2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Radyoloji varsa gidicegin hastanede radyoloji ye yönlendirir randevu için ayrintiliyi da yapiyomus radyoloji sorarsın yinede
canım radyoloji yok afşinde o yüzden elbistana gönderiyodu daha hastaneye gidicem doktorumu bulabilirsem görünürüm anca randevu falan hiç yok direk aradığınız kritere uygun yok diyo mhrs ama poliklinikler açılmış bakalım sağlık ocağına gidince kalbinide dinletsinler söyle dedi hemşire şuan şartlar neye elveriyosa ona göre gidicez bakalım
Nasılsın durumun nasıl eve gire bildiniz mi çok hasar yoktur umarım evde
dün kendi evimize geldik canım bizim evde çok ufak çatlak dışında bişey yok geçen sene biz yaptırmıştık evi her malzrmesini yapılışını temelini hep gördük şükür bişey olmadı kaynımın daha yrni biten bir apartmanda dairesi vardı yıkım kararı çıkmış gerçektende bina öldürüyo türkiyede bana kalırsa bütün evlerin incelemeden geçmesi gerekiyo çok şükürki buraya yaptırmışız yoksa o enkaz altında kalanlardan biri olabilirdik ben en çokta evladım için korktum allah korudu çok şükür

Gerçekten bina öldürüyo Allah biliyo ya eski evlerden korkarım ben hep deprem için yeni evler yeni teknolojiyle yapılıyo depreme daha dayanır demiri osu busu daha sağlam olur diyodum ama yepyeni evler de yıkıldı yeni deprem yönetmeliğine uygun diyo yeni evlerin hepsine ama yalanmış çoğu hangi ev sağlam hangisi değil anlamak o kadar zor ki Allah korusun gerçekten keşke hepimiz sizin gibi bı arsaya kendimiz ev yaptırıp oturabilsek temelini malzemesini hepsini bilebilsek

bence herkes üniversitelere başvurup binasını inceletmeli kimi göl kumu çıkıyo kimi deniz kumu çıkıyo kötü demir çıkıyo kolon kesilmiş çıkıyo insan hayatını hiçe sayanlar öbür dünyada bu insanların bebeklerin hakkını nasıl ödicekler acaba beş bazıları beş kuruş fazla kazansın diye binlerce insan binlerce bebek öldü kimileri belki daha bu dünyaya gözünü açamadan öldü ben hala kendime gelemiyorum düşünmeden edemiyorum ya evladıma bişey olsaydı diye gerçekten allah çok büyük ve buna sebep olanlar illaki onun terazisinden adaletinden geçecekler

Kalsiyum alıyorum ya yeterince ama yine de takviye kullanmak gerekir mi bilmiyorum Dr a sormak lazım.
Ben ilk gebeligimdede kullandım 9 ay bundada kullaniyorum. Suan kestik kanamayı tetikliyor diye ama tekrar baslicam. Oyle agrim falan olmadi benim hic kan sulandirici kaynakli.
Ben kendi kendime kuruntu yaptım herhalde kemiklerim ericek boyum kisalcak diye

Perinatoloji için nasıl randevu aldınız acaba bu doktora özellikle perinatoloji doktoru mu farklı şehirden geleceğim yasadgm şehirde perinatoloji olmadığı için ama riskli gebelik olmadan sıra alamazsn dyolar

Çok şükür cnm dikkat edin kendinize aynen şuan durum neye elverisliyse hastaneye bir bebek geldi Allah'ım okadar güzeldi ki annesi babası ölmüş maş mavi gözleri vardı simsiyah sacliydi 12 gunlukmus daha okadar ağladım ki doktor guler ayrıntılı detay için deprem zedelere yer verirmisin dedi tabikide dedim aklıma gelince okadar üzülüyorum ki Ağustos depreminde enkazdan çıkmıştım yasiyanlari okadar iyi anlıyorum ki evimiz herseyimiz yikilmisti

canım allah bidaha yaşatmasın ben o depremde daha yoktum tam yıldönümünde doğmuşum allah kimseye bidaha deprem yada başka felaket yaşatmasın canım o kadar çokki öyle bebekler hiç aklımdan çıkmıyo allah sabır versin herkese inşallah o bebişinde güzel bir yaşantısı olur son acısı bu olur ama tabi hep bi yanı eksik kalıcak o küçücük çocuklara bunları yaşatanlar utansın

Başvuru yaptım kabul olur inşallah bir yavruyada ben bakmak istiyorum

e devlettenmi başvurdun acaba kayınvalidem çok istiyo hep birlikte büyütürüz
Evet e devletten başvuru yaptım gözümün önünden hiç gitmiyor bir geçen gece rüyamda bir kız çocuğu gördüm eşime dedim ki ben doğum yapıyorum yolun ortasindaydim ara ba bul dedim eşim gitti kucağımda bir buçuk yaşlarında bir kız çocuğu vardı okadar güzel diki ama karnıma baktım karnimda bebek duruyordu

e devlettenmi başvurdun acaba kayınvalidem çok istiyo hep birlikte büyütürüz
Bebeği eşim hastaneden nerdeyse arabasından alıp goturucekti napiyorsun sen dedim koruyucu ailesi olucam dedi hyr dedim yasalara göre başvuru yapalım dedim TM dedi bebeği hemşire götürünce çok ağladı morali bozuldu

Merhaba sorabildin mi canım lateral değerini
Öyle değerler tek başına bir anlamı olmaz boşa kafanızı yormayin bebeğin diğer değerleri ile eşdeğer analiz edilmeli o yüzden söylenecem boşa kendinizi ve bebeğinizi yıpratıyorsunuz dedi canım zaten detaylı ultrason zamanımız geldi orada herşey net analiz olup söylerler ve bebeğinizi hep iyi düşünerek hareket edin ki bebeğimiz mutlu olsun dedi bana

Bende çok istiyorum bunu biraz büyütelim bende başvurcam inş ama erkek çocuğun varsa kız vermiyorlarmış eğer nasip olursa 3 oğlum olmuş olcak kısmet

Selam annişler bayadır giremiyorum dün cinsiyetimizi oğrendik oğluşum oluyor 130gr bebişim. Ben 10 haftamdan sonra şeker belirtileri yaşamaya başlamıştım doktoruma söyledim dun şeker yüklemesi yaptırdım malesef şekerim varmiş haftaya sali tekrar yaptirmaya gideceğim bu yaptiğimin bi buyuğunu yapacaklarmiş bakalim malesef bundan sonra doğuma karsr aç kalacağim sıkı bir diyet başlamam lazim

Eklentiler

• E5AF1D5A-2E15-459B-827D-98B6FC4B0FA2.jpeg
    86,5 KB · Görüntüleme: 49
  • 0B162174-F99C-4B91-A39A-504F3E3CB5A5.jpeg
    160,3 KB · Görüntüleme: 50

gönlünüzce olsun herşey canım inşallah olursa bebişine ablalık yada abilik yapar diğerlerinede kardeş olur bizde dünden hazırız hemen verseler keşke biran önce allah biliyo ya kendi evladımdan ayırmam asla günahsız melek onlar hiçbişeyden haberleri yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…