2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Gözün aydın annesi.. Ya birkaç yorumda kese yuvarlaksa kız uzunsa erkek falan diye okumuştum. Ama bu bildiğin yuvarlak ve erkek bebiş 😍 Kendi bebeğimin tahminini yapmaktan vazgeçeyim en iyisi. Bende haftaya çarşamba
öğreneceğim inşallah 🙏🏻
Öyle anlaşılmaz birde beklenti yaratır diye düşünüyorum. Benim doktorum geçen hafta bir fikrim var dedi kesin değilse söyleme dedim haftaya ikili test sonucuyla kesin söylerim dedi söylemedim yani. Yarın sonuç için gidecem bakalım inşallah öğrenirim sabırsızlanıyorum bende

Özele gidenler muayene ücretleri neler söyler mısınız ben yarın gidicem randevu alırken fiyatlar güncellendi defi ne kadar dedim 300 tl ile 460 oldu dedi şoka girdim bu nasıl artış böyle şaka gibi😡😡

Merhaba kızlar. Ben de devlet hastanesine gittim bugün. İkili test istedi. Özelde yaptıracağım dedim. Devlette yaptırmadım. 20 günde geliyormuş sonuç en erken. Özelde 1 haftaya gelir dediler. Hata mı yaptım bilmiyorum. Cinsiyetle ilgili bir şey söylemedi devlet. Ultradon görüntüsü bile ne kadar değişik geldi bana

Eklentiler

• DEF6AE66-B2E3-4815-BDDE-FE5C5AF2B102.jpeg
    DEF6AE66-B2E3-4815-BDDE-FE5C5AF2B102.jpeg
    103,1 KB · Görüntüleme: 82
Özele gidenler muayene ücretleri neler söyler mısınız ben yarın gidicem randevu alırken fiyatlar güncellendi defi ne kadar dedim 300 tl ile 460 oldu dedi şoka girdim bu nasıl artış böyle şaka gibi😡😡
Yılbaşından önce 300dü benim gittiğim hastane.Medicanaya sordum 560 gibi bişey söylemişti.

Merhaba kızlar. Ben de devlet hastanesine gittim bugün. İkili test istedi. Özelde yaptıracağım dedim. Devlette yaptırmadım. 20 günde geliyormuş sonuç en erken. Özelde 1 haftaya gelir dediler. Hata mı yaptım bilmiyorum. Cinsiyetle ilgili bir şey söylemedi devlet. Ultradon görüntüsü bile ne kadar değişik geldi bana

İkili test ücretleri biraz yüksek. Eğer bütçenizi zorlamıyorsa iyi yapmışsınız bence. Bana fazla geldi ama özelde yaptıracağım bende.

Ben devlette yaptırdım şehir hastanesinde 10 günde çıkar demişlerdi 3 günde cıktı sonucum

Aa çok iyiymiş. Ya aslında iki tarafta da mı yaptırsam diye düşünüyordum. Ama bi anda fevri davrandım. Özelde yaptıracağım diyince doktor da tamam o zaman dedi. Pişman oldum çıkınca da.
Bencede bir zararı olmazdı orada da yaptırmanın ama olsun takma kafana demekki yaptirsanda içine sinmeyecekti😇

Ocak sonrası ciddi bir zam beklediğim için çok şaşırmadım. Tek üzüldüğüm Aralık ayında ikili testi yaptırsam 1400 verecektim. Şimdi 4 günden dolayı 2200 vereceğim. Ona cidden üzüldüm.
Ay bakalım benden kaç isteyecekler. Bu kadar arttıysa 😳 devlette yaptırmadığıma pişman olmaya devam edeyim 😂

bizimki 490 dan 620 ye yükselmiş :KK43: doğum 12binden 15e , bakalım doğuma kadar daha neler olacak :KK43:

Kanama alanı ne olmuş.
İkili test istedi mi yaptırıp yaptirmamakta özgür mu bıraktı. 2 farklı devlet Hastanesi'ne gittim. İkiside yaptıracak misin dedi. Düşünmüyorum dedim.hatta biri ikili istemiyirum diye imza istedi olabilecek durumları kabul ediyirum diye

Kanama alanı ne olmuş.
İkili test istedi mi yaptırıp yaptirmamakta özgür mu bıraktı. 2 farklı devlet Hastanesi'ne gittim. İkiside yaptıracak misin dedi. Düşünmüyorum dedim.hatta biri ikili istemiyirum diye imza istedi olabilecek durumları kabul ediyirum diye
Kanama alanları duruyor dedi. Hematom yani kan pıhtıları da duruyor dedi. İkili teste gönderelim seni dedi ben de özelde yaptıracağım diyince ocağın sonunda sonucu bana getir o zaman dedi. Tamam dedim. Demir ilacı yazdı. Başka bir şey söylemedi.

Kanama alanları duruyor dedi. Hematom yani kan pıhtıları da duruyor dedi. İkili teste gönderelim seni dedi ben de özelde yaptıracağım diyince ocağın sonunda sonucu bana getir o zaman dedi. Tamam dedim. Demir ilacı yazdı. Başka bir şey söylemedi.
Kanama için progestan kullanıyor muydun?

X