2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Evet ben de tuzlu delisiyin domates peynir ekmekten kendime sandviç yapıyorum en sevdiğim şey o😂tatlı normalde çok severdim şimdi asla aklıma gelmiyo ekşi de istemiyorum başlarda çok turşu yerdim tiksindim şimdi sadece tuzlu istiyorum inşallah çok kilo almam ama ya çok yiyorum normalden
Desene yanlız ben değilim tuzlu yiyen hiç tatlı aklıma gelmiyor turşu tarzı desen hiç doktor erkek demişti bana senin kıdemi erkek acaba 🤔🤔 cinsiyeti bellimi sende

Sağlıkla gelsin 🙏 bi benimki belli olmadı gitti 😊 ne güzel erken öğrenmişsin sen de
Amin inşallah.Hareket ettirmek için çok uğraştık.Eli ağzında uyuyordu resmen çok rahatına düşkün olacak dedi doktorumuz 😅 Gerçekten aşağılara sıkıştırmış kendini ve kordonu da kuşak yapmış kendine.Oynatmasak göremezdik heralde.Yarım saatten fazla izledik kocaman ekranda 😍
En kısa zamanda sende öğrenirsin inşallah canım sağlıkla gelsinler hepimizin bebişleri 🥰

kızlar erken biliyorum ama arada sanki hareketlerini hissediyo gibiyim böyle olan varmı karnımda artık büyüyücek gibi sabah sağ tarafta dokunduğumda yumruk büyüklüğünde bişey hissettim döndüm falan acaba yanlışmı hissediyorum diye tekrar dokundum gayet yumruk büyüklüğünde bişey vardı az öncede baya hareket hisseder gibi oldum acaba yanılıyomuyum ya bu üçüncü gebelik heyecanla bekliyorum tekmelerini falan
Aynısını bende düşündum sabah yatarken karnında tam doktorun ultrasonla baktığı yerde böyle bişey kipirdiyo ama öyle tekme gibi felan değil içimde kelebek cirpiniyo sanki yada seyriyo gibi. Erken biliyorum ama bu 3. Gebeliğin dusuklerimde oldu belki artık rahmin hassaslasmistir.

Normalde iştahlı biri değilimdir ben ya hayatımda ilk defa böyle bir iştah böyle bir tuz isteği var 😂normalde tuz da aramam pek yemeklerde ama şimdi boca ediyorum 😂 doktorum da sürekli tuzu azaltacağız biliyosun dimi diyo tamamen tuzsuz yedirecek bana diye çok korkuyorum
Ben de öyle tuzlu olsun istiyorum hep. Çok su içelim de ordan dengeleyelim bari 😊

Aksine hiç birşey yiyemiyorum herşeyden tiksiniyorum. Ne yersem de zaten geri kusuyorum. Dünden beri bulantı ilacı içmeme rağmen kusuyorum. Yetersiz beslendiğimi düşündüğüm için de kahroluyorum. Moralim çok bozuk
Sen hiç bunun için morelini bozma ogullarimda da böyle kustum ikiside gayet iyi doğdular. Küçük oğlum 3990 kg doğdu. Baya tontikdi. O kadar da kustum beslenemedim herşey tiksinmistim. Boşuna kahretme kendini.

Aynısını bende düşündum sabah yatarken karnında tam doktorun ultrasonla baktığı yerde böyle bişey kipirdiyo ama öyle tekme gibi felan değil içimde kelebek cirpiniyo sanki yada seyriyo gibi. Erken biliyorum ama bu 3. Gebeliğin dusuklerimde oldu belki artık rahmin hassaslasmistir.
Benm 15hafta üçüncü gebelik düşükle birlikte ve bence erken degl ya eminim ben çok hemde çok az ama hissetmek çok guzel

X