2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum.. Ben aranızdan ayrılıyorum 😥 Bebeğim bana veda ediyor. Çok üzgünüm. Sabah 5.30 da suyum geldi. Bebeğimin hiç suyu kalmamış. İlaç verdiler düşsün diye. Göz göre göre veda ediyorum. Hepinize dua edeceğim. Hoşçakalın 🧡
Canım benim ne diyeceğini bilemiyor insan. Rabbim sabrını arttirsin. Sana güç versin

trendyoldan aldım ama araştırınca iptal ettim, annenin kalp atışlarıyla karışıyomuş çok güvenilir değil. bir de o sinyaller bebeğe zarar veriyormuş, 2 haftada bir hastaneye gidicem artık
Canim normal doppler cihazinda da annenin kalp atislarini bulabilirsin, bu normal bir durum. Cihazin guvenirliligi ile alakasi yok. Cok sik kullanimda sinyallerin bebege zarar verdigine dair bazi doktorlarin yorumlari var ama avrupada asiri yaygin olmasa da evlerde bulunan bir alet. Ama bence kendine daha da kuruntu yapmamak adina almamalisin, ama senin tercihin :)

burda oldu deprem çok korktuk kahramanmaraş tayız biz
kahramanmaraş ile ilgili ekşisözlükte yorumlar var , haberlere yansıtılmıyor nasıl durumlar ? ekşi de şöyle bir yorum gördüm. bunlar doğru mu ?
"maraşın türkoğlu diye bir ilçesi kalmamış öyle söyleyeyim size."
"maraşta yaşayan arkadaşım maraş'ın 3 te 2 sinin yıkıldığını söylüyor. olayın şokuyla söylemediğini maraş'ın mahşer yerine döndüğünü söylüyor. durum çok çok çok ciddi. elimizden bir şey gelmiyor tek yapabileceğimiz şey beklemek."

kahramanmaraş ile ilgili ekşisözlükte yorumlar var , haberlere yansıtılmıyor nasıl durumlar ? ekşi de şöyle bir yorum gördüm. bunlar doğru mu ?
"maraşın türkoğlu diye bir ilçesi kalmamış öyle söyleyeyim size."
"maraşta yaşayan arkadaşım maraş'ın 3 te 2 sinin yıkıldığını söylüyor. olayın şokuyla söylemediğini maraş'ın mahşer yerine döndüğünü söylüyor. durum çok çok çok ciddi. elimizden bir şey gelmiyor tek yapabileceğimiz şey beklemek."
canım şehir merkezinde değilim ben ama çarşı falan yerlebir olmuş zaten 300 tane bilinen açıklanan yıkılan bina var biz çok şükür afşinin köyündeyiz çok hissetsekte evimizde falan hasar yok bide kendimiz yaptırdığımız için sağlam allah zorda kalanların yardımcısı olsun 🙏 afşininde ilçede yarısı yıkılmış eski halinden eser yok diyolar

Diyarbakirdayim ve öyle korkunctuki kızlar. Gerçekten her şey boş.
sizde bişey varmı canım allah zordaki herkese yardım etsin 🙏
Kızlar Eymen01 Eymen01 U Umutlu Begonya ve o bölgede olan diğer arkadaşlar çok geçmiş olsun
Sıkıntı büyük maalesef
99 depremini yaşamış birisi olarak sabahtan beri elim ayağım titriyor ve uçuk çıktı hemen
Sizle birlikte duygularınızı yaşıyor ve endişenizi paylaşıyorum
ben 99 depreminde daha yoktum ama gerçekten çok büyük bir depremdi sallanarak uyandım resmen ve aklımdaki tek şey evlatlarımdı allah hepimizin evlatlarınıda korusun hemen giydirdim battanyeye sardım çıktık

canım şehir merkezinde değilim ben ama çarşı falan yerlebir olmuş zaten 300 tane bilinen açıklanan yıkılan bina var biz çok şükür afşinin köyündeyiz çok hissetsekte evimizde falan hasar yok bide kendimiz yaptırdığımız için sağlam allah zorda kalanların yardımcısı olsun 🙏 afşininde ilçede yarısı yıkılmış eski halinden eser yok diyolar
99 depremini yaşamıştım ben çok zor günlerdi, Allah bölgede olan tüm kardeşlerimizin yardımcısı olsun, ölenlerin ailelerini de Rabbim sabır versin inşallah. Büyük imtihan, Allah tekrar yaşatmasın.

sizde bişey varmı canım allah zordaki herkese yardım etsin 🙏

ben 99 depreminde daha yoktum ama gerçekten çok büyük bir depremdi sallanarak uyandım resmen ve aklımdaki tek şey evlatlarımdı allah hepimizin evlatlarınıda korusun hemen giydirdim battanyeye sardım çıktık
Yok şükür canım bizde bi şey. Iki bina ötemiz yıkıldı. Eşimle sarildik çöktük bebeğim vardi benim de aklimda. Bitmek bilmedi. Bi an her sey bityi dedim. O kadar korkunçtu. Tam bitti derken artçılar oldu iki tane. Allahım herkese yardım etsin şimdi eve girdik uzanmaya bile korkuyorum

Kızlar hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum.. Ben aranızdan ayrılıyorum 😥 Bebeğim bana veda ediyor. Çok üzgünüm. Sabah 5.30 da suyum geldi. Bebeğimin hiç suyu kalmamış. İlaç verdiler düşsün diye. Göz göre göre veda ediyorum. Hepinize dua edeceğim. Hoşçakalın 🧡
Allah sana sağlıklı evlatlar nasip etsin en hayırlı vakitte çok geçmiş olsun.

Merhaba kızlar, geçenlerde yazmıştım hani çok baş ağrım var sizde de böyle bir durum var mı diye😊 şiddetlenince doktora gittim çünkü asla geçmiyordu. normal hamilesin parol iç korkma dedi 😂 ama bu sırada cinsiyetini söyledi, nasipse biz kızım olacakmış hemen sizinle de paylaşmak istedim.
selamlar, ben de geçen hafta aşırı baş ağrısı ile doktora gittim. tansiyonum çok yükseldiği için öyle oluyormuş. şuan tansiyon takibindeyiz, bebeğim iyi ama çok dikkat etmek gerekiyor. korkutmak istemem ama bi tansiyon ölçtür istersen

canımm ay çok üzüldüm. Allah sana sabır versin. inşallah en hayırlı zamanda hayırlısıyla bebeğini sağlıkla kucağına alırsın. ne desek boş biliyorum ama Allah yardımcın olsun 😥

Kızlar konudan çok bağımsız ama ben 16. Haftama girdim başımın yan taraflarında basınç gibi değişik bı ağrı var tansiyonum normal çıkıyor ama bu durum beni çok rahatsız ediyor bu durumu yaşayan var mı?

X