2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhabalar herkese. Ben de Temmuz 2023 annesi olacağım Allah’ın izniyle.
Sat 27 eylül, bat 25 Ekim.
Ben dün beta baktırdım sonuç 30012 çıktı. Çok yüksek değil mi? 6+2 olmam lazım şu an. Yarın doktor randevum var ama endişelendim yine de. Sizde benzer sonuç çıkan oldu mu acaba?
Hosgeldin. Hayırlı olsun.

Kızlar doktordan şimdi çıktım :))) sat göre 5+6 yım ama ultrason ile 6+4 ölçtü doktorum. Şuan karından ultrason ile hem kalp atışını gördük hem de duyduk Kalp atışlarını net bir ahenk ile duyamıyor ama doktor gayet iyi dedi vajinal olarak baksam gayet net çıkar belli dedi ama vajinal bakmaya gerek duymadı Bebeğim 7 mm şuan.Allahım hepinize güzel haberler aldırsın :)))

Kızlar doktordan şimdi çıktım :))) sat göre 5+6 yım ama ultrason ile 6+4 ölçtü doktorum. Şuan karından ultrason ile hem kalp atışını gördük hem de duyduk Kalp atışlarını net bir ahenk ile duyamıyor ama doktor gayet iyi dedi vajinal olarak baksam gayet net çıkar belli dedi ama vajinal bakmaya gerek duymadı Bebeğim 7 mm şuan.Allahım hepinize güzel haberler aldırsın :)))
maşallah canım 🧿🐣🤩

Merhabalar hanımlar tekrar regle 3 gün kala bu sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım negatif🥹 benim içinde dua edermisiniz inşallah hamileyimdir🥹 adet öncesi negatif olup daha sonra pozitife dönen var mı acaba erken gebelik testlerinde🥲
Ben reglden dört gün önce yapmıştım negatif çıkmıştı ancak reglim dört gün gecikince tekrar erken gebelik testi yaptım hem de akşam üzeriydi pozitif çıktı kan testinde de aynı gece 361 çıktı canım. İnşallah güzel haberler alırsın. İnsan sabredemiyor ama adet gecikmesini beklemek gerek🙈

Masallah sağlıkla devam etsin. Darısı bizlerin basina😍🙏

Ben reglden dört gün önce yapmıştım negatif çıkmıştı ancak reglim dört gün gecikince tekrar erken gebelik testi yaptım hem de akşam üzeriydi pozitif çıktı kan testinde de aynı gece 361 çıktı canım. İnşallah güzel haberler alırsın. İnsan sabredemiyor ama adet gecikmesini beklemek gerek🙈
Yaa gerçekten umut oldunuz bana da inşallah vardır🥹adeti bekliyorum mecburen zor ama ne yapalım☺️

Merhaba kizlar simdi doktor muayenesinden dondum , normalde 5+ 6 yim ama doktor 5+4 dedi kese icin , cok sukur keseyi gorduk , kalp atislari icin haftaya cagirdi duyabiliriz ama duyamayadabiliriz dedi, normalmis her sey cok sukur.

X