2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben de hissetmiyorum ya acaba nasıl bir his çok merak ediyorum acaba nasıl başlayacak bir anda mı hissedeceğiz yoksa minik minik hissetmeye başlayacağız da sonra o his artacak mı
Benim bir anda baslamisti tam gobek deligimin ustunde ittirdi resmen. 😍 Cok guzrl bir hiss icerde kimildayan bisiy😍😍 Allah nasip etsin hepimize insallah

Anladım peki sağlık ocağında ilk erkekten alıyorlarmış, özelde de öylemi sonuca göre kadından alıyolarmışta.. öyle mi oldu Sizinde
Bizde ilk benden aldı benim genümde bişey çıkmayınca eşimden alma gereği duymadılar birimizin geni düzgün se eşte olsada smalı olmazmış

Kızlar günaydın. Nasılsınız? Benim karnım indi ve hiçbir belirtim yok. Kasıklarım sertti onlar da yumuşamış normal hamile değil gibiyim. Düşündükçe panik oluyorum. 😥 Sizde durumlar nasıl?

Kızlar günaydın. Nasılsınız? Benim karnım indi ve hiçbir belirtim yok. Kasıklarım sertti onlar da yumuşamış normal hamile değil gibiyim. Düşündükçe panik oluyorum. 😥 Sizde durumlar nasıl?
Günaydın lina, benim akşama doğru çok şişiyor sabahları ise küçülmüş oluyor. Fakat hareket ederken karnımda gerilme ya da sertlik hissediyorum. Mesela sağdan sola dönerken. Alt kısmını hafif ittirerek kontrol etmeye çalış. Zayıfsan ödem vs atmış olabilirsin.

Günaydın lina, benim akşama doğru çok şişiyor sabahları ise küçülmüş oluyor. Fakat hareket ederken karnımda gerilme ya da sertlik hissediyorum. Mesela sağdan sola dönerken. Alt kısmını hafif ittirerek kontrol etmeye çalış. Zayıfsan ödem vs atmış olabilirsin.
Yok canım zayıf da değilim 70 kiloyum. Bi sertlik hissediyordum tam ortada yuvarlak gibi. O kaybolunca pabik oldum. Dua ediyorum. Rabbim hepimize sağlıkla kucaklamayı nasip etsin 🙏 işte uzun süre doktora gitmeyince ilk kayıptan sonra kuruyorum hep kafamda. Çok bilgisayar başında oturdum çalışmam gerekiyordu ama koltukta. Acaba kan mı gitmedi diye kafamda deli sorular 😓

Canım günüm günümü tutmuyor bir gün sis olan karnım ertesi gün gayet rahat oluyor.Bir gün midem vücudum rahatken öbür gün hasta gibi yatıyorum. Boşuna panik yapıyorsun.

Yok canım zayıf da değilim 70 kiloyum. Bi sertlik hissediyordum tam ortada yuvarlak gibi. O kaybolunca pabik oldum. Dua ediyorum. Rabbim hepimize sağlıkla kucaklamayı nasip etsin 🙏 işte uzun süre doktora gitmeyince ilk kayıptan sonra kuruyorum hep kafamda. Çok bilgisayar başında oturdum çalışmam gerekiyordu ama koltukta. Acaba kan mı gitmedi diye kafamda deli sorular 😓
Canım kamuda çalışıyorum bilgisayardan çizim yapıyorum tüm gün PC başında oturduğum oluyor ne alaka niye kan gitmesin 😊 kendini evhamlandirip kötüyü dusunme

Canım kamuda çalışıyorum bilgisayardan çizim yapıyorum tüm gün PC başında oturduğum oluyor ne alaka niye kan gitmesin 😊 kendini evhamlandirip kötüyü dusunme
Tamam canım 😓 işte bir kayıp verince heralde yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum. Olumlu düşüneceğim 🙏 randevu da 25 inde sabırla bekleyeceğim bakalım 😩

Kızlar yarin 15 haftalik olcam bende bazen bi tik tik hisediyorum ama bebek hareketleri oldugu sanmıyorum bu ikinci gebelik en erken 16 haftada hisedilir diyor doktor

15+2 yim bugün illa bi kıpırtı oluyor ama ben bebek mi yoksa bağırsak mı yoksa gaz mı anlamıyorum ama bence bebek olsa bence farklı olur anlarım gibi geliyor zaten ilk gebeligim daha cok erken diye düşünüyorum :) ikinci üçüncü gebelik yaşayanlar yakında hissederler bence ❤️❤️❤️❤️

Anladım peki sağlık ocağında ilk erkekten alıyorlarmış, özelde de öylemi sonuca göre kadından alıyolarmışta.. öyle mi oldu Sizinde
Sma testi ilk olarak babadan alınıyor baba pozitif çıkarsa anneden de alınıyor çünkü çocuğun sma taşıyıcı olması için hem anne hem baba sma taşıması lazım. Tek taraf pozitif olsada diğeri olmayınca sorun olmuyor.

Ya da riskin tamamen geçti ve standart hamilelik sürecine girdin:)
Sürekli sancı ağrı şişlik olmasına alışınca rahat sürece girdiği zaman beden panik olabilirsin. Bence Herşey olması gerektiği gibi şuanda

X