2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Alabilıosan al kuzum dayanabıldıgın yere kdr dayan baktın zorlandın al girsin nederlerse nedesinler banada dıolar bzde hamileydik calıstık soyle boyle sankı keyfımızden yapıpz

Sabah 10 da yeni randevular açılıyor çam sakuraya bakabilirsin, haftan geldiyse depremzede olduğunu belirtip bir ayrıcalık isteyebilirsin. Bakırköy Sadi konuk ta da var ancak oranın randevusu kendi içinde veriliyor. Gidebilirim diyorsan ben Beylikdüzü nden şişli cemil Taşçıoğlu şehir hastanesine gidiyorum perinatoloji randevusu alıp. Tabi randevu alarak gitmek için takip gerektiren hasta olarak kadın doğum bölümünden onay alman gerekiyor yoksa randevu göremiyorsun

Canım oksapar kaçlık iğne? Bende 3 kutu var sana gönderebilirim bulamadıysan. Kargolar kabul ederse özelden yaz bana.

Haseki Sultangazi ek hizmet binasında Filiz hanım var Perinatoloji uzmanı ama normal kadın dogum uzmanı Perinatoloji ye yeşil alan açtı ise randevu alabiliyorsun yoksa sistemden randevu alamıyoruz dogru dan Perinatoloji bölümüne

Birde çapa ya gidersen normal kadın dogum polikliniğine onların hastane bünyesinde de Perinatoloji bölümü var, hatta bazı çekimlerde oraya yönlendiriyor diğer hastaneler (mesela bazı çekimleri Haseki deki Filiz hanım yapamayıp oraya gönderiyor diye duydum) ben ikili testi oraya yaptırdım Avrupa yakasında isen bu 2 alternatifi de tavsiye ederim

Antibiyotik içiyorum canım ateşim çok çıktı doktor risk almak istemedi. Bu gece ateşim daha az ama kafam gözüm ayrı gidiyor umarım tez zamanda atlatirim

Merhabaa benim bi sorum vardi. Gebelikten önce hatta cocuklugumdan beri cok yogun alerjim var. Toz toprak agac yesillik yumurta cikolata akliniza ne gelirse. Alerji hapimi hamile oldugumu ogrendigimde biraktim. Doktorum daha düsük mg lı baska bi ilac yazdi. Ama bu da hafif geldigi icin kasıntılarım hic gecmiyor. Hamileyken alerji ceken var mi , napiyorsunuz acaba

Başakşehir uzak kalıyor yani ters bana sadi konuğa baktım randevu yok.ben buraya gelince ağrım vardı doktor perinatoloji açmıştı çok şükür bugün telefonla arayıp soracam belki adanadan geldim diye randevu verirler sağ ol şişliyide denerim uzakta olsa yaptırmak istiyorum

Çapaya gidebilirim randevu bakayım perinatoloji acikbende buraya geldiğinde ağrım vardı doktor açtı ne olur ne olmaz diye sağ olsun

Benim 3-4 gündür bel ağrım var kuyruk sokumunda doğru. Eğildikten sonra kalkarken ağrı artıyor. Özellikle bu sabah ayakkabı almaya eğilip kalkınca daha da arttı yürürken bile ağrımaya başladı. Dr kontrolüm vardı. Plasentamda bi kasılma olduğunu söyledi. Çok önemli değil dedi. Bu tip ağrıların kasılmaya neden olduğunu parol içmem gerektiğini söyledi. 3 gün sonra geçmezse tekrar gel dedi. Böyle bir şey yaşayan var mı? Bu benim duruşumdan, oturuşumdan mı kaynaklı yoksa gebelikle oluşan bi durum mu? İçim bi huzursuz oldu. Dikkat edilmezse kanama başlar, düşük olabilir dedi.

Benim belimde hep ağrı var bana yamulma dediğim dik duramama olmadıkça sorun olmaz demişti doktor sende de olmaz canım ama bu yazdıklarını okuyunca ben de korktum çünkü bende de yürürken eğilirken ağrı oluyo eskiden de oluyodu diye ben çok normal diyorum ama ya bebeğe öyle bir zararı varsa? İnşallah benim doktorumun dediği gibi çok çok ağrıyıp dik duramaz hale gelmememiz gerekiyordur sadece

Mrb kizlar nasılsınız bugün randevum vardı doktora kendi doktorum doğum iznine ayrıldığı için başka doktora randevu alarak muayene oldum doktor üçlü tarama istemediğim için bayabi bebeği inceled bana dedikleri biraz etkiledi sancimin olup olmaması Altan muayene edildinmi şuan senin sancım var dedi kan tahlilleri istendi baya bı sizce bir sorun varmıdır

Bizim kinde perinatoloji olmadığı için radyoloji bölümüne randevu verdi ayrintiliyi ulturosonlarida bakiyolar

Amin cnm durumum masil iyisin dimi

Merh canim. Nerden anlamış sancinin olup olmadığını. Bu doktorlarda surekli bisiyler cikarip insani korkutuyor. Sancin olsa bile magnezyum veriyorlar veya fitil falan kasilma onleyici falan herseyin çözümü var canim. Sonuçların ne zaman çıkacakmış.

Cok gecmis olsun canim. Nerdesiniz siz. Allah bir daha yaşatmasın insallah

Beklemedeyim bakalım ne diycekler öğle arası şuan anlamadığım ayrıntılı için radyoloji ye aldı randevuyu aynı gün banada al dedi ama ben şuan 17+6 yım ve Martin 20 sine verdi ler randevuyu çok uzun geldi şuan bana yoksa normal mi

Dört beş gündür karnım taş gibi oluyor kasiliyorum resmen sordu işte senin sancım mi var Altan muayene gördün bende sancı derken kasılmam kaç gündür var kasıklarıma vajinama vuruyor ağrısı dedim ona göre kan idrar istediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…