2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Selam kızlar bayadır girememiştim bizde cinsiyetimizi öğrendik Allahın izniyle bende erkek anası oluyorum
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bu sene erkek senesi galiba kimi duysam erkek diyor etrafımda da çok hamile var hepsi erkek

Pek bilgim yok cnm benim arkadaşlarımın illaki vardır benimde yüzümdeki deriler hep dökülüyor dudaklarım çok kuruyor dünya kadarda su içiyorum değişen birşey yok

bunlar çok normal benimde bu yaşıma kadar hiç sivilcem olamazdı hamilelikte komple anlim sivilce doluyor vücudumda boyun kısmımda ilk gebeliktede bundada kucuk kucuk et benleri cikiyor kopartıyorum hemen onları kolarım kabarmaya pitirciklasmaya başlıyor hepsi normal cnm takma kafaya

dudak ağız kurulmasi varsa seker yüklemesi yaptır canim
Canım geçen muayene oldum doktorum kan tahlili felan aldı kan değerlerim baya düşük çıktı dozu yüksek ilaç verdi ama dier vitaminlerle beraber midemi tamamen kaldırdı artık ne yesem şuan yok oluyor

Anladım canim
İnsallah atlatirsin gebelikte şeker ve tansiyon cok kotu sonuclanabiliyor dikat edilmese

Kızlar hani 2. Trimester balayı dönemiydi ya hala hepimiz bir şeylerle uğraşıyoruz. Ay mükemmel geçiyo diyen kimse okumadım. Benim 2 gün iyiyse 3. gün kesin bir şey çıkıyor.
Prilamı azaltarak bırakmaya çalışayım dedim. Günde 1 tane içmeye başladım, gayet iyi gidiyor diyerek 3 gün falan içmedim. 3 gündür yine berbat haldeyim. Midemde sürekli gaz oluyor. Eşime nolur azıcık sırtımı ovala demekten yoruldum beni yatarken görünce ovalıyor ama 24 saat ovalasa hayır demem. O gaz da mide bulantısı yapıyor. Yaşadığımız yer soğuk. Her dışarı çıktığımda mide bulantım aşırı artıyor şikayet etmekten yoruldum artık

Canım hamilelik hormonları bazılarında böyle sivilcelenme yapabiliyor

bugün bir uzmanda denk gelmiştim, 16.haftadan itibaren özellikle esmer olanlar için ten renginin 1 yada birkaç Ton koyulaşması görülebilir diye diye de duydum (meme ucu kararması ve göbek çizgisi iyice belirginleşmesi de olabilirmiş bu haftalarda)

Benim bir tanıdığım böyle senin gibi değilde 7aydan sonra yüzünde çil gibi lekeler çıkmıştı, dogum dan birkaç ay sonra kendiliğinden geçti yani demem o ki herşey hormonlar dan

Arkadaşlar bende temmuz annesi olacağım inşallah. Bir oğluşum olacak. Bugün 18+0 olduk. İki gün once bikac kipirdi hissediyordum gene günde bir veya iki kere de olsa iki gündür hiçbir hissim yok çok dinliyorum kendimi sola yatyrm özellikle gece yatınca sabah falan çok dikkat ediyorum hicbisey hissetmyrm düşünmekten panik atak hastası olcm 18. Haftada hareket hissetmeyen var mı yoksa bende mı bı anormallik var

Hayırlı olsun sağlıkla gelsin oğluşunuz ben 18+2’deyim henüz hiç bişey hissetmiyorum. 22. Haftaları bulabilir demişti doktorum. İlk gebeliğim bu arada ikinci gebeliği olanlar daha erken hissedebiliyomuş.

Çok sevindim burda herkesin 15. Haftalarda hareket hissetmeye basladgni duyunca çok kafaya takyodum. Benimde ilk gebeliğim ve kilolu hamile kaldm insallah bunlar sebeptir.

18 de yeni başlıyor ilk gebelikse hissetmek bence sonraki haftalarda daha artıyor

Kızlar alışverişlere başladınız mı kısa kolda tercih edecek misiniz birde netten alıp memnun kaldığınız siteler varsa isimlerini yazarmısınızz

midemin olduğu yerin altına birden bişey giriyor gibi oluyor elektrik hissi gibi anlık bagirtan birşey. Bebek daha asadiga onun hareketi degil daha önce 2 gebeligimde de olmadı korktm baya 4. Kez oluşu başınıza geldimi hic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…