2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben
Ben demiştim ama beni eklemeyi unutmussunuz galiba 30 eylül ilk gebelik

Kızlar biz erkek bebiş bekliyoruzz bugün doktorumuz bile güldü yiğidin malı gibi ayen beyan salmış bizimki14 +1
Ay ne güzel ya desene belli etmiş kendini banada erkek dedi ama bakalim 18 zinde tekrar gidicem bakalım ne diyecek ona göre alırım artık kıyafetleri hissediyorum artık karnimda hareketlerini resmen iki saatte bir yer oldum

Bak egerki doktorun iyi bi doktorsa tecrübeli emin ol erkekdir :)) cünkğ erkek cok önceden ben burdayım diye belli ediyormuş zaten ama doktor tecrubeside önemli tahmin ettiyse :) içime erkek geldi benim öyledir bende rabbim saglıklı evlatlar versin kız erkek bir

Çok şükür buda üçüncü gebeligim sağlıklı olsun da kız erkek fark etmiyor bir kızım bir oğlum var şuan Allah'ım sağlıklı büyümelerini nasip etsin

Ya yemin ederim geçen düşündüm , işyeri yemekleri hep tuzsuz geliyor ki ben az tuzlu yerdim. Şimdi herşeye tuz atasim geliyor , ekmek arası peynir domates tuzlu tuzlu yiyesim geliyor. Canım bişey istiyor diye dolaşınca bulamıyorum sanki ama hep tuzlu birşey de ne olduğunu bilemiyorum gibi geliyor nolacak halimiz böyle ...

Kızlar cinsel ilişkiye giriyor musunuz sorması ayıp
Ben 13. Haftaya girdim artık riskli degil dedi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…