2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Desene yanlız ben değilim tuzlu yiyen hiç tatlı aklıma gelmiyor turşu tarzı desen hiç doktor erkek demişti bana senin kıdemi erkek acaba cinsiyeti bellimi sende

Sağlıkla gelsin bi benimki belli olmadı gitti ne güzel erken öğrenmişsin sen de
Amin inşallah.Hareket ettirmek için çok uğraştık.Eli ağzında uyuyordu resmen çok rahatına düşkün olacak dedi doktorumuz Gerçekten aşağılara sıkıştırmış kendini ve kordonu da kuşak yapmış kendine.Oynatmasak göremezdik heralde.Yarım saatten fazla izledik kocaman ekranda
En kısa zamanda sende öğrenirsin inşallah canım sağlıkla gelsinler hepimizin bebişleri

Aynısını bende düşündum sabah yatarken karnında tam doktorun ultrasonla baktığı yerde böyle bişey kipirdiyo ama öyle tekme gibi felan değil içimde kelebek cirpiniyo sanki yada seyriyo gibi. Erken biliyorum ama bu 3. Gebeliğin dusuklerimde oldu belki artık rahmin hassaslasmistir.

Ben de öyle tuzlu olsun istiyorum hep. Çok su içelim de ordan dengeleyelim bari

Sen hiç bunun için morelini bozma ogullarimda da böyle kustum ikiside gayet iyi doğdular. Küçük oğlum 3990 kg doğdu. Baya tontikdi. O kadar da kustum beslenemedim herşey tiksinmistim. Boşuna kahretme kendini.

Benm 15hafta üçüncü gebelik düşükle birlikte ve bence erken degl ya eminim ben çok hemde çok az ama hissetmek çok guzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…