2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Tekrar olmadı çok şükür canım korkmuştum ama devamı gelmeyince rahatladım ben deinşallah herşey yolunda gider çok teşekkür ederim

Aynen ben de dün öyle uğultulu duyduk karından baktığımı için öyle uğultulu geliyor şuan daha minik kalp atışları gayet güzel dedi ne zaman tekrar çağırdı canım
Aynen benimde karindan bakti. Alttan mi baksak dedim acele etme herşey yolunda dedi o yüzden kalp atışını duymak için denedi sonra ultrasonda gördük çok şükür. Ve 2 hafta sonra gel dedi takviye ve kan sulandırıcı kullanıyorum bir de tiroid ilacı devam et dedi. Bitki çayı zencefil dışı yasak ilişki yasak dedi senin doktorun bir şey söyledi mi

Benimki de iki hafta sonra çağırdı kendi izne gidiyor normalde önümüzdeki hafta bakacaktı kalp atışına erken baktı bir daha bakarız dedi

Kızlar merhabalar bu sitede her defasında bir şey öğrendim. Uzun süredir bebek bekliyordum şimdi son adet tarihime göre 7 haftalık hamileyim ama dün aşırı karın ağrısıyla uyandım ve lekelenmelerim var dünden beri iki doktor kesen küçük dedi düşük riskin olabilir 5+1 günlük kadar gözüküyor dedi çok üzüldüm tuhaf bir his oldu içimde sizlerdende böyle bir durum yaşayan var mı bebeği sağlıkla büyüyen doğan var mı

Benim son hamileliğim de geç döllenme den dolayı olmuştu seninde muhtemelen öğle ben erken doğurdum 25 haftalık tı yaş atamadılar ama her gün kanamam vardı benim ama kanamadan dolayı değil korona aşı olduktan sonra kesem patladı o yüzden erken doğum oldu kendini yormaz ağır kaldırmaz ve olabildiğince yatarsan çocuk çok güzel gelişiyor ben doğum yapmadan 2 gün önce detaylı ultrasona girmiştim geç döllenme sine rağmen haftasını yakalamıştı o yüzden canını sıkma sağlıklı gebelik se kesenin boyu falan fark etmiyor gelişiyor bebişler ama sağlıksızsa zaten baştan tutunamayıp düşer

Canım benimde 1 düşüğüm 1 erken doğumum var seni anlıyorum ama bence genede doktora danış derim ilaç olduğu için diyorum en azından her gün değil ara ara kullan ama genede sor dr
Haklısın canım teşekkür ederim yanıt verdiğin için

Benim öncesinde 2 düşüğüm ve pıhtılaşma sorunum olduğu için kendim başladım. Bir zararı olmaz sanırım değil mi?
Canım ne desem yalan olur bence doktoruna bir danış öyle kullan benim şimdilik çok şükür kanamam falan yok aşılama yaptırdığım ilk günden itibaren kullan dedi hala kullanıyorum salı günü randevum var sorucam devam edicek miyim diye

İyi akşamlar arkadaşlar doktor bana folik asit kullan dedi sizin kullandığınız marka nedir ve güzel mi bana tavsiyede bulunur musunuz 7 haftalık hamileyim

Tamam canım bana da haber verir misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…