2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
O his gelince ben direkt domates peynir koyuyorum ekmek arasına o hissi anında kesiyo nolcak bilmiyorum ama hormonal bişey demek ki

Çok şükür Allah bağışlasın maşallah yok iyi olduğunu gördüğüm sürece sıkıntı etmiyorum ama her kontrolde tedirgin oluyorum iyi olduğunu görene kadar

Evet prezervatifsiz olmaz demişti bize doktorum

günaydın kızlar bugün nasılsınız benim yine duygusallığım üstümde hafif bulantım var siz nasılsınız
Benide yıllar sonra annem aradı bana sayamadığını bırakmadı bensiz çok mutlu olduğunu söyledi çok zoruma gitti bütün gecem üzülmekle geçti
Üzülmek istemiyorum bebeğe yazık diyorum ama o kadar çok şey söyledi ki
Gerçekten dünden beri bende çok kötüyüm
Bunlar geçeçek diyorum her zaman pozitif düşünmeye çalışıyorum bazen olmuyor ama

neden böyle bişey yaptıki annenizle görüşmüyomusunuz kusura bakmazsanız sormak istedim

neden böyle bişey yaptıki annenizle görüşmüyomusunuz kusura bakmazsanız sormak istedim
Yok canım beni bebekliğimden beri babama verip başka bir adamla kendine bir hayat kurdu
Beni babam büyüttü onu da 2 sene olacak kaybettim
Bir ablam da var onunla görüşmüyoruz
Çok zor günler geçiriyorum bunu düşündükçe daha kötü oluyorum
Şöyle diyim sana
Elimdeki tüm iyi şeyleri kaybetmiş gibi hissediyorum
Daha önce bu travmatik olayları atlatamadığım için psikolojik yardım almıştım
Şimdi yine almayı düşünüyorum çünkü geçmiyor

Bari suyu çok içmeye gayret edin

Canım bence sen hiç üzülme kendinede hiç laf saydırma herkes anne olamaz birdaha seni ararsa bu hakkı nerden buluyorsun de içindwn ne geçiyosa söyle hem artık haddini bilsin hemde seni rahat bıraksın madem sensiz mutluymuş bidaha senle iletişim kurmasın sende kendini hiç üzme çünkü bu şekilde yapan annen bile olsa üzülmene değmez sen ailene çocuğuna odaklan kimsenin seni mutsuz etmesine izin verme

Merhaba, 11+2 benimle aynı olan vardır belki. 2 oğlum var.
3.sürpriz bir gebelik.

12+4 de ikili testim var detaylı ultrason, perinatolog bakacak. Cinsiyet görebilir miyiz acaba.

Bende hamileliğimin başından beri tuz delisi oldum nasıl canım istiyor anlatamam salataya tuz koymazdım şimdi koymadan yiyemiyorum yemeklere eşim tuzu iyi diyor ama bana göre hiç tuzu yok ekliyorum da ekliyorum tuzlu cips alıp yiyorum geçen dedim keçi gibi oldum neredeyse tuz yalayacam diye ama hiç iyi değil ödem falan yapar rahatsız eder biliyorum ama engelleyemiyorum

11 ile 13 arası diye biliyorum

Ondan demed

Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için
Ben zaten birdaha onun telefonunu açmayacağıma kendime söz vermiştim ama dün şeytana uydum belki bana güzel şeyler söyler diye açtım keşke açmasaydım
Bundan sonraki süreçte dediğin gibi bebeğime odaklanacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…