2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar ben yaklaşık 10 gün önce baya şiddetli hissettim bebeği önceden de birşeyler hissediyodum ama bebek mi emin olamıyodum o gün anladım ki onlar da bebekmiş. Şimdiye artması gerekirdi sanki hareketinin ama azalmış gibi geliyo bana günde bir iki kez ancak hissediyorum bir iki minik tekme o kadar. Kanama nedeniyle böyle olmuş olabilir mi bebek iyidir dimi Perşembe detaylı ultrasonum var onu bekliyorum dört gözle bende

Kafani buna hiç takma bazı günler 2/3 gün hiç hareket etmeyecek uyuyor o annesi çok normal buna takılarak üzme kendini kanamadan olacağını düşünmüyorum kizimda 5h başlayan kanama 24h kadar devam etmişti kanama rahimden olduğu surece sikinti yok

Galiba benim kızım aşırı dakik düzenli bişy olacak (inşallah)
Hergün aynı saatlerde periyodik olarak anasını darlıyo.
Düzenin dışında hareketli de olacak gibi çünkü sanki içerde kick box yapıyor. Allah yar ve yardımcısı olsun ablasının

benim kız nasıl olucak bilmiyorum ama inşallah abisi kadar hareketli olmaz abisi tek başına yetiyo bir saniye yerinde durmuyo çok zeki ve çok yaramaz bakalım bu nasıl olucak

benim kız nasıl olucak bilmiyorum ama inşallah abisi kadar hareketli olmaz abisi tek başına yetiyo bir saniye yerinde durmuyo çok zeki ve çok yaramaz bakalım bu nasıl olucak
Fiziki mental ve ruhen sağlıklı olsunlar da biraz hareketli haylaz olmalarında sakınca yok

Ben oksapar kullanıyorum ya canım 1 kaybım var bundan önce o yüzden bide kanamam vardı 4 ay.

Gün içinde 1 kere bile hissetsen iyi oldugunubilitsin canım merak etme hareket ettikçe özellikle uykulari geliyormus ve biz hissetmedende çok hareket ettiklerini unutma sen sakın ve mutlu olunca tepki veriyorlar hatta ben bazen ınstagramdan komik şeyler arıyorum gulunce bir süre sonra hareketleniyor deneyebilirsin

Bu ara hiç sakin ve mutlu değilim o yüzden olabilir o zaman dediğin gibi ben de biraz komik şeyler bulup kendimi biraz daha sakinleştirmeye çalışayım

Yani sezaryan yanlisi degil gibi aslında benim tüp bebek olmasina ve histereskopi olmasina ragmen son ana kadar normal doguma hazirlamisti. Normalde doktorlar tüp bebeklerde direk sezaryana almak isterler. Gel gör ki dogum zamanim Neslihan hanım grip olmus raporluydu baska doktor doguma girdi bebek asagi inmeyince yine sezaryana karar verildi. Kendisi aradi benim doguma girmeden önce bilgi verdi hasta oldugunu raporlu oldugunu vs. Sonrasinda da dogumdan sonra rutin kontrollerime ona gittim (ki dogum yaptirmadigi icin dogum sonrasi kontrolü yapmak zorunda degildi) gercekten cok ilgilendi insani yanı cok cok iyi. Allah razi olsun.
Bu arada siz ayda bir mi gidiyorsunuz Medical parkta isleyis nasil oluyor muayeneler cok mu kisa sürüyor? Bir de bana nst icin muayeneden ayri 300 tl dendi bilmiyorum diger hastanelerde durum nedir bilgisi olan var mi? Dogum yaklastikca nst ye girmek de gerekli

Bu deprem bizi yikti resmen
Bizde cok salandik ama cok sukur bisey olmadi
Seni düşunemiyorum bile insallah bu zor zamanlari geride birakiriz
Oglunada simsıki saril

Merhaba kızlarr iki gün kaldı detaylı ultrasona cok heyecanlıyımmm bu arada bizim oğluşumuzum adı Alpay olucak isim arayanlara fikir olabilir diye diyim dedim ve bu uşak karnımda bi dk durmuyorrr
Merhaba canim
Alpay beyfendi iyi yapiyor annesini rahat birakmiyor
Benimki sadece sabahlari ve aksamlari hareket ediyor gun icerisinde hareket lerini hisetmiyorum

Bu deprem bizi yikti resmen
Bizde cok salandik ama cok sukur bisey olmadi
Seni düşunemiyorum bile insallah bu zor zamanlari geride birakiriz
Oglunada simsıki saril
gece yine büyük bir sallantıyla uyandık artçılar bazen çok güçlü oluyo bide tam merkezinde sayılırız çok zor gerçekten oğlum çok fazla anlamıyo ama uyanıkken olunca korkuyo ağlıyo anne ev sallanıyo diyo önceki gün akşam yine büyük sallantı olfu kucağıma geldi ağlayarak uyudu oda çok korkuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…