2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar beta artışı için sağlık ocağında dün sabah kan aldılar hala e nabızda sonuç yok. Sizlerin ne kadar sürede çıkıyor?
Geçtiğimiz senelerde e nabızda görünmüyordu sağlık ocağı hala öyle olabilir mi?

Bende seninle aynı şekilde bekliyorum gidince kese belki kalp atımı görülecek zamana kadar beklemek istiyorum sağlıkocağına gittim folikasit zaten kullanıyordum başka bir şey demedi
Bende bekleyeceğim.. ilk beta180 geldi bir kez daha kan verdim ilerlemeyi görelim diye daha sonra 3-4 hafta beklemeyi düşünüyorum kadın doğuma gitmek için

canim e nabiza cok gec cikiyor saglik ocagina gidip baktir

canim e nabiza cok gec cikiyor saglik ocagina gidip baktir
Sabahtan beri enabiz tahlil bölümüne bakıyordum normalde bütün tahlil sonuçları orada oluyor biliyorsunuz.
Ama boşuna bekliyormuşum saatlerdir! Az önce keşfettim kiiii sonuçlar çıkmış ancak o bölümde yer almıyor. Hemen yolunu anlatıyorum
Enabiz>hastane ziyaretlerim>doktor randevusu>ayrıntıları görüntüle>hastane ziyareti detayı>tetkikler

Bu adımları takip ederek sağlık ocağı kan sonuçlarınızı görebilirsiniz. Bende bu şekilde sonuçlar görünüyor hatta yüklendi mi diye tekrar kontrol ettim tahlil bölümünde yer almıyor sonuçlar

bnmkide hala gozukmuyor

kizlar benim bata 2 gun kala 227 cikti nasil
saglik ocaginda doktor supheli dedi tam delirdim normalde 5 ve uzeri gebelik degilmi tekrar kan istemedi ama 2 gun arayla tekrar kan vermek istiyorum

Bende bekleyeceğim.. ilk beta180 geldi bir kez daha kan verdim ilerlemeyi görelim diye daha sonra 3-4 hafta beklemeyi düşünüyorum kadın doğuma gitmek için
Ben 9 kasıma aldım randevu. 5+3 olacağız takvime göre. Şu çok tüp kan verilen rutin hamilelik tahlillerini de vermek istiyorum bir şeyler eksikse ihmal etmek istemem

Bende seninle aynı şekilde bekliyorum gidince kese belki kalp atımı görülecek zamana kadar beklemek istiyorum sağlıkocağına gittim folikasit zaten kullanıyordum başka bir şey demedi
Merhaba 27 ekim adet günümdü adet günümde evde test yaptım pozitifti sonra ki gün tekrar yaptım yine pozitifti ve kan testi yaptım hcg 110 çıktı acil doktoru hamile olduğumu söyledi bende keşe görünmesi için 1-2 hafta daha bekleyip öyle doktora gitmek istedim bugün gittim yani adetim 5 gün gecikti alttan muayene etti hcg testim 539 çıktı kese fln görünmedi doktor hamile olmadığımı söyledi çok moralim bozuk sizce bir umut var mı yoksa umutsuz vaka mı bu ay

Eklentiler

• 91B0DC5F-32D5-40B6-923E-6964D2188EE1.png
    185 KB · Görüntüleme: 118
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…