım
Bu 4 gündür içmiyorum da çok zor ya
1 türk + 1-2 açık çay ya da 1 türk + nescafe tarzı. Günde 2 türk kahvesine zaten ok doktorlar, ben de değişim yapıorum bu şekilde.

Hm anladım, beklemek gerekiyor herşeyin netleşmesi isin, daha yolun başındayız zaten , hayırlısı neyse o olsun kac cocugun var peki?

Kusma yok çok şaşkınım inşallah ilerde de olmaz ağzımda çirkin tat var iştahsızlık var sadece çok heyecanlıyım bugün ya ilk kez doktora gideceğim inşallah herşey güzel ilerliyodur
Ben de öyle çok heyecanlıyım hiç beni üzmüyor bebeğim. Kusma bulantı vs. hiç birşey yok bende çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…