2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Cok zor gercekten hele ki çocuklar icin
İnsan kendini duşenemiyor ama evlat soz konusu olunca cok zor allah yardımcımız olsun
Allah kimseyi evladiyla sinamasin

Merhaba canim
Alpay beyfendi iyi yapiyor annesini rahat birakmiyor
Benimki sadece sabahlari ve aksamlari hareket ediyor gun icerisinde hareket lerini hisetmiyorum
Yerim onu genelde aksam evet gün içinde yemeklerden sonra hissediyorum ben hep hep degil tabi ama bi başladı mı acımak yok olsun kurban olduğum

İyiki dogmus küçük adam. Allah nice dogum günleri gormeyi nasip etsin saglikla inşallah bu kotu gunler gececek insallah hayat devam ediyor. Oyuzden bu pasta alip ufletin hic bir seyden mahrum kalmasiin cocuklar.

Kızlar ben çoğu şeyimi aldım siz neler yaptınız
ben daha hiç bir şey almasam yeridir hamile olduğumu öğrendikten sonra sadece bir tane yenidoğan seti aldım :) ama sanırım artık bu aydan itibaren almalıyız nerdeyse 5 aylık oldu yavrularımız ama bana kalan süre çoook uzunmuş gibi geliyor :)

Vallahi banada bide evde neyi nereye koyucam onu ayarlamam lazim arastirmam lazim ne alacagima karar vermem lazim derken 30.hafta ve sonrasinda baslicam sanki

Kızlar ben çoğu şeyimi aldım siz neler yaptınız
Canim hic bir sey almak istemiyor benim ya nedense. ilk.cocugumdada 6 aylik falanken baslamistim sanirim..ikadar.cok esyasi varki onlari kullanica. 7 aylik falan olsun bir kac tane takim alcam.sadece. ilk bebekte alincak o kadar cok sey varki al.al.bitmiyor. suan rahatim ben

Kızlar bebek kıyafetleri için hangi detarjanı tercih edeceksiniz ? Sabun tozu nasıl sizce
Kizimda bunu kulandim bunun yumuşaticisini memnundum çunku koku falan brakmiyor mis gibi benek kokuyorlardi agir bir koku olmuyor

Eklentiler

• 3C3EF5A8-FF7E-4529-81A2-9C0B0229F52C.png
    134,5 KB · Görüntüleme: 30
Teşekkür ederim bilgilendirme için. Ben 2 kere muay. gittim brinde kese birinde kalp atışı duyduk. Bence muay kısa değildi doktor gerekli bilgilendirmeleri yaptı. NST kısmını hiiç bilmiyorum açıkçası daha yeni olunca oralara geçemedim :) Birde özel sağlık sigortası var bende o nedenle araştırmadm henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…