2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
burda oldu deprem çok korktuk kahramanmaraş tayız biz
Kızlar hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum.. Ben aranızdan ayrılıyorum 😥 Bebeğim bana veda ediyor. Çok üzgünüm. Sabah 5.30 da suyum geldi. Bebeğimin hiç suyu kalmamış. İlaç verdiler düşsün diye. Göz göre göre veda ediyorum. Hepinize dua edeceğim. Hoşçakalın 🧡
Gecmiş olsun canim ne diyecegimi bilemiyorum cok zor insallah tekrar saglikli bi sekilde tekrar hamile kalirsin bebegine kavusursun
Kızlar bende tatildeyim şuan mardindeyim ve ilk defa bir deprem yaşamış oldum
Gerçekten herkese çok çok geçmiş olsun 😢🙏
Diyarbakirdayim ve öyle korkunctuki kızlar. Gerçekten her şey boş.
Benim yakınım 4 çocuk enkaz qlrında çok kötüyüz. 1.derecedwn yakınım hemde.
Kizlar hepimize gecmiş olsun
Bende adanadayim cok zor gercekten pek fazla giremiyordum siteye
Okadar stres ve korku yasadim ki
İnsallah bidaha yaşamayiz boyle bi depremi
Hayatini kaybedenlere allah rahmet eylesin enkazda kalanlar icin allah sabir ve şifa versin bi an once cikartirlar can kaybimiz yukselmez🙏🙏🙏🙏😔😔😔

aynen canım ben 34 yaşındayım bu yüzden hiç bulaşmadım riskli çıkacağını doktor da söyledi, sadece ayrıntılı yaptıracağım. zaten her gidişte doktor renkli de açıyor bir sorun olsa Allah korusun ama söylerdi. ben şeker yüklemesini de düşünmüyorum zamanı gelince doktor ikna ederse yaptırırım ama bütğn gün aç kalıp üstüne glikoz almak ki şekeri bunca kısmışken bana iyi gelmeyebilir.
Şeker yüklemesinde bi şey yok ya o K*ratayın halt yemesi 😁 o kadarlık şekeri hepimiz yiyoruz. Bütün gün aç kalmaya gerek yok. Geceden 8-10 saatlik açlık olacak ki zaten her sabah öyle uyanıyoruz. Sonrasında da bi 2 saatlik açlık daha. Yani öğlene kadar bitmiş olur diye düşünüyorum. 75 g şeker veriliyor. 1 g şeker 4 kalori. 75x4 300 kalori. Ortalama bi çikolatalı gofretin kalorisi daha fazla. Bi paket bisküvi 450 kalori mesela. Ya da 1 dilim baklava yesek daha fazla şeker alırız. Ki yiyoruz da. Onun bi zararı yok aksine faydası var. Ve kesin sonuç veriyor. Ailede de varsa şeker öyküsü varsa kesin yaptırın.

canım çok üzüldüm ama dörtlü taramayı nerdeyse hiçbir doktor istemiyor. Hele ki ikili iyi çıkmışsa. Ben hiçbir test yaptırmadım doktorum da zaten doğruyu yansıtmıyor genel olarak dedi önermedi. Kızıma hamileyken ikili riskli çıkmıştı sonra o yüzden üçlü yaptırdım o normaldi bir daha da bir şey yapılmadı bence bebeğinim hiçbir şeyi yok 🙏 detaylı ultrason ne zaman
Çok teşekkür ederim umarım öyle olur detaylı 4 hafta vardı. 17+5 teyim. İlk gebelik biraz bilgisizlik var. Doktorumu ne diyorsa onu yapıyoruz işte. Teşekkürler az da olsa içim rahatlıyor böyle şeyler duyunca. 🙏🏻

@Eymen01 U Umutlu Begonya nasılsınız kızlar ne durumdasınız?
Biz iyiyiz sukur canim eşimle birlikte annemlerin yanina geldik Ankaraya. Bi hafta on gün kalıp üstümdeki o korkuyu atmak istiyorum. Uyuyamiyodum yoksa.hep bi sallantı hissi. Allahım herkese yardım etsin zorda olanları görsün rabbim

Biz iyiyiz sukur canim eşimle birlikte annemlerin yanina geldik Ankaraya. Bi hafta on gün kalıp üstümdeki o korkuyu atmak istiyorum. Uyuyamiyodum yoksa.hep bi sallantı hissi. Allahım herkese yardım etsin zorda olanları görsün rabbim
canım Allah yardımcınız olsun, bebeklerimiz için sakin kalmamız gerekiyor. sallantı hissini geçirmek için saçma gelecek ama kendini sallaman işe yarıyo. ben izmir depreminden sonra sallanıyorum sanıp sıçrayarak uyanıyordum. sonra bakıyordum eşim dönüp duruyor. hareket eden biri olsun oturduğun koltukta, Allah göstermesin bu acıyı bir daha

canım Allah yardımcınız olsun, bebeklerimiz için sakin kalmamız gerekiyor. sallantı hissini geçirmek için saçma gelecek ama kendini sallaman işe yarıyo. ben izmir depreminden sonra sallanıyorum sanıp sıçrayarak uyanıyordum. sonra bakıyordum eşim dönüp duruyor. hareket eden biri olsun oturduğun koltukta, Allah göstermesin bu acıyı bir daha
Amin 🙏 Gerçekten de o psikoloji bi yerleşti mi hep deprem olacak gibi hissediyorsun . Uzaklaşmak iyi gelecek çünkü gün içinde artçı lar da oluyor binamız eski yani başımızda bi bina yıkıldı. Eve girmeye korkuyorum dışarda da nereye kadar hava soğuk dedim aldım bilet sabah geldik annemlere

Kızlar bende giremedim bi kaç gündür.Depremi yaşamış herkese geçmiş olsun kayıpları olanlara da başsağlığı diliyorum.Benim görümcem orada tek kayınvalidem yanımdaydı.Bugün benim arabayla gidip getirmeyi düşündüğünü söyledi.Benim araba ufak bayan arabası ve hafif dediklerinden hiç razı değilim açıkçası yollar berbat diyorlar.Hava koşulları yol koşulları müsait olsa gitsin alsın başım üstüne ama acayip stres oldum.Yollarda kalacak adam göz göre göre saatlerce keza dönüşte öyle.
Bi kaç kere karnıma ağrılar girdi bugün sıkıntıdan.

Kızlar üzülmekten ağlamaktan baş ağrım başladı, katlanılacak gibi değil. Soğuk pres yaptım ama işe yaramıyor. Başka önerebileceğiniz bir şey var mı?
tvyi sosyal medyayı açma, oyalanacak bir şey bul ilgini çekecek. benim de yarın randevum var öncesinde de üzüntü yaşamıştım bebeğim iyidir inşallah diye diye yarını beklicem

Az çok demeden el uzatalim

Eklentiler

• Screenshot_2023-02-07-16-48-11-70_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    Screenshot_2023-02-07-16-48-11-70_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 34
Ben sürekli instagramda video izleyip ağlar oldum.Yemek dağıtılan yerleri kovalıyorum sürekli memleketteki.Bide bilet bulmaya çalışıyorum.Kendimi,bebeği unuttum resmen.

Ben sürekli instagramda video izleyip ağlar oldum.Yemek dağıtılan yerleri kovalıyorum sürekli memleketteki.Bide bilet bulmaya çalışıyorum.Kendimi,bebeği unuttum resmen.
Ben de izlemek istemiyorum ama yine de bakıyor izliyorum, dün üzülmekten kasılmalarım oluştu gece acile gittik o yüzden eşimde bakma izleme diye kızıyor :KK43:

X