2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Valla vitamin almaktan bi hal oldum çok kötü hergün ilaç içmek ya

4 gün geçmedi benim ağrım canım kolum kopuyor gibi hissettim tüm koluma yayıldı ağrı 15 martta ikinci doz var Allah yardımcımız olsun.
Ben de oldum canım Tetenoz aşısı daha önce de olmuştum senin gibi olmuştu bı değer aşı olduktan sonra hemen kolumu oynattım hatçteketler yaptım. 1-2 gün hafif ağrı hissettim sadece. Mutlaka aşı olunan kol hareket ettirilmeli.

ben hareket ettiriyorum ama hala ağrıyo üstüne yatmam imkansız biyere değdiği zaman aşırı ağrıyo eşim yada oğlum yanlışlıkla dokununcada çok kötü ağrıyo

kızlar artık hepinizinde göbüşü kıyafetinden belli oluyomu benim artık belli oluyo yemek yiyince dahada çıkıyo ben şuan sanki 3. değilde 1. gebeliğimi yaşıyo gibiyim resmen herşeyi unutmuşum ne yaşadığımı nasıl olduğumu daha çok oynuyo artık kızım gün içindede hissediyorum ve artık babasıda elini koyunca hissediyo oynadığını sizde durumlar ne

Çok teşekkür ederim evet ciddi bi durum. Geceyi dediğiniz gibi geçirdim baya canım ağrıyordu en son uykuyadalabilmişim şimdi gidicem inş randevuya. Geçen hafta detaylı için gittiğim de de doktorum demişti enfeksiyonundan kaynaklı rahim açılması gözlemlendi diye. Zaten enfeksiyonun fazla olması erken doğum riskini tetikliyor Allah korusun önlem alınması gereken bir durum

Limonlu su iç bol bol çok faydalı şuan için birde idrar kültürü mutlaka
Limonlu suyu denemeliyim. İdrar kültürü her kontrolümde mutlaka yaptırıyorum kronik olduğu için ben istesem de istemesem de doktorum istiyor yapılıyor sanırım bugün de gideceğim bölüm idrar kültürü isteyecek

Ben hala çok hamile gibi değilde kilo almış gibi duruyorum ama bazen şişiyorum o zaman hamile gibiyim birde karnım aşağıda benim o yüzden kilo gibi geliyor bana ve benim kızda maşallah güzel hareketli elini koyan herkes hissediyor

Valla vitamin almaktan bi hal oldum çok kötü hergün ilaç içmek ya

Bende birde hamilelik sürecinde troid ilacı başlattı doktor, gece bile wc ye kalksam troid ilacını içmeye çalışıyorum
Normal uyanma vaktinde de demir ilacı ki o da kahvaltıdan en az yarım 1 saat önce olsun diye ayarlamaya çalışıyorum ikisi de aç karna olunca düzene koymak biraz zor oldu ama ne yapalım şifa olsun yavrucaklarımıza

Bende troid kullanıyorum ve dediğin gibi ikisi birden sıkıntı oluyor doktor bana demiri gece yatmadan iç dedi en az 1 saat bir şey yemeden iç ve yat sabah troid iç dedi çünkü troid suya bile hassas demişti sende öyle yapabilirsin

Sağolasın öyle deneyeyim, inan düzen oturtma da zorlandım ikisini ama seninki mantıklı imiş

Sağolasın öyle deneyeyim, inan düzen oturtma da zorlandım ikisini ama seninki mantıklı imiş
Bende yapamadım yemekten 1 saat önce troid içiyordum yarım saat önce demir falan troid değerlerim bozuldu doktora söyledim neden söylemedin öyle olmaz diye bu sekle çevirdi troid normale döndü şükür işte doktorlar kötü bir şey söylemeye eriniyorlar çoğuda bilmiyor olan bize oluyor

Bende de gobuş ben burdayim diyor
Bu gebeligimde karnim hemen belli oldu ilk gebeligim ikiz olmasina ragmen bukadar cikmamisti

Bende de gobuş ben burdayim diyor
Bu gebeligimde karnim hemen belli oldu ilk gebeligim ikiz olmasina ragmen bukadar cikmamisti
benim ilk gebeliğimde göbek hiç çıkmadı kıyafetlerim eteklerim falan hep oluyodu oğlumda biraz çıktı ama bu haftalarda hiç yoktu şuan daha büyük olucak galiba şimdiden belli

Kizlar ne yapiyorsunuz
Uzun bi aradan sonra dun aksam 2 kere kustum acaba yedigim biseymi dokundu?
Bu sabahta cok fena baş agrim var ama tansiyonum iyi

Kızlar merhaba detaylı ultrasona dün girdik rabbiime sükür hiç bisey cıkmadı gayet sağlıklı dedi doktor sadece önden gidiyormuş 1 hafta boy ve kilosu fazla cıktı bi hafta kadar o kadar onada bi sorun gibi bahsetmedi ama olabilir dedi bi daha bir ay sonra görücem oğluşumuuu her resminde eli kafasında benimkinin sanarsın filozof anası gibi herseyi cok düşüyor galiba içerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…