2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hoşgeldin canim
İstersen bilgilerini yaz ekliyim listeye
Saglikla gelsin Oglusun
Benim 19 haftada net hisettim 18haftada bazen 4 gunde bi kipirdama oluyordu.
Merhaba canm beni ekledin mi listeye bilmiyorum en baştan beri varımda son 2 aydır giremedim doğru dürüst
Bende 10 Temmuz doğum ve cinsiyeti erkek yavrumun ilk çocuğum da erkek

Bizde 18+0 dayız oğlumla Ben hiç hissetmedim daha hareket falan ama en son bi kaç gün önce kontrole gittim her şey yolundaydı

kızlar deprem yine hızlandı dibimizde oldu yan ilçede 5.1 oğlum uyuyo dışarı çıksak çok soğuk evdede korkuyoruz allah yardımcımız olsun
canim allahım sizi korusun binada yasiyorsaniz bence arabanız varsa arabada kalın evde yaşıyorsan kapının Yanina ihtiyac çantası hazırla esin ile vardiyeli uyu ne olur ne olmaz insallah hiç birey olmaz

O balayina dönemine ben de bir türlü giremedim aynen dedigin gibi 1 gün iyi oluyorum tamam artik duzeldi diyorum ertesi gün yine yatacak duruma geliyorum. Benim mide sorunlarim mide gazi ve cıkartma neredeyse her gün devam ediyor ve bazen günde 2 kez. Ara ara haftada 1 falan cikarmadigim oluyor. Ama cok yordu vucudumu da etkiliyor cunku midem kasiliyor. Bugün 18 haftaya girdim artik doguma kadar gidecek sanirim diyorum umudumu kesmeye basladim. Bu arada sırt masaji bizde de var pek kari yok ama olsun

Selamlar kızlar, istanbul pendikte medikal park hastanesine kadın doğum doktoruna gidenler var mı acaba? Hangi doktora gidiyorsunuz memnun musunuz?
Merhaba orda benim eski doktorum var Neslihan Alan ogluma gebeyken ona gidiyordum o zaman Yüzyil hastanesindeydi. Kendisinden cok memnundum. Hem hekimlik bilgisi hem insani yönü cok iyidir. Ama bu gebeligimde hastane fiyatları cok fazla geldi bana Medical Park ın tammuz ayina ne olur hic bilmiyorum. O yüzden Yüzyil da doktor arayisindayim orda da Hale hanim diyorlar ama pek bi fikrim yok acikcasi.

kızlar deprem yine hızlandı dibimizde oldu yan ilçede 5.1 oğlum uyuyo dışarı çıksak çok soğuk evdede korkuyoruz allah yardımcımız olsun
Cok gecmis olsun cnm 99 depreminde Istanbul daydım. 1,5 sene falan artcilar sürmüstü yani bi süre sonra insan daha az endise ediyor insallah boyutlari gitgide düşer yoksa insan korkar tabii ki hele cocuk olunca.

canim allahım sizi korusun binada yasiyorsaniz bence arabanız varsa arabada kalın evde yaşıyorsan kapının Yanina ihtiyac çantası hazırla esin ile vardiyeli uyu ne olur ne olmaz insallah hiç birey olmaz
canım arabaya gidince 6 kişi büyük ve oğlum oluyo doğru düzgün oturacak yer bile kalmıyo 3 4 gece kaldık mahfoldum belimde rahatsız daha düzelemedim kamyonun kasasında kaldık soba bile işe yaramadı hep demir olduğundan çocuğum sürekli anne dondum dedi şuan evdeyiz evimizde bişey yok iki katlı müstakil ama çok kötü sallanıyo bazen 5.1 falan yakınımızda olunca direk hissediliyo allah yardımcımız olsun
Cok gecmis olsun cnm 99 depreminde Istanbul daydım. 1,5 sene falan artcilar sürmüstü yani bi süre sonra insan daha az endise ediyor insallah boyutlari gitgide düşer yoksa insan korkar tabii ki hele cocuk olunca.
ben o depremdwn tam 1 yıl sonra doğdum o deprem hakkında yinede bilgim var bu deprem İstanbul depreminden bile kat kat büyük olmuş 2 sene artçı sürecek diyo uzmanlarda ama korkuyoruz büyük olunca 6 büyüklüğüne çıktığı yaklaşyığı oluyo allah yardımcımız olsun çok zor bişeymiş karnımdaki bebeğimi bile unutuyorum bazen yanımdaki oğlum için çok korkuyorum

O kadar haklısın ki canım Allah yardımcınız olsun

Bende medikal parkta başka doktora gidiyorum ama memnun muyum emin değilim:/ Nasipse normal doğum istiyorum.. 3 arkadaşım Neslihan hanımda doğurdu memnunlar ama şansa 3üdr bir şekilde sezeryan oldu o nedenle emin olamıyorum. İlk tecrübem doktorda da iyi mi değil mi anlamıyorum da

Merhaba canm beni ekledin mi listeye bilmiyorum en baştan beri varımda son 2 aydır giremedim doğru dürüst
Bende 10 Temmuz doğum ve cinsiyeti erkek yavrumun ilk çocuğum da erkek
Canim listede yoksun gozumde kacmiş olmali
İstersen ekliyim son adet tarihin yaş kacinci gebelik bilgilerini yaz canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…