2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar alışverişlere başladınız mı kısa kolda tercih edecek misiniz birde netten alıp memnun kaldığınız siteler varsa isimlerini yazarmısınızz
Ben başladım almaya kıyafet için yavaş yavaş almak en mantıklısı

Benim şuan başıma geliyor cnm ilk iki gebeliginde vajina üstü göbeğin hemen aldinda sanki rahimime birşey vuruyor kipirdiyor doktora dedim bebek şuan burda dedi hatta sağlık ocağında hemen göbeğin altında kalp atışını dinledim kaç haftalıksin cnm suan

Ay yanlış okumuşum kuzu k.b doktora sordunmu TM okuyordum basım döndü öyle yorumu yazdim

Hoşgeldin canim
İstersen bilgilerini yaz ekliyim listeye
Saglikla gelsin Oglusun
Benim 19 haftada net hisettim 18haftada bazen 4 gunde bi kipirdama oluyordu.

Canim bendede iki hafta once oldu tamda anllatigin gibi ozellikle oturdugun yerde degilmi?
Doktora sordum bebek orda degil dedi gobekgin ordasinda yerleşmiş daha yukari cikmamis dedi
Acaba midende sorunmu var dedi bilmiyorum dedi şurup verdi
Demekki ben tek degilmisim bunu yaşayan

Merhaba canim
Pek bi bilgim yok ama bazen mevsimsel yada yedigin biseyden olabilir

Perinatoloji için nasıl randevu aldınız acaba bu doktora özellikle perinatoloji doktoru mu farklı şehirden geleceğim yasadgm şehirde perinatoloji olmadığı için ama riskli gebelik olmadan sıra alamazsn dyolar
Ben riskli gebelikdeydim direk alabildim sıra canım sanırım önce normal bi doktora alıp perinatoloji için geldim desen o senş oraya açabilir randevu

Ben riskli gebelikdeydim direk alabildim sıra canım sanırım önce normal bi doktora alıp perinatoloji için geldim desen o senş oraya açabilir randevu
Neden rislik gebelik ki senin canim
Benimde ilk gebelik cok sıkıntili gecti
Buda ihtimal varmiş gebelik zehirlenmesi yuzunden ama bana demediler riskli gebeliktensin
Bide ara ara bazen tansiyonum yuksek cikiyor
Bi ay sonra kontrolum var idrarda proteine bakcaklar bide kan tahlilerime

Daha önc
Yok bebek değil 18 haftalık benim bahsettiğim yer göğsünün altında sol tarafta sağlık ocağındaki.doktor orda bogarsak var dedi

Evet oturduğum yerde ve özellikle hafif uzanır pozisyonda dogrulurken oluyor bı kerede sola uzanırken olmuştu. Bende muayneye gidince soracağım. Google yazdım bunu yaşayan başka kişilerde olmuş ama çok nadir endişe etsemmi bilemdim

Bence endişe etme bende sordum doktor midenle alakali dedi bi surup verdi kullandigimdan beri biraz azaldi
Sen gene sor doktora bakalim doktorun ne dicek

Dün gece yeni uyumuştum gaz sancısı gibi bi şey kaburgamın altında bi anda girdi uyandırdı sonra tekrar uyumuşum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…