2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kizlar okadar uzuluyorum ki hala basim donuyor sanki deprem yasiyormusum gibi televizyonu bile acamiyorum dogru duzgun eşim cok kiziyor cunku cok stres yapiyorum agliyorum falan
Allah hepimizin yardimcisi olsun ozellikle depremzeler icin allah sabir ve kolaylik versin saglik ekipine ve kurtarma ekiplerine

20.hafta için detayliya randevu alıp sonra perinatolojiye gitmem daha iyi olabilir.Bu tarz ölçümler haftalar ilerledikçe değişip,düzelebiliyor.
Detayli ultrason herkes yaptiriyor mu yoksa sadece benim durumumda olanlar mi gidiyor ? Daha once surekli gittigim doktor her sey yolunda demisti bu doktor farkli konustu

Canım Allah yardimciniZ olsun hangi sehirdesiniz..insallah kanaman falan olmaz kafana getirme dualarimiz sizinle. Biliyorum.cok zor ama dua etmekten baska caremiz yok

Canım Allah yardimciniZ olsun hangi sehirdesiniz..insallah kanaman falan olmaz kafana getirme dualarimiz sizinle. Biliyorum.cok zor ama dua etmekten baska caremiz yok
canım kahramamnmaraş afşindeyiz elbistanda olan bizi çok etkiledi elbistan hemen afşinin yanı sürekli artçılar oluyo akşam 4.5 olmuş eve giremiyoruz gece hava -19 a kadar düştü arabanın klimasını açıyoruz yinede ısınmıyo çok soğuk inşallah biran önce geçer

Tam yerindesiniz gideceğiniz sehir disinda fakan yakinlariniz yok mu en azindan biraz ortalık duruluncaya kadar. Arabanin icinde nereye kadar hamilesin birde cocuklarinda vardi değil mi. Allah yar ve yardımcınız olsun

Tam yerindesiniz gideceğiniz sehir disinda fakan yakinlariniz yok mu en azindan biraz ortalık duruluncaya kadar. Arabanin icinde nereye kadar hamilesin birde cocuklarinda vardi değil mi. Allah yar ve yardımcınız olsun
bi tane oğlum var hasta oldu oda öksürüyo ne kadar sarsamda üşüdü çok soğuk benim ailem merkezde şehir dışında gidebileceğimiz biryer yok devlet çadır falanda vermedi buraya bilmiyorum napıcaz eve bişey almak için çıkıyoruz sallanınca geri kaçıyoruz

bi tane oğlum var hasta oldu oda öksürüyo ne kadar sarsamda üşüdü çok soğuk benim ailem merkezde şehir dışında gidebileceğimiz biryer yok devlet çadır falanda vermedi buraya bilmiyorum napıcaz eve bişey almak için çıkıyoruz sallanınca geri kaçıyoruz

bi tane oğlum var hasta oldu oda öksürüyo ne kadar sarsamda üşüdü çok soğuk benim ailem merkezde şehir dışında gidebileceğimiz biryer yok devlet çadır falanda vermedi buraya bilmiyorum napıcaz eve bişey almak için çıkıyoruz sallanınca geri kaçıyoruz napıcamızı bilmiyoruz

Gunaydin kizlar umarim herkes iyidir. @burdabikiz canim ne durumdasın aklim sende. Ben de sabah yine kanamayla uyandim ama bu sefer kahverengiydi. Plesantam ne zaman yukari cikar Allah bilir cok yoruldum surekli korkuyla beklemekten
Canim senin de plasentan asagidaydi dimi? bu ikinci kanama mi oldu sende simdi? kac cm uzaklikta rahimden biliyor musun?

Kendinize çok dikkat edin oteller falan ücretsiz olarak kabul ediyo diyolar ya öyle yerlere mi gitmeye çalışsanız olmaz mı burdan akıl vermek de çok kolaymış gibi geliyo inşallah bı an önce sıcak bı yer bulursunuz

Canim senin de plasentan asagidaydi dimi? bu ikinci kanama mi oldu sende simdi? kac cm uzaklikta rahimden biliyor musun?
Bu ucuncu kanamam canım. 3 gunde bir proluton igne oluyorum ustelik fitil kullaniyorum..ona ragmen.oluyor. plesanta asagida evet. Tam rahim agzinda benim kac cm olduğunu bilmiyorum

Kızlar ben az önce yolladım eşimi memlekete.Yeğenleri var kızlar aradım özellikle ihtiyaçları var mı diye abla pedimiz yok kimseye bişey diyemiyoruz gece tuvalete gidemiyoruz çadırdan çıkamıyoruz kapkaranlık dedi içim parçalandı,köydeler.Hurç hazırladım özellikle onlara isim yazdım.Dua istiyorum sizden.

Bende gondereceklerim arasinda ilk başta ped var. Cok onemli en onemli hattta Allahim yardim et

benzininiz var mi veya yollar nasıl bilmiyorum ama belki yardımı dokunur. Afşin belediyesi önünde sıcak çorba ve ekmek dağıtımı yapılıyor. Afşin emniyet müdürlüğünde çocuklar icin sut bırakılmış. Elbistan sanayiinin arkasında ise konteynirlar kurulmuş gıda vs. Ihtiyaclar karşılanıyor. Gidebilirseniz Eğer benim gördüğüm yerler buralar.

Bu ucuncu kanamam canım. 3 gunde bir proluton igne oluyorum ustelik fitil kullaniyorum..ona ragmen.oluyor. plesanta asagida evet. Tam rahim agzinda benim kac cm olduğunu bilmiyorum
Benim de asagida. 11. haftamda yogun kanama yasadim oyle ogrendim asagida oldugunu. 1 cm uzaklikta dediler bana da, insallah yukari cikar bol bol su ic dinlen su hikaye okudum bir cok kisinin cikmis yukari 35. Haftada bile cikan varmis

Benim de asagida. 11. haftamda yogun kanama yasadim oyle ogrendim asagida oldugunu. 1 cm uzaklikta dediler bana da, insallah yukari cikar bol bol su ic dinlen su hikaye okudum bir cok kisinin cikmis yukari 35. Haftada bile cikan varmis
İnsallah çıkar canım korkuyorum sürekli kanamam oluyor 11. Haftada oldu ilk kanamam. İkinci kanamam 15. Haftada. Ucuncu kanamamda 17. Haftada. 2 haftada bir oluyor. Senin bir daha oldumu..insallah olmaz.

20.hafta için detayliya randevu alıp sonra perinatolojiye gitmem daha iyi olabilir.Bu tarz ölçümler haftalar ilerledikçe değişip,düzelebiliyor.
Detaylı organ taraması için yönlendirildim zaten ? Ben mi yanlış yorumladım , perinatolojiye git dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…