2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben test verdiğimde ilk benden alındı ilk alınman İn bir önemi yok dendi zaten birimizde negatif çıkarsa smalı bebek olma olasılığı yokmuş ama bence herkezin yaptırması gereken bir test hem bakan için zor hem be ek için zor bir durum ben çok korkuyordum çok şükür benim negatif çıktı
Hiç aklıma gelmemişti özelde mi devlette mi yaptırdın canım bende gidince doktora soyleyeyim

Benim de göğüslerim çok büyüdü ve göğüs uçlarım değişti sanırım benimki de hazır gibi ellerim ayaklarım benim de çok kuruyo ama karnım da hafif hafif çıkmaya başladı çatlak olmasın diye şimdiden başlamak gerekiyo diye biliyorum acaba hangi haftada başlamak lazım geç kalmak da istemem
Yağlar en başından başlayabiliyor jel ya da kremler 4 aylık olmalı doktor öyle söylemişti bana

Ben hindistan cevizi yağı kullanıyo rum şimdide lierac sipariş verdim gelsin ona başlayacam. Ilk hamileliğinde biooil ve lierac kullanmıştım yine çok şükür çatlak olmadı inşallah bunda da hiç çatlak olmadan atlatirim
Lierac ben de gördüm internette ama kötü yorumlar da olunca emin olamadım burda size sormak en güzeli diye düşündüm tavsiye edersen alayım o zaman dursun evde az kaldı 4 aylık olmaya da

Lierac ben de gördüm internette ama kötü yorumlar da olunca emin olamadım burda size sormak en güzeli diye düşündüm tavsiye edersen alayım o zaman dursun evde az kaldı 4 aylık olmaya da
Her ne olursa olsun hem iyi hem kötü yorum oluyor ama ben kullandım ve memnun kalınca bugün sipariş verdim hafta ici elimde olur ben başlarım diye düşünüyorum

Ben de alıyım o zaman teşekkür ederim canım 😍
Ben grafikten 41 liraya almıştım indirimden şimdi yine bakarsın fiyatları bilmiyorum ama ben indirime girerse bir tane daha alırım çünkü sadece karnıma değil göğüslerine velika kalcama bacaklarıma ki aşırı kurudular her yere kullanıyo rum bir de çok güzel kokuyor 😁😁

Kızlar bugün size güzel haberlerle gelecektim dün kontrolüm vardı doktor iyiye gidiyor artık her hafta değil 2 haftada bir göreyim seni dedi gece kanamam başladı hastanede sabahladık risk yine arttı nolur dua edin bana çok kötüyüm 😢😢
Sen strese girme üzülme canım.Rabbim şifa verir inşallah sana ve bebeğine🤲🤲iyi haberinizi burada duyarız inşallah.

Kızlar bugün size güzel haberlerle gelecektim dün kontrolüm vardı doktor iyiye gidiyor artık her hafta değil 2 haftada bir göreyim seni dedi gece kanamam başladı hastanede sabahladık risk yine arttı nolur dua edin bana çok kötüyüm 😢😢
Gecmiş olsun canim bebegin durumu nasil insallah kanaman durur

Çok çok geçmiş olsun 😔 İnşallah bu son olur. En kısa zamanda tüm kötü şeyler bitsin 🙏🏻

Canım kürtajdan sonra bile insanın şişi yavaş yavaş iniyor bianda öyle inmez sonuçta nerden baksan 4 aylık bebek aklına kötü şeyler getirip kendini yıpratma boşuna benimde bazen kendi kendine gün boyu yumuşak oluyo bazen se semsert oluyor bu vücudumuzun verdiği tepki bebekten ziyade bağırsaklarda sorun olunca gaz olunca daha ziyade böyle şişip sertleşiyormuşuz 😊
Aynen öyle çoğunlukla gazimiz varsa kabızlık cekiyorsak şişlik daha çok oluyor ama olmadığı zaman karnimiz normal boyuta dönüyor 😍😍

kızlar bebegı hossedıormusun benım 2. Bebek hafıf hossedıorm gbı olurdu ama bgun bariz hossettım ya baya kımıl kımıl çok heyecanlı 9 yıl oldu unutmusum bu duyguyu 🙈🤲🏼

Canım bebek iyiyse kalbını ferah tut ınsallah saglıklıca doğar dua eksık etme 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Canım kanama alanı temizleniyor diye düşünelim 🙏 bende de aynısı olmuştu. Allah yardımcın olsun 🙏 dualarım seninle.

X