2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hm anladım, beklemek gerekiyor herşeyin netleşmesi isin, daha yolun başındayız zaten , hayırlısı neyse o olsun kac cocugun var peki?
2 tane var canım.bu biraz sürpriz oldu.2 çocuk sonrası tekrarlayan düşük ve dış gebelik yaşayınca vaz geçmiştim artık.bunu öğrendim.ama bu da bakalım nasıl gidecek.bu da kötü olursa tüpümü bağlatıcam.vaz geçicem.allah olanlara ömür versin

arkadaşlar cuma günü randevum var son regl gününden hesaplamalarımıza göre 7 hafta 4 günlük olacak kontrolde.
Neler duyacağız bu kontrolde bebeği net görebilecek miyiz kalp atışı vs. tecrübelilerden bilgi alabilir miyiim

Ya canım ben 24 yaşındayım ve bu aralar aynı senin gibi aynı düşünceye kapıldım

Kıızlar benimde 2 şer gün arayla 76-192-440 olarak ilerledi en son cumartesi ölçtrüdüm cumaya randevu aldım umarım keseyi görebiliriz herşey yolundadır, hepimiz sağlıkla alalım kucaklarımıza bebeklerimizi

Kızlar doktoruma bilgi verdim önümüzdeki hafta randevu almak için. 4+4 üm şu an aslında, dün beta 413 çıkmıştı ama yarın gelsin demiş. Daha 4+5 te birşey görüneceğini de sanmıyorum aslında ki beta da daha 1000 lere yeni ulaşmış olur muhtemelen. Anlayamadım

Selam kızlar 4+6 da beta 5986 çıktı sizce bu normalmi daha gidemedim doktora gidicem inş bu betadanda hiç bişi anlamıyorum

Hayırlı olsun canım maşallah ne kadar çok gebemiz var benimle aynı tarihte doğuracak olan

Ya yaşça en küçük ben miyim

ayni yastayiz canim aralikta 24 olcam yeni ilk gebeligim ikizdi bu da ikinci gebelik
Ay maşallah sana ikiz annesi olmak kolay değil çok isterim ikiz bebiş ama siz tecrübeli olarak bakım konusuna gelince susuyorum dur bakalım yarın sabah randevum var büyük ihtimal kese bebe belki kalp atışı bile duyulur diye umuyorum. Bir de bakıyormuşum çift

Hersey gonlunce olsun
ikiz gercekten de cok zor hayatimdan bezdim benim kaynanam ve gorumcem cok yardimci oldular bu gebeligimde istemeyerek oldu mallesef gonlum razi gelmedi aldirmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…