2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İki gündür bulantım yok bugün hiç olmadı çok şükür azaldı iyice
Ya benim hamileliğim tek öğütmekte geçti şimdi çok şükür hiçbir belirtim yok
3 gün sonra da miniğimi göreceğim ma cinsiyeti söylemez buradaki Türkler sağ olsun
Kız olunca aldırıyorlar
16. Haftaya kadar mecburen bekleyeceğim
Hepiniz maşallah öğrendiniz bi ben kalacağım galiba

İnşallah sende en kısa zamanda öğrensin cnm

Merhaba, 2023 Ağustos annelerinden geliyorum benzer şeyler yazanlar olmuş ancak diyetisyenim bana akşamdan ılık suya 3 kayısı koy sabah o kayısıları ye suyuna 1 tatlı kaşığı zeytinyağı koyup iç dedi. Bunu 1-2 hafta boyunca yapacağım. Birde gerçekten yeme stili de çok önemli. Yeterince suyunuzu ihmal etmeyin.

Bende kuru kayısı alacağım ilac icmek gözümü korkutuyor. Hepimizde aynı problem mevcut sanırım ben yalnızım sanıyodum
Peki ense kalınlığı ve burun kemiğine başka birine mi yönlendiriyor yoksa ultrosonda hemen kendi bakıp mi söyledi
Doktor ultrasonda ense kalınlığı ve burna bakıp ikili teste gönderdi beni

Kiz olunca aldiriyolar mi? Baya bebek kiz diye kurtaj mi oluyolar? Bide neresi orasi?

Bende hamileliğin ilk zamanları öyleydim ama şimdi hafifledi çok şükür. Multivitamin degiştirdiysen o da yapabiliyor bazen. Bir arkadaşım hergun bol salata ye çok işe yarar dedi ve bende o da işe yaramış olabilir

Neeee gerçekten mi
O kadar tuhaf karşılıyorum ki cinsiyet için bebeğinden vazgecenleri
Yani erkek olunca ne oluyor ki?
Ben babamın biricik kızıydım, herşeyine de yetiştim. Hep dua ederdi Allah’a şükür sen gibi kızım var başka kimseye ihtiyacımız yok diye. Ruhu şad olsun.

Müge anlıya çıkan adam(?!) da erkek. Allah hayırlı evlat versin gerçekten. Kız ya da erkek diye değil, insan olsun kalbi olsun diye dilemek gerek.

Allah o adamı kahretsin. Sinan midir nedir insan müsveddesi. Iyi dayaniyolar ordakiler benim bile ekranı parçalayıp adamı paralayasim geliyor Allahın cezası adam

Allah o adamı kahretsin. Sinan midir nedir insan müsveddesi. Iyi dayaniyolar ordakiler benim bile ekranı parçalayıp adamı paralayasim geliyor Allahın cezası adam
O birşey yapmamış kiii
Yapsa ne olur.
Milletin annesine mesaj atabilir.neden atmasın
Çok geri kafalı ülkeyiz biz onun gibi düşünemiyoruz.
Normal değil o piskolojik vaka
Değişikkk

Evet Ben 2 aydır kullanıyorum oluyor maalesef, hergün yaşıyorum :) sürekli çamaşır değiştirmekten sıkıldım hatta

Selam kızlar, arada sizi de takip ediyorum ama malum Ağustos topiki bende oldugundan agırlıklı oralardayım :) ay ben bu aralar feci yiyorum ya diyetisyenden destek mi alsam acaba diye düşünüyorum onun da düşüncesi bile beni geriyor. Nasıl olacak bu işler bilmem şişkinlik zaten hiç geçmiyor. Belki de bazen yediklerimden ödem olup şişiyorum

Gözün aydın annesi.. Ya birkaç yorumda kese yuvarlaksa kız uzunsa erkek falan diye okumuştum. Ama bu bildiğin yuvarlak ve erkek bebiş Kendi bebeğimin tahminini yapmaktan vazgeçeyim en iyisi. Bende haftaya çarşamba
öğreneceğim inşallah

Herkes öğrenmeye başlayınca insan daha da çok merak ediyor demi.
Ben 10 ocakta gideceğim 11+6 olacak bana kesin söylemezler gibi

Herkes öğrenmeye başlayınca insan daha da çok merak ediyor demi.
Ben 10 ocakta gideceğim 11+6 olacak bana kesin söylemezler gibi
Ben 23 aralıkta 11+2 de gitmiştim. 3 hafta sonra görüşelim o zaman cinsiyetini söylerim dedi.

Bence gördü bir şeyler kesinleşsin diye bekledi. Çünkü belli olursa görünürse falan demedi. Direk söylerim dedi. Yani size de söyleyebilirler 11+6 da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…