2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bana da oluyo canım şiddetli anı giren basınç hissi ağrısı dimi sonra hemen geçmiyo tansiyonum benim de normal çıkıyo şekerden de olabilir gibi geliyo bana genelde birkaç saat birşey yemeyince oluyo ara öğüne dikkat etmeye çalışıyorum artık

Yaa inanmıyorum cok üzgünüm suan ne dicemi bilemiyorum canım Allahim sabir versin cok uzuldum cok

Evet bugün sabah yedim ogleni atladim sonra yiyince biraz rahatladı olabilir

Canımm ne desem bilemedim Rabbim yardımcın olsun çok üzgünüm

Arkadaşlar ikili testim down sendromu düşük risk çıkmıştı. Bugün 4lü test sonucumuz çıktı down sendromu yüksek risk şeklinde. Oranda 1:22. Çok korkuyorum. Ultrasonlar hep olması gereken gibiydi. Hep 2 doktor gördü. Özel ve devlet. Çok kaygılıyız. Düzen yazan

Eklentiler

• 8F488E49-D347-47BD-BA26-8A195D72DDE2.jpeg
    94,5 KB · Görüntüleme: 59
Canımmm çok üzüldüm. Umarım en yakın zamanda sağlıkla bebişinize kavuşursunuz.

Çok geçmiş olsun.Kismeti yokmuş.Rabbim en kısa zamanda inşallah kucagini doldurur hayırlısı ve sagliklisiyla.

Doktorunuz ne dedi bu duruma ilgili?

Gecmis olsun depremden etkilenen arkadaşlar.Rabbim bir daha yaşatmasın.Bizim de yakinlarimizdan dolayı ölülerimiz var.abim baya kötü camlar patlamış kapı sıkışmış baya korkmuş kapıyı açamadığı için.Allahtan yakin komşu yardıma koşmuş .Rabbım kimseye yaşatmasın.

Yüksek riskli gebeliğiniz mi vardı sizin ?
4 lü taramada net bir tanı yine verilemez ikilideki gibi.
Benden böyle birşey istenmedi direkt detaylı ultrasonu sordu doktor. Detaylıda Herşey belli olur siz onu bekleyin bence

Yüksek riskli gebeliğiniz mi vardı sizin ?
4 lü taramada net bir tanı yine verilemez ikilideki gibi.
Benden böyle birşey istenmedi direkt detaylı ultrasonu sordu doktor. Detaylıda Herşey belli olur siz onu bekleyin bence
Hayır herşey normal ve olması gerektiği gibi ilerliyordu. Hiç kanamam dahi olmadı. bu belirsizlikle kalmak çok zor.

Hayır herşey normal ve olması gerektiği gibi ilerliyordu. Hiç kanamam dahi olmadı. bu belirsizlikle kalmak çok zor.
canım çok üzüldüm ama dörtlü taramayı nerdeyse hiçbir doktor istemiyor. Hele ki ikili iyi çıkmışsa. Ben hiçbir test yaptırmadım doktorum da zaten doğruyu yansıtmıyor genel olarak dedi önermedi. Kızıma hamileyken ikili riskli çıkmıştı sonra o yüzden üçlü yaptırdım o normaldi bir daha da bir şey yapılmadı bence bebeğinim hiçbir şeyi yok detaylı ultrason ne zaman

Benim doktor hepsini istedi ikili, nipt, dörtlü. Ben de hepsini yaptırdım. Üçlüyü istemiyorum yıllardır da kullanmıyorum dedi. En iyisi ya hiçbirini yaptırmamak ya hepsini yaptırmak galiba. Ortası muallak kalıyor.

aynen canım ben 34 yaşındayım bu yüzden hiç bulaşmadım riskli çıkacağını doktor da söyledi, sadece ayrıntılı yaptıracağım. zaten her gidişte doktor renkli de açıyor bir sorun olsa Allah korusun ama söylerdi. ben şeker yüklemesini de düşünmüyorum zamanı gelince doktor ikna ederse yaptırırım ama bütğn gün aç kalıp üstüne glikoz almak ki şekeri bunca kısmışken bana iyi gelmeyebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…