2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar birşey soracağım ben sabahları uyanınca tuvaletim geldiğini kasıklarımın ağrısından anlıyorum asla sıkışmış olarak uyanmıyorum sadece kasıklarımda inanılmaz bi ağrı oluyor benim gibi olan var mı

Kızlar birşey soracağım ben sabahları uyanınca tuvaletim geldiğini kasıklarımın ağrısından anlıyorum asla sıkışmış olarak uyanmıyorum sadece kasıklarımda inanılmaz bi ağrı oluyor benim gibi olan var mı
Ben.Tuvaletten sonra da sanki çok sıkışmışım gibi rahatlama hissinden anlıyorum sıkıştığımı.

Bende öyleyim. Ama gün içindede öyleyim. Sabkı yapıyor aşağı doğru.

Merhaba kızlar. Dün doktora gittim. Akşam gelincede foruma girdim yazayım diye ama başım o kadar çok ağrıyordu ki yazamadan çıktım. Resmen ölümle yasam arasındaki ince çizginin üstündeydim 🤦🏻‍♀️

Neyse şu an biraz daha iyiyim çok şükür.

Kesenin zarı rahim duvarından ayrılmış. Arada da geniş bir kanama alanı oluşmuş. 5 tane iğne verdi. 4 günde bir yaptır dedi.

Kanama regl şeklinde devam ediyor.

Bebeğim iyiydi çok şükür 🙏🏻 Bir kızım olacakmış benimde teyzeleri 🧡

Snowlake Snowlake seninde mi buna benzerdi kanama sebebin. Doğru mu hatırlıyorum? Eşinden ayrıldı demiştin değil mi? Şimdi nasılsın?
Aman dikkat et canım bunla inş gelmiş geçmiş olsun bu ayki bebekler çok güçlü maşallah

Ay sasirdigim o gecti 0 bulanti devam ediyorum hayatima sukurler olsun ama bazi kokular ayni o bulantili zamanlara goturuyo lierac kahve sigara kokusu bu uclu harcar beni 😄
Yaaa ben kokulara karlı hala hasaasım bugün bir kadın yanıma oturdu spor kompleksinde. Aramızda mesafe vardı ama kadın sigara kokuyordu midem bulandı. Yemeklerden sonra hala bulanıyor. Ama şükürler olsun o öğürmeler bitti.

Yaaa ben kokulara karlı hala hasaasım bugün bir kadın yanıma oturdu spor kompleksinde. Aramızda mesafe vardı ama kadın sigara kokuyordu midem bulandı. Yemeklerden sonra hala bulanıyor. Ama şükürler olsun o öğürmeler bitti.
Oyle oyle parfum sigara kahve kokulari cok kotu geliyo ve aynen mide bulantim varken burnum tikaliydi hep mide gecti koku hassasiyeti artti 🤦

Oyle oyle parfum sigara kahve kokulari cok kotu geliyo ve aynen mide bulantim varken burnum tikaliydi hep mide gecti koku hassasiyeti artti 🤦
Yavrum doğuma kadar devam ediyor farklı farklı şekillerde. Yeterki beslenmene dikkat et. Bebeklerimiz sağlıkla büyüsün.

Canım 6 aylıkken bir eczacı biza Nurse hervesy tamamen doğal gaz ilacı vermişti. Nasıl vereceğimizide anlatmıştı şuan hatırlamıyorum şurup bizi kurtarmıştı. Sonra yigenim doğdu oda oğlum gibiydi 1 aylıkken onlara bu şurubu dedim doktor kullanabilir demişti onlar bizim gibi cekmediler hemen atlattilar. O şurup çok iyi hep aklında olsun
Direk ekran görüntüsü aldım canım unutmamak için sağolasın bu oğlumda kolik olur diye çok korkuyorum gerçekten

Sadece dudaklarım değil tüm vücudum öyle kurudu ki kedilerin tüy döktüğü gibi deri döküyorum pul pul oldu her yerim yüzüm yağlı ve aknelidir yüzüm bile kurudu.
Benim normalde cildimde egzama var kuruluğum iyice arttı. Bu yüzden bepanthol kullanıyorum ama ne kadar sürersem o kadar emiyor resmen özellikle de yüz bölgem😑
Dogal yag tamamen icerigi bence guvenilirdir ama koku olayini bilemem. Lierac dediler dediler aldim kokusu beraber kullanamiyorum mesela yok yere para verdim.
Bu koku hassasiyeti bende de devam ediyor ya çatlak kremi bakmaya başlarsam hepsinin kokusuna bakmam lazım🥲

Kızlar gittiğiniz hastanelerden doğum fiyatı aldınız mı ?
Ben Ankara'da özel muayaneye gidiyorum şu an, doktorum TOBB olabilir demişti sadece doğuma yılbaşı öncesi 12 bin duymuştum . Yılbaşı sonrası her hastanenin fiyati arttı maalesef henüz doktorum acele etme dediği için adım atamadım

Mrb benim ikiz gebeliğim mevcuttu biri karnında beslenemedi 9 haftada kalp atışı durdu diğeri benimle beraber ve 12 haftayı devirdik ins 🤲 aranızda bı sekilde bı durum yaşayan varmı ? Sürekli istirahat halindeyim ins bu bebeğim sağlıklı
Inşallah sağlıkla kucağına alırsın ve hiç duymamıştım. Peki kalbi duran bebeğin hala duruyor mu

X