2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Yorulacak bir şey yapmadım. Kanamam da ilk zamanki gibi şiddetli değil ( onda tüm içim boşalmıştı resmen) ama regl gibi de geliyor yani.

uzun zamandır kanamam olmuyordu. Bitti kötü şeyler diye düşünüyordum tüm moralim gitti 🥲
Canım plesentana bi baksın isterse doktorun bu kanamalar plesenta aşağıda olduğunda da oluyormuş yoğun şekilde yada leke leke

Günaydın kizlar bı sorum olacaktı. Ben 12 +2 günlük hamileyim. Kontrollerim Ankara şehir Hastanesi'nde oluyor. Kendim farklı ilde oturuyorum. 2li tarama için gitmem gerek 17ocak randevu aldım .Size sorum Bu 2li tarama illaki 12.haftada mi olmasi gerek. Yani 13. Veya 14. Haftalarda da yapılmıyor mu?

günaydın kızlar bugün nasılsınız benim yine duygusallığım üstümde hafif bulantım var siz nasılsınız

Kızlar bende cuma doktor kontrölüne gitmiştim ultrasonda herşeyi normal gözüküyordu hareket ediyordu bebişim 🙏🙏🙏🙏🥰 12 btdi 13e girdim veracity tarama için kan verdim italyaya gidicekmş 2 hafta sonra çıkar dedi doktorum... Osaat hereketlerini takip edicez diye eşimle cinsiyetini sormayı unutduk 😃 iki hafta sonra kan tahlilinde öğrenicez artık

Olma ihtimaline karşı bir sıkıntımız var doktor kesin olur demiyor miyomum 4-5 cm olmuş plasenta üzerine yerleşti umarım dedi böyle etkilemeden devam eder çünkü plesantayı etkileme ihtimali var buda düşüğe erken doğuma bebeğin ölümüne sebep olabilirmiş yani galiba kısacası doğana kadar cnm burnumda bekliycem ben 😔 bu şekilde hamileliği devam edenlerde var dedi

Yorulacak bir şey yapmadım. Kanamam da ilk zamanki gibi şiddetli değil ( onda tüm içim boşalmıştı resmen) ama regl gibi de geliyor yani.

uzun zamandır kanamam olmuyordu. Bitti kötü şeyler diye düşünüyordum tüm moralim gitti 🥲
Sıkma canını iyi düşünelim canım belki bebek büyüdükçe yer değiştiriyor ya ondan olmuştur 😓 benim de dün çok ağrım vardı kasıklarımı söktüler sanki. Büyütor uukarı çıkıyor diye olmuştur devamı gelmez inş. 🙏

Haftada bir 😅 genelde haftasonu 😅 valla bize ilk 3 ay ilişki yok dedi ama biz duramadik 🤭 bir de riskli bir durum yok bizde çok şükür. Hocaya bişey demedim ama 🤭usul usul yapıyoruz minnoş minnoş 😂 ha bir de mutlaka prezervatif kullanarak. Çünkü enfeksiyon riskini bu dönemde göze alamam 👍
Kızlar cinsel ilişkiye giriyor musunuz sorması ayıp
Ben 13. Haftaya girdim artık riskli degil dedi doktor

Haftada bir 😅 genelde haftasonu 😅 valla bize ilk 3 ay ilişki yok dedi ama biz duramadik 🤭 bir de riskli bir durum yok bizde çok şükür. Hocaya bişey demedim ama 🤭usul usul yapıyoruz minnoş minnoş 😂 ha bir de mutlaka prezervatif kullanarak. Çünkü enfeksiyon riskini bu dönemde göze alamam 👍
canım siz bilirsiniz yinede ama doktor yok dediyse vardır bir bildiği

günaydın kızlar bugün nasılsınız benim yine duygusallığım üstümde hafif bulantım var siz nasılsınız
Gunaydin cnm wallh benm bulantilarim gitgide cogaliyor herseyden tiskinmisim ewde bile durmak istemiyorum o derece yani dogru duzgun besleniyorum bile

Olma ihtimaline karşı bir sıkıntımız var doktor kesin olur demiyor miyomum 4-5 cm olmuş plasenta üzerine yerleşti umarım dedi böyle etkilemeden devam eder çünkü plesantayı etkileme ihtimali var buda düşüğe erken doğuma bebeğin ölümüne sebep olabilirmiş yani galiba kısacası doğana kadar cnm burnumda bekliycem ben 😔 bu şekilde hamileliği devam edenlerde var dedi
İnslh birsey olmaz cnm morelini yuksek tut ablamda bu sekildeydi ilk gebeligini cok zor gecirdi kotu yorumlar yaptilar bebek boyle olur soyle olur falan filan cok sukur suanda 6 yasinda okula gidiyor zor gecebeilir ama korkma allh izniyle sag saglim kucagina alirsin

X