2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benim de miyomum var, 5 yıl önceki gebeliğimde de her kontrolde ölçerdi doktorumuz
İlk 3 ay büyüme yapar, sonra fazla büyümez ama hep takipte olalım dedi doktor
Önemli olan yeri demişti, benimki rahmin dışına dogru gibi anladım
benim kızımda bir sıkıntı çıkarmamıştı inşallah bunda da çıkarmaz (doktor her defasında ağrı yapar dedi ama çok şükür öyle rahatsız edici agrı yaşamadım, agrı olursa olması dogal dedi doktorum) seninki gebelik başından beri büyüdü mü?

Hic bi halt yiyemez temsıl heyetı raporunda he soyle oluyor bende kamudayım saglıkcıyım soyle bi bıldırı yayınladılar eger usule uygun degılse hastane baska biyere yonlendırecek yda kendısı verecek ama benm hastane arastirma ve üniv hastnesi ouzden ordan almak zor ozelden alıyorum bende temsıl heyetı keyfımıze almıyozya merk etme kuzum hic bidi yapamaz saglık sorunu oldugu surece

Bende mesela butun gun ayaktayım hıc oturamıyorum ve sureklı kosturma tedavı ay sonunda kontrolum var ins tekrar rapor verir baslayalı on gın oldu Zor gercekten Allah yardım etsin hepımıze dualarımdasınız hep

İlk 3 ay pek büyüme olmadı 1 cm büyüdü bu ay 2 cm büyümüş 4. Ayım. Büyümeye devam eder mi bilmiyorum 2 gündür agrıyor geçmiyor da Uyku uyuyamıyorum parol işe yaramıyor napıcam bilmiyorum

Kızlar depremden dolayı adanadan istanbula geldik detaylı ultrason için adanada devletten randevu almıştım 2 hafta sonraya denk geliyor ama dönemiyim hiv emin değilim istanbulda yaptırayım diyorum nereler yapıyor avrupa takasındayız şuan çatalca ama yer pek farketmez giderim randevu alanlar yardım edebilir mi

Bende mesela butun gun ayaktayım hıc oturamıyorum ve sureklı kosturma tedavı ay sonunda kontrolum var ins tekrar rapor verir baslayalı on gın oldu Zor gercekten Allah yardım etsin hepımıze dualarımdasınız hep
Ben de öyleyim çok yoğun çalışıyoruz ağır da kaldırmam gereken bir isim var diğer arkadaşlarım kadar ağır hasta almasam da yine de ağır hasta almaya devam ediyorum alamayacaksın artık demişlerdi ama yine verdiler ağır hasta. Çok teşekkür ederim canım inşallah verir benim doktorum hep rapor veririm diyo o konuda sorunum olmuyo ben almıyorum sorun olur diye bı ateşlendim diye aldım işte kıyamet koptu ama gerçekten hiçbir şey bebeklerimizden önemli değil sen de gerektiği zaman al rapor herkes yorulma diyo ama çalışınca yorulmak hiçbir işte mümkün değil ki böyle bedenen çalışınca iyice zor oluyoAllah inşallah hepimize yardım edecek sağlıkla alacağız kucağımıza bebeklerimizi

Ya ben ameliyat oldum yani ameliyat onun raporunu verdi soruşturmaya ki ameliyattan sonra 3. 5. Ay alınan rapor değildi ameliyat anında verilen bir aylık rapordu. Beni arayan soran olmadı çok belli olduğu için raporumun gerçek olduğu başka bir arkadaşımı dediğin gibi heyet yapan hastaneye yolladılar orda onunki de haklı rapor diye sorun olmadı sadece orda baya koşturdu durdu kırık ayakla. Şimdi benim belimden dolayı bana da hep yat diyecekler o halde gitmek istemiyorum oralara iki üç gün saatlerce orda uğraşılıyomuş çünkü halimi görünce yine haklı rapor derler diye düşünüyorum ama

Kızlar merhaba , 18,19 haftalarında olup kontrole gidecek olan varsa lateral ventrikul (lv) değerini doktorunuza sorabilir misiniz ? Ben internette 10mm altı normal diye okudum ama sizinkilerin mm nedir merak ettim

Ben daha çok alt kısımda hissediyorum ama bebek çıkmış da olabilir bence midende onun dışında sıkıntı hissediyo musun sadece titreşim gibi biseyse bebek niye olmasın ki
Hisediyirum alt tarafta karnimin ortasinda
Ama gogusumun biraz aşasinda titresim gibi oluyor w 3 dk soruyor bebek degil sannetmiyorum

Allah yardımcın olsun, ağrı bana hep doğal dediler, her defasında da soruyorlar zaten ağrın vardır diye ama seni uyutmayan bir ağrı yapacağını bilmiyordum, bu evrede parol dan başka birşey verilir mi bilmiyorum inşallah daha da büyümez ve ağrıların azalır

sağolasın başka ne yapılır bilmiyorum da sadece parol dedi kendi doktoruma gidince sorucam bakalım böyle dayanması zor. Karnımda hep baskı var rahim büyüyünce gecer inşallah en kötü hafif agrı oluyor inşallah miyom büyümüz de gecer agrılar

Kızlar merhaba , 18,19 haftalarında olup kontrole gidecek olan varsa lateral ventrikul (lv) değerini doktorunuza sorabilir misiniz ? Ben internette 10mm altı normal diye okudum ama sizinkilerin mm nedir merak ettim
Ne için o değer ne anlama geliyor yani ben cuma gittim tekrardan cumaya çağırdı sorabilirim 19 haftalık oldum

Zaten plesanta rahime yakin olunca kanama oluyor. Benimde oyle malesef. Senin kanaman nasil kirmizi renktemi yoksa kahve rengimi. Benim 4 gündür geliyor yine ama kahverengi ayricada savcıda yapiyor adet donemindeki gibi. Artik tevekkul ettim bekliyorum

Benim 2 haftada bir aktif kanamam oluyor kırmızı yani sonra siyaha dönüyor ben progestan falan kullanamıyorum alerjim var onlara bugün yine kırmızı geldi kan bende sadece yatıp bol su içiyorum

Devlet randevusu mu lazım özel mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…