2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hurma zararlımıymış.Ben ara öğün yapıyordum cevizle doğumu kolaylaştırır diyorlar.
Son aylar için öneriliyor hurma zararlı değilde ilk aylarda rahim açılması vs gibi sonuçlar doğurabiliyor diye önerilmiyor. Son 8.9. Aylarda da tüketilmesi öneriliyor doğumu kolaylaştırıyor diye

Kızlar bende kronik idrar yolu enfeksiyonu var en son 10 gün önce değerlerime bakıldı artış söz konusuydu enfeksiyon bölümünde tedavi görmemi önerdi doktor ama ardından deprem oldu ailem sevdiklerim deprem bölgesinde olunca stresten üzüntüden hiç birşey yapamadım sonra ailemi yanıma çağırdım o süreçte doktora gidemedim. Şuan baya baya böbrek ağrım var idrar yaparken fln yanma oluyor bu enfeksiyondan kaynaklımıdır. Yarın için randevu aldım ama ağrıdan duramıyorum resmen özellikle sağ tarafım

Canim gecmis olsun oncelikle ailenede sanada. Yuksek ihtimalle enfeksiyondandir direkt bobrek agrisi ve yanma diyosun cunku. Ben agriyi hafifletmek icin zorlayarak kendimi bol su iciyorum ve sicak su torbasini bacak arama koyuyorum tuvalete rahat cikmami sagliyo o agri aci ile zor oluyo biliyorum. Hafifletmek icin dene istersen ama mutlaka randevuna git ve erteleme enfeksiyon sakincali bi durum.

Birde teyzesi 11.haftamizdan belli erkekiz biz

Limonlu su iç bol bol çok faydalı şuan için birde idrar kültürü mutlaka

Kizlar selam seker yuklemesi yaptiracak misiniz ? Cok kararsiz kaldim dezavantaji var mi ?
Canım tüm doktorlar öneriyor gün içinde yediğiniz yiyecekler de çikolatada veya tatlıda faha fazla şeker alıyorsunuz dedi doktorum 2 doktora sordum ikiside mutlaka yaptır dedi sonradan gebelik şekeri çıkarsa bebekte daha büyük sorunlara neden olabiliyor çocuk küveze alınıyor Allah korusun 1 ay falan. Görümcemin öyle olmuştu.

Mersindeyim deprem Adana'da olursa diye de korkuyorum ama çok hissediliyor burdan bile evlerden kaçıyoruz birde tüm ailem Maraş Antep'te aklımızda orda piskoloji kalmadi
allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah biran önce biter bu depremler hepimizde aynı durumdayız canım ben artık rüyamda bile deprem görüyorum

Kızlar merhaba size bişey danışmam lazım biraz utanarak söylüyorum ama 20. Haftada doktor demir ilacı verdi onu almaya başladığımdan beri büyük çişim yeşil bir renk aldı sizde böyle bir şeyle karşılaştınız mı? İlk defa kullanıyorum bilmiyorum etkilerini kusura bakmayın lütfen.

Evet cnm kan ilaci buyuk abdesti siyah yada yesile çeviriyor gayet normal

canım dışkıyı yeşil ya da siyah yaptığını biliyorum ama buna hiç dikkat etmemiştim. muhtemelen demirle alakalı ama yine de aile hekimine sorarsan iyi olur

Evt canım aiyah da yapıyor. Ayrıca kabızlık yapıyor diye ben içemiyordum. Çocuk şurubu şeklinde verdi pekmezli hem tadı da güzel. Onun hiç yan etkisi olmadı. Memnun kaldım. Yeni nesil demir takviyesi diyor zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…