2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kizlar ne yapiyorsunuz
Uzun bi aradan sonra dun aksam 2 kere kustum acaba yedigim biseymi dokundu?
Bu sabahta cok fena baş agrim var ama tansiyonum iyi
canım stres çok etkiliyomuş stresten uzak durmaya çalış mümkün oldukça eğer üşütmeyle ilgiliysede ayaklarını sıcak tut inşallah geçer geçmiş olsun

Bende şimdi doktordan geldim.Dilini dışarı çıkarıyor dedi doktor halası gibi çok konuşkan olacak galiba Bacakları uzun haftaya göre ben ufak tefeğim ama dev bişey olacak galiba.
Detaylı ultrason için randevu almıştım 20. Haftaya 22. Hafta biraz daha uygun olur dedi siz kaçıncı haftada girdiniz merak ettim.

Uzun boylu olur kesin
Normalde 20 24 haftada tavsiye ediliyor
Detayli ult. Ne kadar canim orda

Bende cuma günü gideceğim detaylı ultrason için. 22. haftaya girmiş olacağım

Bayanlar ben tetanoz olduğumun 2. günü spora gitmiştim kollarımı bayağı esnettim ertesi gün neredeyse hiç acısı kalmamıştı bence mutlaka iğne yapılan kolu çalıştırın acıyı kesinlikle hafifletiyor

Beni göbek aldı başını gidiyor

Bana doktorum 20 ve 24 arası en uygunu dedi daha erkeninde güzel sonuç alamayiz dedi 23 haftalıkken gidicem ayrıntılı için

Uzun boylu olur kesin
Normalde 20 24 haftada tavsiye ediliyor
Detayli ult. Ne kadar canim orda
Aynen babamız uzun boylu Ben kadın doğum hastanesinden muayenehaneye gelen bi doktor varmış ondan randevu aldım 850 TL.Özel hastaneden de fiyat sordum kendi doktorumun olduğu 2.400 gibi bi fiyat söyledi.

olsun kız bişey olmaz tadını çıkaralım hepde hamile göbüşümüz olmuyo ya
Hahahah orası öyle valla 19+1 riz çok şükür aşırı hareketliyiz aşırı acıktım ya ye ye doymuyorum acıkınca göbek altim kopuyor parti veriyor sanki vurup duruyor

Martta öyle yapayım o zaman aslında bende hiç sakınmadım akşama kadar hiç bişey yoktu 11 12 de başladı ağrı 4 gün sürdü baya.

Aynen canım benim sıkıcaz mecbur dişimizi.

Hahahah orası öyle valla 19+1 riz çok şükür aşırı hareketliyiz aşırı acıktım ya ye ye doymuyorum acıkınca göbek altim kopuyor parti veriyor sanki vurup duruyor
benimde kontrolden sonra bu kadar çok hareket etmeye başladı ultrasona göre 19+2 olduk bizde sat a göre 19+6 ortalama aynı zamanlara denk geliyoruz aşağı yukar benim bu aralar pek iştahım yok ama sürekli yemeye çalışıyorum aşıya gittiğimde 1 kilo verdiğimi öğrendim hemşire daha çok ye stresten vermiş olabilirsin dedi stres yapmamaya çalışıyorum kendimi temizliğe verdim diyebilirim ama şuan hala kolum ağrıyo depresyonda gibiyim resmen ama bebişim için stres yapmamaya kafamı dağıtmaya çalışıyorum normalde oğluşumla evde tekken eğlenirdik dans ederdik şuan ne zaman deprem olucak diye bekliyoruz sabah yine oldu kahvaltıdan sonra 4 ten büyüktü 4 civarıdır dedim 4.1 olmuş artık sarsıntı tahmin eder olduk

olsun kız bişey olmaz tadını çıkaralım hepde hamile göbüşümüz olmuyo ya
Birinci fotoyla iki ci foto ben değilim resmen ne daha 19+1 rim doğuma kadar siserim artık geçen hafta başka doktora gittim doktor karnımı gorunce kaçıncı gebelik die sorun ca üç diyince normal dediya la

Eklentiler

• Snapchat-862844836.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 81
  • Snapchat-1068616499.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 81
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…