2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben de haftaya gitmeyi düşünüyorum perinatolojiye, detaylı organ taramasının haftası var mı 19. Haftadan sonra kaçınca haftaya kadar bakılabiliyor ? Yoksa istediğimiz hafta gidebiliyor muyuz
18 ile 23 gebelik haftalarinda bakiliyor. Sonrasinda ise daha riskli gebeliklere bakilmaya devam ediliyor.

Ben de haftaya gitmeyi düşünüyorum perinatolojiye, detaylı organ taramasının haftası var mı 19. Haftadan sonra kaçınca haftaya kadar bakılabiliyor ? Yoksa istediğimiz hafta gidebiliyor muyuz
Benim doktorum 24.haftada kan testlerini yapiyorum istersen detaylı icin birilerine yonlendiririm demişti sanırım gec kalmalik bir durum yok

Merhaba benim abilerim gitti , eşim de olsa sanırım gönderirdim , eğer yardım yapabileceği bir konumu varsa, Allah ne yazarsa kaderimize o, teslim olalım.

Kizlar doktorum bebegim icin eli ayagi duzgun gozukuyor sadece kalpe bakamıyorum delik varmi yokmu diye bide devlet hastanelerin genelde renkli ultrasyon yok
Ayrica detayli ulrasyona gitsen daha iyi olur dedi
canım devlet hastanesinde şunu göremiyorum demelerine sakın takılma, özel hastane cihazlarıyla arasında inanılmaz fark var ben 11. hafta özele gittiğimde kolu bacağı ağzı burnunu siyah beyazda bile net gördüm dün 15+4te devlete gittim sadece göbeği ve kafasını seçebildim. doktor ona rağmen cinsiyet de söyledi şaşırdım hatta. yeni bir özel hastane bulup git cihazlar yeni ve genelde son teknoloji oluyor

Canim hem ozele hem devlete gidiyorum

Kizlar doktorum bebegim icin eli ayagi duzgun gozukuyor sadece kalpe bakamıyorum delik varmi yokmu diye bide devlet hastanelerin genelde renkli ultrasyon yok
Ayrica detayli ulrasyona gitsen daha iyi olur dedi
Brnşmde hersey normal ama kesinlikle detaylıca ultrason bakıcaz dedi sıra aldırdı bi perinatolojige 21 inde gidicem 20 . Haftada olucam gittigimda devlete gitmşcem için biraz tuzlu tabi 1250 tlmiş sizde fiyatlar nedir

Brnşmde hersey normal ama kesinlikle detaylıca ultrason bakıcaz dedi sıra aldırdı bi perinatolojige 21 inde gidicem 20 . Haftada olucam gittigimda devlete gitmşcem için biraz tuzlu tabi 1250 tlmiş sizde fiyatlar nedir
Anladim canim bende detayli ultrasyon yaptircam buyuk ihtimal fiyat hakinda daha sormadim

Benim doktorum 22. Haftada öneriyoruz dedi, o zamana aldım o yüzden. 1100 lira burada da. Devletteki doktorum devlette de yaptırabilirsin ama özeldeki doktoru öneririm dedi.

Kizlar tüm bu yaşananların gölgesinde dün ucluye girdim bebeğim sürpriz yaptı doktor erkek olabileceğini söyledi ama kızmış. Kesin emin baktı kız dedi. Allah hepimize sagliklica dogurmayi nasip etsin. Evlatlarımız sagliklica gelsin. Bide kızlar tüm bu olanlara hepimiz aşırı üzülüyoruz bende izleyip izleyip ağlıyorum sonunda tansiyonum yükseldi doktorum kan sulandırıcı başladı. Ki benim tansiyonum hep çok düşüktür stres bu hale getirdi. Bidaha tvyi acmayacagim sizde dikkat edin kendinize dualarımı gonderecegim bol bol zaten elden başka bişey gelmiyor

Ben de dün gece stresten uyuyamadım doğru düzgün saçma sapan kabuslar gördüm durdum raporluydum bugün ise dönüyorum iş yeriyle ilgili şeyleri de kafama gereksiz çok taktım deprem zaten hiç aklımdan çıkmıyo Allah herkese yardım etsin ordaki ama ben TV'yi açmadan duramıyorum ya sabahtan akşama açıktı önümde şimdi iş yerinde biraz oyalanırım belki orda da depremde yakınlarını kaybetmiş arkadaşlarım var

Bende izlemiyorum elimden geldikce
Tansiyonu yukseltir stres

Kızlar daha önce de demiştim doktorum rapor verdi iş yerinde sorun oldu diye bugün işe başlama günüm geldim raporumu da getirdim hastanede çalışıyorum klinik şefim zaten çok kötü biri raporu başka hastaneden almışsın ben onaylamiyorum başhekimliğe götür dedi başhekim sekreteri başka hastaneden rapor almak yasak değil ben bashekime gösteririm sorun olursa seni ararız dedi sizce birşey olur mu kendi hastanemde klinik şef onayı olmadan rapor verilmiyo benim belimde platin var bir ay daha ancak çalışabilirsin sonra heyet vercem dedi son kontrolde doktorum sizce heyet raporu aldığımda da aynı sorun olur mu başıma iş açılır mı devlet hastanesinde çalışıyorum

Canim hic bi bilgim yok
Klinik şefinizde ne kadarda gaddarmiş

Kizlar benim sag goguslerimin hemen altinda karnimin biraz ustunde sag tarafta surekli ozellikle oturuken titreşim hisediyorum agri yok ama doktora soyledigimde bebek olmaz dedi cunku daha bebek yerleşmemiş oraya mide de sıkinti olabilir dedi ilac verdi
Sizde de boyle durum varmi merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…