2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hm anladım, beklemek gerekiyor herşeyin netleşmesi isin, daha yolun başındayız zaten , hayırlısı neyse o olsun :KK43: kac cocugun var peki?
2 tane var canım.bu biraz sürpriz oldu.2 çocuk sonrası tekrarlayan düşük ve dış gebelik yaşayınca vaz geçmiştim artık.bunu öğrendim.ama bu da bakalım nasıl gidecek.bu da kötü olursa tüpümü bağlatıcam.vaz geçicem.allah olanlara ömür versin

arkadaşlar cuma günü randevum var son regl gününden hesaplamalarımıza göre 7 hafta 4 günlük olacak kontrolde.
Neler duyacağız bu kontrolde bebeği net görebilecek miyiz kalp atışı vs. tecrübelilerden bilgi alabilir miyiim :KK68:

Bu kadar güzel bir şey olduğunu tahmin etmezdim ya hem istiyodum hem de hazır mıyım diye korkum vardı şu an baya baya istiyorum ona çok iyi bakmak için her şeyi yaparım gibi geliyor çok ilginç acaba doğunca nolcak ben kesin ağlarım
Ya canım ben 24 yaşındayım ve bu aralar aynı senin gibi aynı düşünceye kapıldım 🥹

Kıızlar benimde 2 şer gün arayla 76-192-440 olarak ilerledi en son cumartesi ölçtrüdüm cumaya randevu aldım umarım keseyi görebiliriz herşey yolundadır, hepimiz sağlıkla alalım kucaklarımıza bebeklerimizi :KK36:

Kızlar doktoruma bilgi verdim önümüzdeki hafta randevu almak için. 4+4 üm şu an aslında, dün beta 413 çıkmıştı ama yarın gelsin demiş. Daha 4+5 te birşey görüneceğini de sanmıyorum aslında ki beta da daha 1000 lere yeni ulaşmış olur muhtemelen. Anlayamadım 🤷

Selam kızlar 4+6 da beta 5986 çıktı sizce bu normalmi daha gidemedim doktora gidicem inş bu betadanda hiç bişi anlamıyorum😂

Kıızlar benimde 2 şer gün arayla 76-192-440 olarak ilerledi en son cumartesi ölçtrüdüm cumaya randevu aldım umarım keseyi görebiliriz herşey yolundadır, hepimiz sağlıkla alalım kucaklarımıza bebeklerimizi :KK36:
Hayırlı olsun canım ❤️😍maşallah ne kadar çok gebemiz var benimle aynı tarihte doğuracak olan 🙏

Ya yaşça en küçük ben miyim 🙈🐵
:emir_bebek:2023 TEMMUZ ANNELERİNİN PAYLAŞIM ALANI:emir_bebek:
Anne AdayıYaşSon Adet TarihiKaçıncı
Çocuk
@lckystr324 ekim1?
@burdabikiz345 ekim1?
E ebru1695 327 ekim2?
@Minesuu3310 ekim2?
wenn wenn 3912 ekim3?
M melek076 2414 ekim1?
mesirmacunu mesirmacunu 2714ekim1?
Nuhra2 Nuhra2 3014ekim2?
@Busem06y2816 ekim1?
@gumusservii273 eylul1?
@Rosebelle314 eylul1?
@evrem382726 eylul1?
@Etoilepolaire3226 eylul1?
@mineHira3629 eylul2?
K Kbranrr 2729 eylul1?

ayni yastayiz canim aralikta 24 olcam yeni ilk gebeligim ikizdi bu da ikinci gebelik
Ay maşallah sana ikiz annesi olmak kolay değil çok isterim ikiz bebiş ama siz tecrübeli olarak bakım konusuna gelince susuyorum 🙃 dur bakalım yarın sabah randevum var büyük ihtimal kese bebe belki kalp atışı bile duyulur diye umuyorum. Bir de bakıyormuşum çift 🤣

Ay maşallah sana ikiz annesi olmak kolay değil çok isterim ikiz bebiş ama siz tecrübeli olarak bakım konusuna gelince susuyorum 🙃 dur bakalım yarın sabah randevum var büyük ihtimal kese bebe belki kalp atışı bile duyulur diye umuyorum. Bir de bakıyormuşum çift 🤣
Hersey gonlunce olsun
ikiz gercekten de cok zor hayatimdan bezdim benim kaynanam ve gorumcem cok yardimci oldular bu gebeligimde istemeyerek oldu mallesef gonlum razi gelmedi aldirmaya

X