2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben hicbirsey almadım daha cinsiyeti de öğrenemedik.
Olsun neden öyle düşünüyorsun ki bebek arabası puset bu tarz seyler hatta beşik ortak kullanım renkleri alabilirsin ben erkek oldugunu bildiigim halde öyle aldım ki kız olursa bi dahaki diye e bebekte indirime giriyor hatta yüzde 28 cok güzel bi bak sen basla biseyler almaya

Benim ilk bebek o yüzden anam aglıyor desem yalan söylemem canı sag olsun tabi ama indirim kovalıyorum alıyorum al al bitmiyor bide bebek cantasından beze bezden deterjana ne cok incik boncuk sey var

Hiç birşey almadım şimdi izine gidince almayı düşünüyorum bi yandan da erkenden çok hazırlık yapmak istemiyorum ama mecburen yapacağim orda daha ucuz buraya gore
En basta bende hemen almıyım diye beklerım dedim ama kaydettigim ürünlerin fiyatlarını yükselinde dedim sen al indirimleri kacırma diye düsündüm sende ufaktan basla benim gibi ilk bebişse zaten hemen basla he varsa bebegin baska zaten pahalı seyleri evde oluyor :)))

Ben de yavaş yavaş alıyorum e-bebek indirimlerinden vs. denk geldikçe kıyafet, oyuncak… Bebek arabası, puset, anakucağı gibi şeyleri almadım henüz. Park yatak aldım sadece
Joie di sanırım adını yalnıs yazmadıysam bebek arabasını aldım hatta e bebekte yine indirimde aldığım fiyatta düşmüş bak derim pusetide cok güzel araba koltuğu da indirimler kaçmaz aynen öyle yoksa ben simdiden baslamazdım almayaa

Oh oh cok iyi sanslısın valla hersey cok pahalılasmıs birine şu paraya aldım diyince o kadar olmus mu diyorlar üzülüyorum valla
Hayat cok pahalişti gercekten bez mama fiyatlari okadar yuksek ki bazi insanlar alamayabiliyor
Mesela benim sutum 3aydan kesildi cok mama gidiyordu ikiz olunca bide bundan iki yil once okadar pahali degillerdi simdi ise millet alamiyor cocuguna mama

E bebek indiriminden oto koltuğu, anne yanı beşik, bebek arabası falan alalım diye düşündük ama sonra detaylı ultrasonu bekleyelim amaaaan dedik. Araştırmaktan yorulduk çünkü Kendime bi tane pijama, bi tane kapri, külot aldım indirimden beboya da mont aldım unisex. Cinsiyet konusunda hala inatçı çünkü.

gercektende öyle rabbim inşallah bol sütlü anneler olmak nasıp eder yoksa mama fiyatları hiç biseyler kıyaslanamaz bir ikincidi bebek beslenmek zorunda yani alınmama sansı yok inşallah sütümüz gelir

Sana bisey diyim mi o dediklerin bi günde bile alınıyor para olduktan sonra giriyon beyeniyon alıyor sen hazır dinlenme modundayken marka arastır ne olur en iyisin bana uygunu diye alması kolay
İşte arabada hangi markayı alacağımı bilmiyorum ama travel modelini istiyorum 2 parçadan oluşan bir puset birde büyük parçası oluyor ya uzun süre kullanmak için

2 bebeğim kizimda çok riskli gebelik yaşadığim için 34h sonra hazırlık yaptım Burda görebilirsiniz
Ne aldigimi tabi bunun ustune 2/3 kat birşey daha aldım ama doğduktan sonra fazlasını aldım Burdan gorebilirsiniz çok çabuk buyuduğu için çoğu şeyi etiketi ile beraber başkalarına hediye ettim

İşte arabada hangi markayı alacağımı bilmiyorum ama travel modelini istiyorum 2 parçadan oluşan bir puset birde büyük parçası oluyor ya uzun süre kullanmak için
Ben travel almadım bilmiyorum tek tusla kapanıyor joie mi neydi adı 3600 tl di fiyatida iyi geldi e bebekten almıstım travel kullanan akrabalarım arabaya zor sıgıyor dedi tabi herkesın kullanışı farklı inşallah pişman olmam eşim olmadan onu kapatıp açmam zor olur diye böyle aldım acıkcası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…