2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Direk ekran görüntüsü aldım canım unutmamak için sağolasın bu oğlumda kolik olur diye çok korkuyorum gerçekten
P Pearlgirl bende oğlumda onu kullandım pek ise yaramadı sonra biogaia kullandım 6 aya kadar korkudan bırakamıyordum ikiside doğal temiz içerikli çocuğa hangisi iyi gelecek hiç belli olmuyor ama yaz bebekleri inşallah gaz sorunu çok olmaz

Benim eltim öyle sağlıklı kız çocuk dünyaya getirdi, onun da senin gibi ilk haftalarda ikizlerden biri karnında gelişmedi, dogumunda da bir sıkıntı çıkmadı (bende ilk onda duymuştum)

Benimde ikimizim varmis 3.ayda annem dusuk yapmis bir miktar kanamasi olmus oyle anlamislar. Ayri kese olmasa belki tehlike olusturabilirdi ama cift yumurta ikimizimmis. Cok sukur dunyaya geldim saglikla hic bir rahatsizligim yok gayet saglikli dogmusum

Canım doktorun temsil heyetı rapptu veremezmi o enazından bes altı aya kdr cıkıyor en azondan bı ayfln verse

Canım hıc canımı sıkma benm arkadas sorunu fııl dırek tansıyon hadtasıydı bide 17lerdeydı algamet kullanfı ona ragmen 15.16lardatdı cocuguda 36.haftada dogurdu kılosu normal ooldugu icib kuvoze almadılar Allah büyük dua edelim Allahın ıznıle bisi olmaz inseAllah

Bunların ev için kullanılanları var bebeği içine koyup sallıyorsun onlar ana kucağı, bebeği kucakta taşıyan şey kanguru ya da sling, puset yine arabaya takıp çıkarılabilen travel sistemlerde olan bebeğin oturduğu bölüm. Ana kucağına benzeyeni de var bu puset kısmının yine bebek arabasına da takılabiliyor seyahats ederken arabada da onda duruyor oturuncaya kadar, en son oturmaya başladıktan sonra oto koltuğu var.
Yani cepler bayağı yanacak hanımlar,
Bebek arabasını travel alırsanız bebeği o ilk üç ay kullanılan ana kucağı olan aparatla aşıya vs götürebilirsiniz ya da hava güzelse dışarda şöyle bir yürüyüşe biz yaz annesi olucaz yani doğar doğmaz kullanılır bunlar. Hep özenirdim yaz annelerine inşallah bu sefer gezeriz lohusa depresyonu yaşamayız amin neyse şöyle bir handikap var ama çok hantal arabalar bunlar öyle her bagaja sığmıyor falan filan eğer derseniz hafif olsun yer kaplamasın baston model bakabilirsiniz eğer bütçeniz uygunsa onunda çift yönlü ve tam yatanları var bu anakucağına benzeyen şeyleri içine koyabilirsiniz ya da içine güzel bir destek alıp içinde yatırabilirsiniz. Herkesin ihtiyacına göre çözüm var yani

Tecrubeli anne belli oluyo bacim biz yeniyiz bana hepsi ivir zivir suan evet yaz bebelerimiz olucak gercekten cok sansliyiz o konuda kiyafetinden esyasina banyosundan gezmesine rahat bikac ay ile baslangic yapicaz insallah kolay olur hepimiz icin

Ben merakımdan sordum şuan 8000 dedi doğuma kadar ne olur bilemedim. Sen sordun mu
Sormadım , nasip olursa 2 şubatta randevum var. Soracağım. Ben 2 sezeryan sonrası normal doğum yaptım. Hastane fiyat farkı çıkartırmı yoksa normal doğum fiyatı mı öderim ayrıntıları bilmiyorum. Komşum aynı doktorda normal doğum yaptı 7.500 ödedi.

Çok mu derin uyuyorsun.Bende yorulduğum zaman galiba derin uyuyorum tuvaletim geldiğinde uyanamıyorum birden kasik ağrısına uyaniyorum. Çok şükür tehlikeli bir durum olmadi bundan dolayı.Sende içini ferah tut .

Kizlar bu aralar nefes darlığı çekiyorum acaba neyden olabilir.konusurken bile nefes nefese kalbim güb güb oluyor sizlerde de oluyor mu ??

Çok mu derin uyuyorsun.Bende yorulduğum zaman galiba derin uyuyorum tuvaletim geldiğinde uyanamıyorum birden kasik ağrısına uyaniyorum. Çok şükür tehlikeli bir durum olmadi bundan dolayı.Sende içini ferah tut .
Hayır uykum hiç derin değil tık sesine uyanan biriyim ben

Tecrubeli anne belli oluyo bacim biz yeniyiz bana hepsi ivir zivir suan evet yaz bebelerimiz olucak gercekten cok sansliyiz o konuda kiyafetinden esyasina banyosundan gezmesine rahat bikac ay ile baslangic yapicaz insallah kolay olur hepimiz icin
Öyle deme indirim dönemleri oluyor herşeyin yaza fiyatları ne olur kim bilir. Karar verip almak şu an mantıklı, borçlan taksitle al taksitin bitince bak fiyatına şok olursun.

Benıde aynı canım hatta tam bir ay sorayacagırdi ozel hastaneye gıdıyodum gecen kasıklarım agrımadı bı bulantı yok dedım dur bıde devlete gideyim bısı de demedm doktora kontrole gldım dedim:))) adam kızdı ıkılı testı yaptırdnmı dedı agzımfan kacirdim gecen hafta dedım halbukı ıkılı testtede kalp atısı falan duymadıydık biside demedilerdi ole yanı dua edelim Allah büyük vesveseler işte hepınız dualarımdasınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…