2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar çatlak önleyici olarak ne kullanıyosunuz ben daha önce hiçbir şeye başlamadım artık almak istiyorum ama bilemiyorum hangi marka hangi ürün en iyisi tecrübeli anneler yardımcı olabilir mi
Çatlağı bilmiyorum ama göğüslerim şimdi emzirmeye hazır. Süt sağmak istiyorum rahatlasın diye resmen
Bir de kuruyor ellerim ve göğüslerim

Tamam canım işte bir kayıp verince heralde yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum. Olumlu düşüneceğim randevu da 25 inde sabırla bekleyeceğim bakalım
Canım kürtajdan sonra bile insanın şişi yavaş yavaş iniyor bianda öyle inmez sonuçta nerden baksan 4 aylık bebek aklına kötü şeyler getirip kendini yıpratma boşuna benimde bazen kendi kendine gün boyu yumuşak oluyo bazen se semsert oluyor bu vücudumuzun verdiği tepki bebekten ziyade bağırsaklarda sorun olunca gaz olunca daha ziyade böyle şişip sertleşiyormuşuz

Ben test verdiğimde ilk benden alındı ilk alınman İn bir önemi yok dendi zaten birimizde negatif çıkarsa smalı bebek olma olasılığı yokmuş ama bence herkezin yaptırması gereken bir test hem bakan için zor hem be ek için zor bir durum ben çok korkuyordum çok şükür benim negatif çıktı

Çatlağı bilmiyorum ama göğüslerim şimdi emzirmeye hazır. Süt sağmak istiyorum rahatlasın diye resmen
Bir de kuruyor ellerim ve göğüslerim
Benim de göğüslerim çok büyüdü ve göğüs uçlarım değişti sanırım benimki de hazır gibi ellerim ayaklarım benim de çok kuruyo ama karnım da hafif hafif çıkmaya başladı çatlak olmasın diye şimdiden başlamak gerekiyo diye biliyorum acaba hangi haftada başlamak lazım geç kalmak da istemem

Hiç bilmiyorum ya. Benim çatlağım olmadı önceki gebelikte ama kuruluk da olmadı. Şuan karnım özellikle yemek yedikten sonra baya büyük. Hamileliği söylemesem bile belli ki göğüslerim zaten karnımdan önce söylüyor. Çok kilolu değilim ama boyum uzun değil.
Bir de karnım öne doğru zıpladı. Top gibi

Anladım kararsız kaldım sanırım vazgeçicem.. teşekkürler

Bişey yedirmeyin şuan midesi almıyor demek çubuk kraker bikac tane olablr bir iki yudum su. Fazlasına inanın gerek yok geçmiş olsun bu arada çocuklar hastalanınca çok zor oluuor

Ya benim boyum uzun ama benim de karnım önden gidiyo yemekten sonra falan iyice sisiyo göğüslerimden önde oluyo ki göğüslerim de büyüdü ben daha hamileliği bilmeden önce göğüslerim zaten büyümüştü her adet öncesi büyür ama bu sefer ayrı bir büyümüştü şimdi daha da büyüdükçe büyüyo gibi hissediyorum çoğu çamaşırım olmuyo artık iyice geniş rahat olanları giyiyorum yakında yenisini almam gerekecek gibi duruyo. Benim de karnım artık dışardan belli oluyo tanıdığım ama hamile olduğumu bilmeyen insanlar hamile misin demeye başladı

Büyüğüm büyüksün büyüğüz büyükler
İkimiz de büyük olacağız galiba. Bakalım cinsiyetler ne çıkcak
Sen de bilmiosun daha dimi

Büyüğüm büyüksün büyüğüz büyükler
İkimiz de büyük olacağız galiba. Bakalım cinsiyetler ne çıkcak
Sen de bilmiosun daha dimi
Yok ya bilmiyorum yarın kontrolüm var inşallah öğrenirim diye umut ediyorum 13+6 olcam sata göre biraz da bebek önden gidiyo 3 5 gün 15.haftanin içinde olur ins söyler artık en azından tahmin olarak çok heyecanlıyım

Kızlar günaydın. Nasılsınız? Benim karnım indi ve hiçbir belirtim yok. Kasıklarım sertti onlar da yumuşamış normal hamile değil gibiyim. Düşündükçe panik oluyorum. Sizde durumlar nasıl?
bende dün aynı şeyi düşündüm birde bende üç gün ateş olunca dahada korktm. İnternetten bile baktm bu ay ikinci trimestir de normalmiş bu sabahta hareketini hissettm yarın doktor randevum var inşallah sagliklidir hastalığım çok ağır geçti rabbim inşallah korusun

Amin canımm Allah korusun yaa ne güzel hareketini hissedip seni telaştan kurtarmış bebişin güzel haberlerle gel inşallah

Evet canım doğru da işte bi an kaptırıyorum kendimi hep sertti birden yumuşayınca bnde şok etkisi. biraz rahat olmam gerekiyo sanırım

Kızlar günaydın. Nasılsınız? Benim karnım indi ve hiçbir belirtim yok. Kasıklarım sertti onlar da yumuşamış normal hamile değil gibiyim. Düşündükçe panik oluyorum. Sizde durumlar nasıl?
Belki kanama alanı azalınca inmiştir.
Benim normalde tedavi esnasında 1 ayda 5 kilo aldım ve yumurtalıklar hamilelik sonrası da çalışmaya devam etmişti. Hep beli lastikli şeyler giyiyordum.12. Haftada yumurtalıklar küçüldü ve 3 ay sonra kot pantolon giydim

Göğüslerim de 10. Hafta da bir anda inmişti kontrole gittim doktor o belirtileri sayılmaz 9 ay gitmeyecek korkma demişti

İnşallah canım ben de hep beli bol giyiyordum baskı yapıyordu kasıklarıma. Dediğin gibi olmuştur belki.

Kızlar çatlak önleyici olarak ne kullanıyosunuz ben daha önce hiçbir şeye başlamadım artık almak istiyorum ama bilemiyorum hangi marka hangi ürün en iyisi tecrübeli anneler yardımcı olabilir mi
Ben hindistan cevizi yağı kullanıyo rum şimdide lierac sipariş verdim gelsin ona başlayacam. Ilk hamileliğinde biooil ve lierac kullanmıştım yine çok şükür çatlak olmadı inşallah bunda da hiç çatlak olmadan atlatirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…