2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Aman dikkat edin kendinize sitres yapma bebeğe yansır normal yaşamına devam et sen

Canım bende de 1 2 gündür var Balık yağına yoruyorum ben açıkcası ondan gibi hissediyorum.
Balık yağınımi aman aman ben bıraktım içmeyi iki gündür içmiyorum bu ne ve böyle resmen dolapta balık durmuş durmuş kokmaya başlamış gibi kokuyordu eşime yalvardım içmeyin die eşim de kokladı direk hapı çöpe attı o bile aldı kokuyu doktora gidince diyicem başka birşey yazsın

inşallah biran önce geçer soluma yatamıyorum şuan ve bir o tarafa bir o tarafa dönerek yatıyodum
Bendede olmuştu aşıdan sonra ama ben yinede sola yattım çünkü sağa hiç yatamıyorum sırt üstü desek hayatl oldu yuz üstü desem uykularimda anca görür oldum

Birinci fotoyla iki ci foto ben değilim resmen ne daha 19+1 rim doğuma kadar siserim artık geçen hafta başka doktora gittim doktor karnımı gorunce kaçıncı gebelik die sorun ca üç diyince normal dediya la
benimde o kadar olmasada ona yakın oldu göbüş olsun ben büyüdükçe seviniyorum bebişime kavuşmama yaklaşıyorum diye amaan boşver bence çok tatlı oluyoruz
Aman dikkat edin kendinize sitres yapma bebeğe yansır normal yaşamına devam et sen
uğraşıyorum bende ama işte stresin tam ortasında olunca çok zor şanstan oğlum doğdu hastaneden çıktık covid öğrendik virüs yayıldı kızıma hamileykende deprem oldu allaha çok şükür halimize çok şükrediyorum yinede ikisindede hasarsız geçti

Bendede olmuştu aşıdan sonra ama ben yinede sola yattım çünkü sağa hiç yatamıyorum sırt üstü desek hayatl oldu yuz üstü desem uykularimda anca görür oldum
benim şuan eşim solumda oğlum sağımda yatıyo çoğu zaman sağa yatsamda çok dönüyorum yüzüstü yatmayı bende senin gibi rüyalarımda bile göremiyorum hemen karnım baskılanıyo gibi oluyo ama bazen sırtüstü yatıyorum bel ağrım çok fazla

Orası öyle eşim bazen diyor sen nie öyle yürüyorsun die kız bir ağrı giriyor baçack arama hareket edemiyorum ki yemek yedikten sonra karnım bundan daha sis oluyor gülme kirizine giriyorum bazen dalga geçiyor benle o sinirimi bozuyor atisip kavga ediyoruz

Sırt üstü yatmadigim için bel ağrım yok çok şükür ama sol bacağımla sağ bacagim kalça kısmı bende değiller sanki uyuşuyor kitap giriyor

ben yerimden zor kalkıyorum ağrıdan ve resmen topallıyorum sol tarafım çok kötü benimki kas sertleşmesinden oluyo ve yapabileceğim bişey yok malesef kas gevşetici krem dahi kullanmak yasak doğuma kadar sabredicez artık bu ağrılarla benim eşim sürekli yardım ediyo ama kalkarken falan ama bazen söyleniyo sana bidaha hamile kalmak falan yok diye bende o zaman bi tanede evlat ediniriz 3 çocuğumuz olur diyorum o olur işte diyo en güzeli gerçekten şuan maddi olarak kendimize güvenemiyoruz eşimle iki bebekle nasıl olur diye daha evimizi bile doğru dürüst düzemedik yoksa hiç düşünmicez ama işte gelecek hazırlamakta önemli yoksa kendimizi yetersiz görücez o zamana kadar hem kendimizi toparlarız

Burası nineler topiği gibi olmuş
Herkes şuram ağrıyo buram ağrıyo demiş e ben geri kalır mıyım
Hamlamış bir insanın çok yoğun spor yapıp ertesi gün dayak yemiş gibi kalkması gibiyim
Magnezyum vitamin şu bu etki etmiyor
İş yapıyorum hareket ediyorum o an rahatlar gibi oluyorum ama onun acısı işi bitirip oturduktan sonra çıkıyor
Velhasılı en az bi 15 hafta daha dayan Aurora sonra zaten doğum için gün sayacaksın diyorum susup uyuyorum

bu kadar güzel anlatılamazdı bide 2. trimester en güzel zamanı en kolay zamanı derler hepimiz dökülüyoruz resmen az kaldı şimdiden 19-20 hafta bitti bile yarıyı geçtik sayıyorum ben

bende 20. haftada yaptırdım arayan olmadı beni de kendi ayağımla gidip yaptırdım
ben ilk gebelik kaydı yaptırdım tarih verdi ayın 20 sinde aşın var haberleşiriz diye depremden sonra 17 sinde ben sordum aşı vardı nasıl yapıcaz sağlık ocağı hala kapalımı diye hemşirede beni yönlendirdi 20 sinde git sağlık ocağı açık ben izne çıkıyorum bugün son günüm dedi 20 sinde gittim yaptırdım

Bende de gobuş ben burdayim diyor
Bu gebeligimde karnim hemen belli oldu ilk gebeligim ikiz olmasina ragmen bukadar cikmamisti
benim ilk gebeliğim 11. haftada karnım çıkmaya başladı u an 17yim annem ikiz gibi diyo bu karnın erken büyümesiyle bebeğin kilosu arasında bağlantı var mı? ben böyle olunca bi de son bir haftadır doyma hissimi kaybedince 4 kiloya yakın doğar heralde diyorum

yaa yerimmm, benimki de her gittiğimde poposunu beline kadar kaldırıyo ayaklarını çırpıyo deliriyorum devlette sadece kafası ve göbeğini görebildim cihaz çok kötü, 1,5 ay sonunda haftaya özelde görücem renklide bayağı yüzü belli olur artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…