2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Selam kızlar bugün test yaptım pozitif gördüm çok şükür sat 4 Ekim, tahmini doğum tarihi 11/07/2023
Cuma günü beta Hcg için kan tahlili yaptıracağım.

Eklentiler

• IMG_20221030_154941.jpg
    21,6 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_20221030_154856.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 73
Selam kızlar bugün test yaptım pozitif gördüm çok şükür sat 4 Ekim, tahmini doğum tarihi 11/07/2023
Hayırlı olsun inşallah sağlıkla ilerlesin. Ben de 27'sinde betaya baktırdım 52 çıktı şimdi cuma günü gitmeyi düşünüyorum hem kan hem muayene için. İnşallah güzel haberler alırım. Dua edelim birbirimize

İnşallah her şey yolunda olur canım çok memnun oldum senin sat ne zamandı

İnşallah her şey yolunda olur canım çok memnun oldum senin sat ne zamandı
Sat 17 Eylül canım ama öyle çok düzenli bir adet döngüm yok özellikle de son zamanlarda. O yüzden 24-25-26'sı gibi bekliyordum adeti. Olmadım ve belirtilerim çok vardı 27'sinde öğrendim işte senin ne zamandı?

benim bat normalde 2 Kasım ama regl dönemimde 3 gün kadar bir değişiklik oldu diye tahmin ediyorum çünkü son aylarda olmam gereken tarihten hep 3 gün önce regl oldum yani benim bat ya 30 Ekim ya da 2 Kasım bilemiyorum.

Anladım canım. İnşallah güzel haberler alırız önümüzdeki günlerde, haftalarda. Haberleselim

Yaaaa anılarım geldi, geçen sene bende 30 ekimde hamile olduğumu öğrenmiştim benimde sat 5 ekim ,12 temmuzdu
Ama benim bebiş 30 haziranda geldi , şimdi 4 aylık oldu bile burdada çoğunuz kesin haziranda doğum yapar mutlu güzel sağlıklı gebelikler dilerim hayırlı olsun

En çok konuşan bizim temmuz anneleriydi, herkes bizi takip etti, sizde öyle olursunuz inşallah

Yaa çok duygulandım ama teşekkür ederim canım inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım bebislerimizi

Kızlar bugün 4+5 im. Dün gece çok fena karın ağrım oldu. İlk bi uyutmadı. Sanki böyle gazım varmış, bağırsaklarım ağrıyormuş gibi bir his. Kanamam falan olmadı şükür ama çok korktum. Bunu yaşayan var mı acaba aranızda? Doktor randevum yarın.

Bana da ara ara oluyor. Endişelenme canım normal diyorlar

Merhaba kızlar nasipse bende temmuzda anne olacağım :) henüz doktora gitmedim 4 haftalık kanda çıktı 5 6 haftalık olmasını bekliyorum. Sizler neler yaptınız?

Birde konu sahibi kim? Listeli gruplar çok kullanışlı oluyor işte kim ne zaman kese gördü kalp atışı gördü cinsiyet, tahmini doğum tarihi vs diye tablo yapılabilirse güzel olur diye düşünüyorum

Merhaba, benim de kanda beta 52 çıktı daha 4 haftalık falan sanırım. Ben de cuma günü doktora gideceğim. İnşallah güzel ilerler hepimizin bence de tablo iyi fikir.

Kesinlikle o kadar iyi olurdu ki, hepimiz tecrubelerimizi, yaptirdigimiz testleri vs paylasabilirdik. Sanki daha kolay olur yazismak.

Selam herkese burada takılalım hep birlikte temmuz ve hatta sonrasında da bebişlerimizi büyütürken.
Benim sat 3 ekim son 3 gündür beta vermedim ama 28 ekimde yani battan 3-4 gün önce 70 çıktı. Dr a giden arkadaşlara sorum beta dışında bi kan değerinize bakıp ilave bi ilaç falan verdiler mi ben sadece folik kullanıyorum

Selam kızlar herkeze hayırlı sağlıklı hamilelikler bende 2 gün geciktim inş bu grupta olabilirim 2 kaybım var ilk haftalardan bile korkuyorum artık en son 1 temmuzda 5 aylık kızımı erken doğumla kaybettim

Bende seninle aynı şekilde bekliyorum gidince kese belki kalp atımı görülecek zamana kadar beklemek istiyorum sağlıkocağına gittim folikasit zaten kullanıyordum başka bir şey demedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…